Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Akkor valóban nemsokára jöhet a 8-as is, aztán tovább.  8)

https://hu.unibet-7.com

Ezt már blokkolják. Nem tudok belépni. :noway:  >:(

Nekem azt írja, karbantartás van.

Idézetet írta: Knapp Dátum november 07, 2023, 10:28:01Nekem azt írja, karbantartás van.
Ja, az volt. De annak már vége, ismét rendesen működik.

Van 25%-os, 10 ezer forintos befizetési bónusz sportfogadásra.
De nálam a befizetés nem működik...

A kifizetés igen.

Idézetet írta: Knapp Dátum november 07, 2023, 11:28:57Van 25%-os, 10 ezer forintos befizetési bónusz sportfogadásra.
De nálam a befizetés nem működik...

A kifizetés igen.
Detto. Szerintem majd a 8-ason fogunk tudni befizetni màr :))(

Közben tàjèkozodtam az ügyfèlszolgàlatnàl, tudnak a hibàròl. Türelmet kèrtek.

Idézetet írta: Knapp Dátum november 07, 2023, 11:28:57Van 25%-os, 10 ezer forintos befizetési bónusz sportfogadásra.
De nálam a befizetés nem működik...

A kifizetés igen.
koszi, nekem is van november 13-ig, 8x megforgatási követelménnyel ... remélem a csütörtöki Fradi meccsre ismét lesz 3500-as ingyen fogadás - először majd azt aktivalnám mert ez a 8x forgatás nekem addig nem jönne össze. 

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum november 07, 2023, 21:21:21koszi, nekem is van november 13-ig, 8x megforgatási követelménnyel ... remélem a csütörtöki Fradi meccsre ismét lesz 3500-as ingyen fogadás - először majd azt aktivalnám mert ez a 8x forgatás nekem addig nem jönne össze.
úgy néz ki nem lesz a Fradi meccsre semmilyen plusz akció, de akkor így indulhat a feltöltés ;)

Mondom megjátszom a Fradi bónuszt, erre nincs.
Szerencsére a kézi BL az ott volt múlt héten is, csak meccs nem volt. :)

Hatalmas fifikàval szombatra időzítették az eheti rombolàst. Elkèpesztő konspiràciòs èrzèkről tesz tanúbizonysàgot. :)
Remèlem megveregetik egymàs vàllàt ezèrt.
Akkor jöjjön a 8-as, mert termèszetesen ettől mèg nem fogok, fogunk minősègtelen magyar oldalakat hasznàlni.

Idézetet írta: Gery8 Dátum november 11, 2023, 09:20:15Hatalmas fifikàval szombatra időzítették az eheti rombolàst. Elkèpesztő konspiràciòs èrzèkről tesz tanúbizonysàgot. :)
Remèlem megveregetik egymàs vàllàt ezèrt.
Akkor jöjjön a 8-as, mert termèszetesen ettől mèg nem fogok, fogunk minősègtelen magyar oldalakat hasznàlni.

WARP


Persze.
De akkor is egy tragikomèdia ez.

Az oldal már betöltődik, viszont a bejelentkező ablak nem. :laugh: