Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Valóban fent van az 5000 ft-os promó, de az elmúlt hétért járó 5000-t nem írták jóvá nekem ingyen fogadásként...

Nálatok mi a helyzet?

Idézetet írta: Knapp Dátum november 28, 2023, 22:22:11Valóban fent van az 5000 ft-os promó, de az elmúlt hétért járó 5000-t nem írták jóvá nekem ingyen fogadásként...

Nálatok mi a helyzet?

Nem kaptam meg még én se, korábban már előfordult 1-2 alkalommal, hogy csak másnap írták jóvá.

Mèg mindig nem írták jóvá, support a sablon 72 órát emlegeti ès nincsen technikai problèma. Pedig a 18.45-ös BL meccsek elött jó lett volna...Főleg mivel nyertem 10k-sat is.

Idézetet írta: dan1ka Dátum november 29, 2023, 15:20:34Mèg mindig nem írták jóvá, support a sablon 72 órát emlegeti ès nincsen technikai problèma. Pedig a 18.45-ös BL meccsek elött jó lett volna...Főleg mivel nyertem 10k-sat is.
ha nyersz 10k-sat arról kapsz értesítést vagy magamtól kellnézni és valahol pluszba kell igényelni?

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum november 29, 2023, 16:31:46ha nyersz 10k-sat arról kapsz értesítést vagy magamtól kellnézni és valahol pluszba kell igényelni?
kulon ertesitest nem kapsz. Ha ellenorzod ott kiirja hogy nyertel, de amugy automatikusan kapod. Marmint amikor jovairjak, de nincs semmi teendod

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum november 29, 2023, 16:31:46ha nyersz 10k-sat arról kapsz értesítést vagy magamtól kellnézni és valahol pluszba kell igényelni?

Régebben beírtad a keresőbe, hogy "unibet kisorsoltuk"-és már dobta is ki a 100 nyertes főnek a kódszámát.

Sziasztok!
Nem mukodik az ÉLŐ fogadas, hiaba kattintok ra 10 percig semmi nem tortenik. Ha kijelentkezek a fiokombol akkor mukodik.
Ismeros ez masnak is vagy csak en vagyok ilyen szerencses?

Idézetet írta: d187 Dátum november 29, 2023, 18:04:38Sziasztok!
Nem mukodik az ÉLŐ fogadas, hiaba kattintok ra 10 percig semmi nem tortenik. Ha kijelentkezek a fiokombol akkor mukodik.
Ismeros ez masnak is vagy csak en vagyok ilyen szerencses?

warp

vagy

nyisd meg új ablakban


Idézetet írta: curpy82 Dátum november 29, 2023, 17:13:58Régebben beírtad a keresőbe, hogy "unibet kisorsoltuk"-és már dobta is ki a 100 nyertes főnek a kódszámát.
unibet oldalán megvan hol van a nyertesek listája, de azt hittem azért nem nyertem eddig sose mert nem néztem rendszeresen és nem igényeltem. De kiderült csak nem vagyok elég szerencsés :)

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum november 29, 2023, 18:21:27unibet oldalán megvan hol van a nyertesek listája, de azt hittem azért nem nyertem eddig sose mert nem néztem rendszeresen és nem igényeltem. De kiderült csak nem vagyok elég szerencsés :)

Én is csak kétszer nyertem, pedig az áprilisi kezdés óta kb 90%-ban megvolt 50-60 jegyem, úgyhogy valószínűleg sokkal többet kéne fogadni  :D

Idézetet írta: d187 Dátum november 29, 2023, 18:14:39Mi az, hogy warp?
Warp egy vpn amivel mukodik az unibet. Nekem pl csak warppal tolti be a bingos szobat.
Van itt topik ahol irnak rola.
Amugy https://1.1.1.1/

Idézetet írta: d187 Dátum november 29, 2023, 18:04:38Sziasztok!
Nem mukodik az ÉLŐ fogadas, hiaba kattintok ra 10 percig semmi nem tortenik. Ha kijelentkezek a fiokombol akkor mukodik.
Ismeros ez masnak is vagy csak en vagyok ilyen szerencses?

Nálam is hasonlóan van, amikor rákattintok, nagyon lassan, nagyon nehezen akarja betölteni, de aztán egyszer csak betölti (pár perc múlva), és működik rendesen az élőzés. Lehet, hogy kicsit tovább kellene várnod.

#4858 november 30, 2023, 15:57:52, lacii
5000 free még nekem sincs



...megjött...

az egyenleg  és a bingó  viszont nem látszik

Nálatok rendesen működik az oldal? Már az egyenleget se hozza be mindig, és nem tölti be a tranzakciós előzményeket sem rendesen.