Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: stephen.the.dancer Dátum november 18, 2023, 09:24:10Na úgy tűnik, a 8-ast is kinyírták. Már van 9-es, bár belépnem még nem sikerült, de remélem menni fog szépen.
Működik.

sziasztok!

bet365 dramazas miatt uj vagyok az Unibeten.

kifizetes kezdemenyezesekor azt irja, elobb hitelesitsem magam a szamla/szamla hitelesitese menuben, de ha odamegyek, akkor azt irja minden rendben, nincs teendom.

van otlet a megoldasra?

Idézetet írta: Tomifinn Dátum november 20, 2023, 23:39:52sziasztok!

bet365 dramazas miatt uj vagyok az Unibeten.

kifizetes kezdemenyezesekor azt irja, elobb hitelesitsem magam a szamla/szamla hitelesitese menuben, de ha odamegyek, akkor azt irja minden rendben, nincs teendom.

van otlet a megoldasra?

Van chat, őket kérdezd.

Sziasztok. Regiztem (hitelesítést még nem csináltam), kaptam ezt a 20 ezres bónuszt. Azt írják, 30 napon belül meg kell forgatnom 2 milliót, vagy nem kapom meg a bónuszt és annak nyereségeit. Még sosem volt ilyen regisztrációs bónuszom. Hogyhogy nem kapnám meg? Elveszik? (És ha elvesztem közben?) Mi számít az abból származó nyereség alatt? Honnan tudják, mit tettem a saját befizetésemből, és mit a bónuszból? Ha felmegyek lassan 100k-es bankrollra, akkor elvesznek mindent? Lehet, le kéne mondanom a bónuszról...?

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum november 21, 2023, 14:05:23Sziasztok. Regiztem (hitelesítést még nem csináltam), kaptam ezt a 20 ezres bónuszt. Azt írják, 30 napon belül meg kell forgatnom 2 milliót, vagy nem kapom meg a bónuszt és annak nyereségeit. Még sosem volt ilyen regisztrációs bónuszom. Hogyhogy nem kapnám meg? Elveszik? (És ha elvesztem közben?) Mi számít az abból származó nyereség alatt? Honnan tudják, mit tettem a saját befizetésemből, és mit a bónuszból? Ha felmegyek lassan 100k-es bankrollra, akkor elvesznek mindent? Lehet, le kéne mondanom a bónuszról...?

7 kerdes csak ugy kezdesbol ,  :D  En csak emlekezesbol irom a bonusz penz az virtualis, ha nem teljesited a felteteleket akkor a virtualis penz mindegy hogy mennyi el fog tunni, ha veszitesz akkor az mindig a valos penzed lesz az elejen, de szerintem  minden itt van https://unibet-hu.helpsite.cloud/category/bonuszok-es-promociok/bonusz-gyik

Kösz. Elég durva ez a 2 milliós (100-szoros) megforgatás 30 nap alatt. Azt írják, minden pénzem elvész, ha törlöm a bónuszom... 0 forint marad a számlán. Amúgy az elején vesztettem egy nagyot, többet, mint a bónusz, plusz a befizetett összeg kb. felét, aztán visszanyertem. Hogy forgassam meg 1 hónap alatt, hogy ne veszítsem el?... Elveszítem a saját pénzem, ha nem forgatom meg. No offense, de más elképzeléseim voltak a bónuszokról.

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum november 21, 2023, 15:09:49Kösz. Elég durva ez a 2 milliós (100-szoros) megforgatás 30 nap alatt. Azt írják, minden pénzem elvész, ha törlöm a bónuszom... 0 forint marad a számlán. Amúgy az elején vesztettem egy nagyot, többet, mint a bónusz, plusz a befizetett összeg kb. felét, aztán visszanyertem. Hogy forgassam meg 1 hónap alatt, hogy ne veszítsem el?... Elveszítem a saját pénzem, ha nem forgatom meg. No offense, de más elképzeléseim voltak a bónuszokról.

Ez nem valami kaszinós bónusz véletlenül? Az a 100-szoros megforgatás nagyon túlzásnak hangzik.

Ott te valamit nagyon durvan elnezel. Kizart hogy 2milliot kelljen forgatnod sportfogadason. A bonusz/aktiv bonusz reszen lathato hogy mennyit kell sportfogadason/kaszinon/elo kaszinon forgatni.
Ha befizettel 20kt es kaptal 20k bonuszt azt max 5szor vagy 6szor kell forgatni tehat max 200k es 240k lesz az. Ha kaszinon forgatod akkor lehet hogy 2millio. De ez univerzalis bonusz, barhol forgathatod, minden beleszamit. Ha jatszol kaszinon az is csokkenti azt az osszeget amit a fogadas reszen latsz.

A kaszinos bonusz az csutortoki es az 25%os. Ez nyilvan a 100%os elso befiztos sport es kaszino bonusz.

Mint irtam, a bonuszok/aktiv bonuszok reszen kell ellenorizni a forgatasi kovetelmenyt. Amit garantalok hogy nem 2millio a fogadasnal.

Beírom akkor.
Az aktív bónusz:
60,000Ft Kaszinó Üdvözlő Bónusz + 60 ingyen pörgetés
(Nem tudom, hohy miért ez aktív, csak 20k-et fizettem be, a kaszinóhoz megint be kéne külön fizetnem, nincsenek ingyen pörgetéseim. Nem sokat értek az alábbiakból. A kép alapján, hogy mennyit kéne megforgatnom, még majdnem 2 milliót.)

Befizetési bónusz maximum 60 000Ft értékben, ami azt jelenti, hogy ugyanakkora összeget adunk hozzá befizetésedhez bónuszban. Ha 60 000Ft-t fizetsz be, akkor 120 000Ft-tal kezdheted meg a játékot. A maximum összeg, amit kaphatsz 60 000Ft.


A bónusz megszerzése
A bónusz összegét nem veheted fel, amíg nem teljesítetted a bónuszhoz tartozó megforgatási feltételeket:
A fogadások csak akkor számítanak bele a forgatás feltételeibe, ha a fogadás lezárult. A minimum odds 1.4. Csak a bónusz érvényességi ideje alatt lezárult bónuszok fogadások számítanak bele a forgatásba.
Kaszinó, nyerőgépek, játékok: A bónusz összegének 20-szorosát kell elhelyezned tétként
A nyerőgépek 100%-ban számítanak bele a megforgatás feltételeibe. Az asztali játékok és a Video Póker csak 10%-ban, ami azt jelenti, hogyha 3000Ft-ért játszol rajtuk, akkor 300Ft-ot forgattál meg.
Élő kaszinó: A bónusz összegének 25-szörösét kell megforgatnod (Az élő kaszinó asztali játékai 10%-ban számítanak bele a megforgatásba, ezért ez a gyakorlatban 250-szeres megforgatást jelent.).
Az asztali játékok és a Video Póker csak 10%-ban számít bele a megforgatásba, ami azt jelenti, hogyha 3 000Ft-ért játszol rajtuk, akkor 300Ft-ot forgattál meg.
Attól függetlenül, hogy téted nyer vagy veszít, minden tét beleszámít a megforgatás feltételeibe. A bónuszt a fent megjelölt termékek egyikén vagy akár mindegyikén is megforgathatod, szabadon kombinálhatod.
Általános részvételi feltételek
A bónuszt akkor kapod meg, ha elfogadtad a bónusz ajánlatot és legalább 4000Ft értékben befizettél.
A bónusz nem használható fel pókeren. A befizetett összeget akkor használhatod fel pókeren, ha a bónusz megforgatási feltételei teljesültek.
A forgatás feltételei először a készpénz egyenlegedből teljesülnek, a bónusz előtt, az ajánlat maximális értékében.
A Supertoto és Superscore nem számít bele a megforgatásba.
Addig nem utalhatod ki a számládon lévő pénzt, amíg nem teljesíted a megforgatás feltételeit, törlöd a bónuszt vagy a bónusz lejár.
A bónusz elfogadásától számítva 30 napod van a bónusz feltételeinek teljesítésére. Amennyiben ezen idő alatt nem teljesíted a bónusz feltételeit, a bónusz és a bónuszból származó nyeremények elvesznek.
Sportfogadás: A bónusz összegének 99-szeresét kell elhelyezned tétként
Csak az 1.4-es odds feletti fogadások számítanak bele a bónusz feltételeibe.
Ahhoz, hogy jogosult legyél a bónuszra, magyar nyelven kellett regisztrálnod az Unibet oldalára.
Háztartásonként egy játékos használhatja fel a bónuszt.
Az Unibet általános részvételi feltételi feltételei érvényesek.
Az Unibet fenntartja a jogot a bónusz bármikori visszavonására vagy megváltoztatására.

Az ingyenes pörgetések feltetélei es felhasználasa:
A 60 ingyen pörgetés megszerzéséhez legalább 4000 forint értékben kell befizetni.
Az ingyenes porgetéseket csak a Temple Tumble  játékunkon lehet felhasználni és a netent játékokon megforgatni, a befizetes utáni 48 órában kerülnek jóváírásra (héttvégén és ünnepnapokon 72 óra)
A bónusz megszerzése:
A bónusz összegét csak a forgatási követelmények teljesítése után tudod felvenni.
Kaszinó, nyerőgépek, játékok: A bónusz összegének 25-szorosát kell elhelyezned tétként
A nyerőgépek 100%-ban számítanak bele a forgatási követleményekbe.
Attól függetlenül, hogy nyersz vagy veszítesz, minden tét beleszámít a megforgatás feltételeibe.
Általános részvételi feltételek
A bónuszt összegét akkor írjuk jóvá, ha elfogadtad a bónusz ajánlatot és legalább 4000Ft értékben feltöltötted számládat.
A bónusz nem használható fel pókeren. A befizetett összeget akkor használhatod fel pókeren, ha a bónusz megforgatási feltételei teljesültek.
Addig nem utalhatod ki a számládon lévő pénzt, amíg nem teljesíted a megforgatás feltételeit, törlöd a bónuszt vagy a bónusz lejár.
A bónusz elfogadásától számítva 30 napod van a bónusz feltételeinek teljesítésére. Amennyiben ezen idő alatt nem teljesíted a bónusz feltételeit, a bónusz és a bónuszból származó nyeremények elvesznek.   

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum november 21, 2023, 15:29:44Beírom akkor.
Az aktív bónusz:
60,000Ft Kaszinó Üdvözlő Bónusz + 60 ingyen pörgetés
(Nem tudom, hohy miért ez aktív, csak 20k-et fizettem be, a kaszinóhoz megint be kéne külön fizetnem, nincsenek ingyen pörgetéseim. Nem sokat értek az alábbiakból. A kép alapján, hogy mennyit kéne megforgatnom, még majdnem 2 milliót.)

Befizetési bónusz maximum 60 000Ft értékben, ami azt jelenti, hogy ugyanakkora összeget adunk hozzá befizetésedhez bónuszban. Ha 60 000Ft-t fizetsz be, akkor 120 000Ft-tal kezdheted meg a játékot. A maximum összeg, amit kaphatsz 60 000Ft.


A bónusz megszerzése
A bónusz összegét nem veheted fel, amíg nem teljesítetted a bónuszhoz tartozó megforgatási feltételeket:
A fogadások csak akkor számítanak bele a forgatás feltételeibe, ha a fogadás lezárult. A minimum odds 1.4. Csak a bónusz érvényességi ideje alatt lezárult bónuszok fogadások számítanak bele a forgatásba.
Kaszinó, nyerőgépek, játékok: A bónusz összegének 20-szorosát kell elhelyezned tétként
A nyerőgépek 100%-ban számítanak bele a megforgatás feltételeibe. Az asztali játékok és a Video Póker csak 10%-ban, ami azt jelenti, hogyha 3000Ft-ért játszol rajtuk, akkor 300Ft-ot forgattál meg.
Élő kaszinó: A bónusz összegének 25-szörösét kell megforgatnod (Az élő kaszinó asztali játékai 10%-ban számítanak bele a megforgatásba, ezért ez a gyakorlatban 250-szeres megforgatást jelent.).
Az asztali játékok és a Video Póker csak 10%-ban számít bele a megforgatásba, ami azt jelenti, hogyha 3 000Ft-ért játszol rajtuk, akkor 300Ft-ot forgattál meg.
Attól függetlenül, hogy téted nyer vagy veszít, minden tét beleszámít a megforgatás feltételeibe. A bónuszt a fent megjelölt termékek egyikén vagy akár mindegyikén is megforgathatod, szabadon kombinálhatod.
Általános részvételi feltételek
A bónuszt akkor kapod meg, ha elfogadtad a bónusz ajánlatot és legalább 4000Ft értékben befizettél.
A bónusz nem használható fel pókeren. A befizetett összeget akkor használhatod fel pókeren, ha a bónusz megforgatási feltételei teljesültek.
A forgatás feltételei először a készpénz egyenlegedből teljesülnek, a bónusz előtt, az ajánlat maximális értékében.
A Supertoto és Superscore nem számít bele a megforgatásba.
Addig nem utalhatod ki a számládon lévő pénzt, amíg nem teljesíted a megforgatás feltételeit, törlöd a bónuszt vagy a bónusz lejár.
A bónusz elfogadásától számítva 30 napod van a bónusz feltételeinek teljesítésére. Amennyiben ezen idő alatt nem teljesíted a bónusz feltételeit, a bónusz és a bónuszból származó nyeremények elvesznek.
Sportfogadás: A bónusz összegének 99-szeresét kell elhelyezned tétként
Csak az 1.4-es odds feletti fogadások számítanak bele a bónusz feltételeibe.
Ahhoz, hogy jogosult legyél a bónuszra, magyar nyelven kellett regisztrálnod az Unibet oldalára.
Háztartásonként egy játékos használhatja fel a bónuszt.
Az Unibet általános részvételi feltételi feltételei érvényesek.
Az Unibet fenntartja a jogot a bónusz bármikori visszavonására vagy megváltoztatására.

Az ingyenes pörgetések feltetélei es felhasználasa:
A 60 ingyen pörgetés megszerzéséhez legalább 4000 forint értékben kell befizetni.
Az ingyenes porgetéseket csak a Temple Tumble  játékunkon lehet felhasználni és a netent játékokon megforgatni, a befizetes utáni 48 órában kerülnek jóváírásra (héttvégén és ünnepnapokon 72 óra)
A bónusz megszerzése:
A bónusz összegét csak a forgatási követelmények teljesítése után tudod felvenni.
Kaszinó, nyerőgépek, játékok: A bónusz összegének 25-szorosát kell elhelyezned tétként
A nyerőgépek 100%-ban számítanak bele a forgatási követleményekbe.
Attól függetlenül, hogy nyersz vagy veszítesz, minden tét beleszámít a megforgatás feltételeibe.
Általános részvételi feltételek
A bónuszt összegét akkor írjuk jóvá, ha elfogadtad a bónusz ajánlatot és legalább 4000Ft értékben feltöltötted számládat.
A bónusz nem használható fel pókeren. A befizetett összeget akkor használhatod fel pókeren, ha a bónusz megforgatási feltételei teljesültek.
Addig nem utalhatod ki a számládon lévő pénzt, amíg nem teljesíted a megforgatás feltételeit, törlöd a bónuszt vagy a bónusz lejár.
A bónusz elfogadásától számítva 30 napod van a bónusz feltételeinek teljesítésére. Amennyiben ezen idő alatt nem teljesíted a bónusz feltételeit, a bónusz és a bónuszból származó nyeremények elvesznek.   

Kepet tegyel be mert ez egy katyvasz. Kepet az aktiv bonusz reszrol.

Egyekent a chaten kerheted hogy toroljek a bonuszt es akkor a befizetesi penzed termeszetesen visszakapod. Azt nem fogjak elvenni. Csak ha lejar a bonusz.

Szóval akkor ez valóban egy kaszinós bónusz, és a sportfogadásra azért van ekkora megforgatási követelmény, hogy ne azzal csináld. Hasonlóan a csütörtöki 25%-os kaszinó befizetési bónusznál is volt ilyen, sportfogadással 999x-es forgatási követelmény, jelezve ezzel, hogy nem arra adták. Tényleg érdemes chaten töröltetni, ha nem akarod elkaszinózni, és akkor elvileg annyit buksz/nyersz, amennyit a befizetés óta termeltél.

Valamit elnyomhattal mert az alap bonusz, amit az ez az oldal is ajanl max 20kig jar. Ha befizetsz 20at lesz 40kd aminek a sport forgatasa 240k, kaszinoe 1millio, elo kaszinoe 10millio.

Teljesen erthetetlen hogy miert van neked reg utan olyan bonuszod ami csak kaszinora ad bonuszt. Ezt kene veluk tisztazni chaten. Hogy te sportfogadasi bonuszt akarsz, 20+20k

Sziasztok,

másnak se működik a lóverseny a fogadásoknál? Egy üres oldal, vagy kis várakozás után az "Oops..." hibaüzenet jön.

Illetve androidos alkalmazás se használható, autentikációnál hosszú homokóra után "technical error, try again later" hibaüzenet... használhatatlan...

"Kissé" vegyesek a benyomásaim eddig az unibetről, de a bet365 betli után nem nagyon van más... vagy megnézem a tippmixpro/vegas duót... bár ott meg lóverseny pápá... :-(

Idézetet írta: Andras111 Dátum november 22, 2023, 00:16:23Sziasztok,

másnak se működik a lóverseny a fogadásoknál? Egy üres oldal, vagy kis várakozás után az "Oops..." hibaüzenet jön.

Illetve androidos alkalmazás se használható, autentikációnál hosszú homokóra után "technical error, try again later" hibaüzenet... használhatatlan...

"Kissé" vegyesek a benyomásaim eddig az unibetről, de a bet365 betli után nem nagyon van más... vagy megnézem a tippmixpro/vegas duót... bár ott meg lóverseny pápá... :-(

Kincsem park
https://lovifogadas.hu/
:)