Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Nem. Ehhez joguk van. Es anelkul hogy meggyanusitanalak titeket(a haverod), ilyet nem tesznek ok nelkul. Ezt az okot valoszinuleg nem osztjak meg veletek, de biztos hogy van valami. En multiaccra gondolok.
Ha nyereseges akkor sem szokas kitiltani, sokkal inkabb limitalni. Ha ahhoz folyamodnak hogy nem kivanatossa valik valaki akkor ott valami van a hatterben.

@havenofear

Én írtam nekik e-mailt, hogy miért nincs nekem sportfogadás rész, de igazából válaszra sem méltattak eddig. Totál fura az egész, mert ha valamiért direkt vették ki, akkor meg csak illet volna valami tájékoztatást küldeni róla. (Mondjuk ezekben a hetekben-hónapokban sportfogadást illetően én mér semmin sem lepődöm meg)
 

Szerintem nálad technikai gond van oak, ami nem oldódik meg. Persze tévedhetek is, csak attól hogy lekorlátoznak, még betöltene az oldal. Tehát nem így raknak ki, hogy számlaspecifikusan leveszik a gombokat. Nekem ez lehetetlennek tűnik.

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 28, 2023, 09:38:33@havenofear

Én írtam nekik e-mailt, hogy miért nincs nekem sportfogadás rész, de igazából válaszra sem méltattak eddig. Totál fura az egész, mert ha valamiért direkt vették ki, akkor meg csak illet volna valami tájékoztatást küldeni róla. (Mondjuk ezekben a hetekben-hónapokban sportfogadást illetően én mér semmin sem lepődöm meg)
 

Ki tudtad venni a pénzed?

Sziasztok!

Sajnos ez nem technikai probléma, hanem többeknél kivették a sportfogadás részt, nálam is.
Élő chaten annyit írtak nekem, hogy a biztonsági osztály leblokkolta a sportfogadás lehetőségét a számláján. Már ez is elég aljas húzás, de csak utána jön az igazi szívás.
Ugyanis hiába akarod kikérni a pénzed, elindul egy hitelesítési procedúra.
Több éves valós számláról beszélünk, rég hitelesített, először nem is gondoltam hogy baj lehet vele. Korlátozott már évek óta a számlám, viszont élőbe még max limitjeim voltak, illetve a bónuszokat is kihasználtam.

Amit kértek tőlem:
Személyazonosság igazolása az arc mellett tartva
Cím igazolása postai úton küldve   
Hitelkártya vagy bankkártya:

Na most például a cím igazolására nem fogadnak el semmit, csak amit postai úton kapsz (bankszámlakivonat, közüzemi számlák) 2023-ban eléggé vicces.

Én revolut virtuális kártyáról fizettem be, írtam nekik, hogy a harmadik lehetőségnél képet nem tudok feltölteni a bankkártyáról. Leírták hogy a revolut applikációból milyen pdf-et kell kinyerjek, letöltöttem pdf formátumban, látszik rajta minden adat, név, lakcím, a kártya, és visszadobják hogy rossz minőség.. Másik fórumon írták, hogy a személyi kép mellett tartva minden adat látszik, és visszadobják. Sajnos direkt időhúzás és szivatás zajlik, amit nem tudok hova tenni az unibet részéről, mert sose volt gondom velük!
Ami a bűnöm: mindig kihasználtam a befizetési bónuszokat, 2 hónapig ugye adtak a szerencsés csütörtök promóban heti 20k-t, plusz valószínűleg nyerő játkosnak vagyok elkönyvelve náluk.
Ezzel nem is lenne gond, ha kitudnád venni a pénzed..
Nemtudom, hogy itt az admin esetleg tud-e segíteni, hogy valami tájékoztatást adjanak, mert nem egyedi esetről van szó..

Na, közben felmentem chat-re, és tudtam Miklóssal beszélni. Esetemben a lényeg:
Miklos:

Norbert, sajnos a számláján a sportfogadás korlátozásra került a felelős osztály döntése alapján.

Kérem, olvassa el ÁSZF-ünk idevágó részét:

3.2 Az Unibet Számla kezelése

3.2.1 Az Unibet fenntartja a jogot, hogy saját hatáskörében bármikor



    i. felfüggeszti és/vagy törli a Számlatulajdonosnak a Szolgáltatásban való részvételét, és/vagy zárolja és/vagy elkobozza az Unibet Számlán lévő pénzt, ha a Számlatulajdonosról bebizonyosodik, hogy csalt, vagy ha az Unibet úgy ítéli meg, hogy a Számlatulajdonos olyan eszközt használt (beleértve gépet, robotot, számítógépet, szoftvert vagy bármely más automatikus rendszert), amelyet az Ügyfélalkalmazás és/vagy Szoftver legyőzésére terveztek, vagy amely annak legyőzésére képes.


Ezt hozta ki Miklós, felsőbb körök döntése, ő nem is látja az igazi okot, csak tolmácsolni tudja. A döntés végleges, ezt is megkérdeztem.

Hát ennyi.


Ami akarok írni, hogy eleve volt korlát a számlán, de még használható volt valamennyire. Alig-alig fogadtam itt, szinte semmit, leginkább az itteni SPF Poker Series miatt volt jó, ahol lehetett nyerni freebetet. Nos azokból még pár fel sem volt használva. Egyet legtóbb a Fradi-Vidi X2-re, vagy DNB Vidire vagy nem is tdom pontosan mire használtam fel, ami bejött. Azzal nyertem valami 25-30 ezer körül. Vélhetően ez verte ki náluk a biztosítékot.

Mondhatom, komoly egy iroda ez is.

Aztán jön a csavar, chat végén még mondja Miklós, hogy majd még a kifizetés kérvényezése előtt vár rám egy azonosítási folyamat, ahol nyílván megint minden szart bekérnek, legszívesebben székletmintát is küldenék nekik. A dologban az a vicces, hogy a személyi most 15-én járt le, a jogsim 22-én. CSütörtökön megyek csináltatni mindkettőt. Végül Miklós azt javasolta, addig akkor jobb, ha nem indítok kifizetést, amíg a két okmány nincs nálam.

Végül is ez már nem lényeg, a lényeg, hogy nekem a sportfogadást kivették. Csalni nem csaltam, semmi fogadási robotot vagy ilyesmit nem használtam, kb. azt sem tudom mi az. Egyszerűen csak kivették, szóval vélhetően @havenofear neked volt igazad, és egy-két játékostól megszabadultak.

Csak így gondolkozva talán az tehette be náluk a kaput, hogy az SPF Poker Series-en nyert freebetekből jól elvoltam, és a pénz inkább kifelé folyt tőlük, és deposit meg szinte nulla volt.

Egyébként meg tudom, hogy joguk van minden indok nélkül kivágni. Ez tiszta sor, csak az ember mégis szeretné tudni, hol hibázott, vagy mégis mért ez lett, ami. Mondjuk itt a tiltás csak annyira zavar, hogy így a SPF Poker Series-en való indulásom is okafogyott, ha a freebetet nem kaphatom meg, nincs értelme. Vagy nem sok, maximum csak annyi, hogy jó szórakozás.

Szóval játszatok, vigyázzatok, néha fizessetek be csak úgy pár ezret, hátha így titeket nem ér utól a végzet.

A sztorikat olvasva nem kell ide a SZTFH, megoldja az Unibet magától, hogy eszem ágába ne legyen újra befizetni ide.

Idézetet írta: Lucho Dátum november 28, 2023, 10:28:35Sziasztok!

Sajnos ez nem technikai probléma, hanem többeknél kivették a sportfogadás részt, nálam is.
Élő chaten annyit írtak nekem, hogy a biztonsági osztály leblokkolta a sportfogadás lehetőségét a számláján. Már ez is elég aljas húzás, de csak utána jön az igazi szívás.
Nemtudom, hogy itt az admin esetleg tud-e segíteni, hogy valami tájékoztatást adjanak, mert nem egyedi esetről van szó..


Nálam is ugyanez van, a legaljadékabb módon próbálnak nem kifizetni mielőtt bezárnák a számlát. Ilyet más máltai sose csinált, pedig volt pár hasonló esetem. Ez a curacaoi/semmilyen licencűek sportja, ahol abból élnek, hogy a végén nem kapod meg a pénzed.

Pár adalék:

- bankkártya képét csak kitakarás nélkül fogadják el (nyilván onnantól az a kártya kuka, kérhetek újat)
- a hitelesítési oldalukon semmilyen pdf-et nem lehet feltölteni, mert szar a felület
- cím igazolására a lakcímkártyát nem fogadják el, holott ez a saját helpjükben is benne van

És ezek szerint minden banolttal végignyomják ezt, hátha leesik egy kis apró.

Aki benne van: a cset nálam segítőkész volt, érdemes ott próbálkozni, ha valami nagyon nem menne.

Úgy tűnik, nem újítják meg a labdarúgás fogadások után járó 5000 ft-os automatikusan járó ingyen fogadások osztogatását... (ahol plusz 10 ezer ft-ot is nyert 100 magyar játékos hetente)
Talán ezzel is kapcsolatban lehet a "tisztogatási hullám"?!

Ott lehetett trükközni, mert a fogadás megtételekor jóváírta az 1500 ft-os fogadásonként az 1 pontokat (ugye 50 pont kellett a garantált bónuszhoz, azaz 75 ezer ft össztét), viszont nyomhattál cashoutot az ingyen fogadás jóváírása után, azaz kockázat nélkül is teljesíthető volt a feltétel...


Ez az iroda megtisztult!


Idézetet írta: Knapp Dátum november 28, 2023, 14:45:02Úgy tűnik, nem újítják meg a labdarúgás fogadások után járó 5000 ft-os automatikusan járó ingyen fogadások osztogatását... (ahol plusz 10 ezer ft-ot is nyert 100 magyar játékos hetente)
Talán ezzel is kapcsolatban lehet a "tisztogatási hullám"?!

Ott lehetett trükközni, mert a fogadás megtételekor jóváírta az 1500 ft-os fogadásonként az 1 pontokat (ugye 50 pont kellett a garantált bónuszhoz, azaz 75 ezer ft össztét), viszont nyomhattál cashoutot az ingyen fogadás jóváírása után, azaz kockázat nélkül is teljesíthető volt a feltétel...



Az még nem biztos, mert az utóbbi időben kedd délután/este indult az adott heti promó. Az előző heti is kedd 17 órától volt érvényes.

Már kint van az ingyen fogadásos promóció. Bingón pedig van ingyen kaparós.

Idézetet írta: Knapp Dátum november 28, 2023, 14:45:02Úgy tűnik, nem újítják meg a labdarúgás fogadások után járó 5000 ft-os automatikusan járó ingyen fogadások osztogatását... (ahol plusz 10 ezer ft-ot is nyert 100 magyar játékos hetente)
Talán ezzel is kapcsolatban lehet a "tisztogatási hullám"?!

Ott lehetett trükközni, mert a fogadás megtételekor jóváírta az 1500 ft-os fogadásonként az 1 pontokat (ugye 50 pont kellett a garantált bónuszhoz, azaz 75 ezer ft össztét), viszont nyomhattál cashoutot az ingyen fogadás jóváírása után, azaz kockázat nélkül is teljesíthető volt a feltétel...
Idézetet írta: BvB_09 Dátum november 28, 2023, 20:08:49Már kint van az ingyen fogadásos promóció. Bingón pedig van ingyen kaparós.
Benne van ismét:
Ha 50 sorsjegyet összegyűjtesz, akkor fixen jóváírunk neked egy 5000 Ft értékű ingyenes fogadást.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum november 28, 2023, 20:08:49Bingón pedig van ingyen kaparós.
Koszi! Erről sose hallottam még, de most kihasználtam - bár ma nem kapart semmi nyereményt de majd holnap ;)

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum november 28, 2023, 21:34:39Koszi! Erről sose hallottam még, de most kihasználtam - bár ma nem kapart semmi nyereményt de majd holnap ;)

Azert nagyon ne eld bele magad. Szinte semmit nem fog adni.