Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


nekem az élő fogadást nem tölti be

Sziasztok Sorstársak!Kis haznánkban milyen külföldi online irodákban lehet regisztrálni és fogadni?Elég érdekes a mostani helyzet..Unibet lassu nem tölt be..stb

Idézetet írta: thebookmaker Dátum november 22, 2023, 10:44:23Sziasztok Sorstársak!Kis haznánkban milyen külföldi online irodákban lehet regisztrálni és fogadni?Elég érdekes a mostani helyzet..Unibet lassu nem tölt be..stb

Én Unibetet és 22betet használok...

nálatok sem tölt be mobilról rendesen?

Idézetet írta: Larsson Dátum november 22, 2023, 11:27:14nálatok sem tölt be mobilról rendesen?

Mi? Az app vagy a weboldal? Az app az nálam haldoklós, de a weboldal megy pacekul.

Asztalin nálam csak élő fogadás megy, minden más gatya.

Idézetet írta: riverside Dátum november 22, 2023, 11:44:39Mi? Az app vagy a weboldal? Az app az nálam haldoklós, de a weboldal megy pacekul.


Mobilról böngészővel nem jön az élő

@sportbettorpro
Megoldódott a bónusz kérdés?

#4793 november 22, 2023, 15:43:01, vmlinuz
Idézetet írta: riverside Dátum november 22, 2023, 11:05:16Én Unibetet és 22betet használok...

A 22betnél van kifizetési követlmény ha jól olvastam.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 22, 2023, 12:55:13@sportbettorpro
Megoldódott a bónusz kérdés?

Még nem, de valószínű, az lesz akkor, hogy ez már egy másik bónusz, amit véletlenül felvettem az elején, és nem tudtam, hogy akkor törlődik az előző bónusz.

Pfej Unibet, délután leszedtem az appot, jól írtam be a felhasználónevem és a jelszóm és mégse enged be. >:(  Most pedig nem is engedi letölteni. Az, ahogy Chrome-on keresztül az oldal "működik" kész vicc. Mindenkit óva intek ettől a fogadóirodától. :noway:

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 20, 2023, 23:51:04Van chat, őket kérdezd.
Minden ok mar.

De az a kinalat engem konkretan lehangolt, csutortok delelott van, bet365-n kb 40 tenisz meccs megy, unibeten 3...

Eletkedvem is elmegy :(

Akinek van működő megoldása unibetre androidon, ne tartsa magában... :-)

App: nem működik
Böngésző (Chrome): betölt, még be is tudok lépni, de már sportágat nem tudok választani, mintha az nem gomb lenne, hiába ütöm, semmi reakció...

vicc, vazze...

Idézetet írta: Andras111 Dátum november 23, 2023, 20:30:27Akinek van működő megoldása unibetre androidon, ne tartsa magában... :-)

App: nem működik
Böngésző (Chrome): betölt, még be is tudok lépni, de már sportágat nem tudok választani, mintha az nem gomb lenne, hiába ütöm, semmi reakció...

vicc, vazze...

Működik az, csak borzasztó lassan. Sajnos mióta elkezdődött a tiltogatósdi, az unibetnek nem sikerül olyan jól az átállás és sokszor köhög.
Próbáld ki, hogy bejelentkezel, utána rányomsz valamire, majd úgy hagyod a telefont. Nekem 4-5 perc alatt szokott reagálni, de utána megy normálisan.

Idézetet írta: Carpeks Dátum november 23, 2023, 20:34:54Működik az, csak borzasztó lassan. Sajnos mióta elkezdődött a tiltogatósdi, az unibetnek nem sikerül olyan jól az átállás és sokszor köhög.
Próbáld ki, hogy bejelentkezel, utána rányomsz valamire, majd úgy hagyod a telefont. Nekem 4-5 perc alatt szokott reagálni, de utána megy normálisan.

köszönöm, megpróbálom majd... basszus, erre nem gondoltam volna...