Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Iden nem lesz adventi naptár?


No, nálam időhúzásra állt be az Unibet, és továbbra sem fizetett ki miután banolt a sportfogadásból.

Jó páran írták, hogy hasonlóan jártak, én meg szeretném tudni, mire megy ki a játék.

Sikerült valakinek befejezni az újbóli számlahitelesítést? Ha igen, utána kifizették? Mi lett a számla végső sorsa, teljes bezárás vagy "csak" a sportfogadás tűnt el?

Idézetet írta: havenofear Dátum december 11, 2023, 17:05:54No, nálam időhúzásra állt be az Unibet, és továbbra sem fizetett ki miután banolt a sportfogadásból.

Jó páran írták, hogy hasonlóan jártak, én meg szeretném tudni, mire megy ki a játék.

Sikerült valakinek befejezni az újbóli számlahitelesítést? Ha igen, utána kifizették? Mi lett a számla végső sorsa, teljes bezárás vagy "csak" a sportfogadás tűnt el?

Szia!

Elküldtem nekik mindent amit kértek, majdnem két hétig ültek rajta, és nem fizettek ki!!
Két e-mailt kaptam, hogy a kifizetésemet törölték, majd hogy bezárták a számlámat!!

387k-t ragadt bent! Fogalmam sincs mit lehet tenni, vagy hogy kéne tovább menni..
OLvasva külföldi fórumokat, találtam ugyanilyen helyzeteket..Úgy látszik a magyarokkal is elkezdték, többeknek nem fizették ki a nyereményt, csak a befizetéseket utalták vissza..

Bármilyen segítséget szívesen fogadok.


Ezt a két e-mailt kaptam..Egyszerűen benyúlták a pénzem..

Fél órával azután, hogy megírtam az előző hozzászólást, kifizettek. Előtte két hétig nem történt semmi, egyszerűen nem nézték meg a beadott papírokat.

A számlát végleg, teljesen zárták. Indoklás természetesen nincs.

Bonuszok kijátszása,arbitrázs ezért lehet! Mivel történt befizetés arra kiváncsi lennék  Revolut, bankártya, skrill ?

Idézetet írta: Larsson Dátum december 11, 2023, 19:07:01Bonuszok kijátszása,arbitrázs ezért lehet! Mivel történt befizetés arra kiváncsi lennék  Revolut, bankártya, skrill ?

Revolutról fizettem be.
Dobálták két hónapig a szerencsés csütörtök promóban, hogy sportfogadással is kilehetett forgatni, azt kihasználtam minden héten a max összeget. Évek óta korlátozott a számlám, live-ba voltak értelmes limitjeim, így ott pörgettem ki elsősorban tenisz meccseken. Értem én hogy bónusz kijátszása, de akkor minek adják..? Meg rakjanak ki oké, de hogy elveszik a nyereményt erre soha nem gondoltam volna náluk..

Idézetet írta: Lucho Dátum december 11, 2023, 19:46:41Revolutról fizettem be.
Dobálták két hónapig a szerencsés csütörtök promóban, hogy sportfogadással is kilehetett forgatni, azt kihasználtam minden héten a max összeget. Évek óta korlátozott a számlám, live-ba voltak értelmes limitjeim, így ott pörgettem ki elsősorban tenisz meccseken. Értem én hogy bónusz kijátszása, de akkor minek adják..? Meg rakjanak ki oké, de hogy elveszik a nyereményt erre soha nem gondoltam volna náluk..

Álljunk meg egy szóra.

Mennyi volt az általad befizetett összeg és az az összeg amit valóban nyertél sportfogadás által? Nem bónuszokra értem. Mert ha szabályt sértettél akkor a bónusz az valóban nem számít.

Nem tehetik meg, hogy a játékosok pénzét "lenyúlják", és nem is teszik meg. Ismétlem: a játékos valós pénzét.

Kérünk egy nagyobb képet az esetről, hogy jobban átláthassuk az egész történetet.

Idézetet írta: havenofear Dátum december 11, 2023, 18:08:39Fél órával azután, hogy megírtam az előző hozzászólást, kifizettek. Előtte két hétig nem történt semmi, egyszerűen nem nézték meg a beadott papírokat.

A számlát végleg, teljesen zárták. Indoklás természetesen nincs.

Ezért jó írni a Sportfogadas.org fórumára.

(egyébként közünk nincs a kifizetéshez, de örvendünk, hogy megkaptad)

De hogy lehet szabályt sérteni, mondjátok már meg?
Heti szinten fizettem be 80k-t vagy 40k-t a 25%-os bónuszra, ezt forgattam, ha nyertem rajta, akkor kiutaltam.
Mi az hogy valós pénz?

Még volt is egy ellenőrzésem szeptemberben, mert azoktól kérnek iratokat, akik egy bizonyos összeg felett fizetnek be, és minden rendben volt. 
2 hete kezdődött ez az egész, mikor sok magyart egyszerűen banoltak a sportfogadás részről.. fogadástörténetem nincs, mert utána már nem volt elérhető, plusz bezárták a számlán. A chat szerint a szeptember 21-i kifizetésemmel zárták, pedig utána még fizettem be kb 280k-t..

Fentebb linkelted a 387k-s kifizetésed. Azt a levelet a törlésről még a sportfogadás bezárása előtt kaptad vagy már utána? Ha jól emlékszem, nov. 24-én zárták a számlákat.

Idézetet írta: Lucho Dátum december 12, 2023, 08:02:36De hogy lehet szabályt sérteni, mondjátok már meg?
Heti szinten fizettem be 80k-t vagy 40k-t a 25%-os bónuszra, ezt forgattam, ha nyertem rajta, akkor kiutaltam.
Mi az hogy valós pénz?

Még volt is egy ellenőrzésem szeptemberben, mert azoktól kérnek iratokat, akik egy bizonyos összeg felett fizetnek be, és minden rendben volt. 
2 hete kezdődött ez az egész, mikor sok magyart egyszerűen banoltak a sportfogadás részről.. fogadástörténetem nincs, mert utána már nem volt elérhető, plusz bezárták a számlán. A chat szerint a szeptember 21-i kifizetésemmel zárták, pedig utána még fizettem be kb 280k-t..

Szabálysértés pl. a következő lehet:

Rájöttél, hogy az adott ajánlatban (25%-os bónusz) van egy kiskapu. Befizetsz mondjuk 100 ezer forintot, és szerzel általa extra 25 ezret, majd lekérsz 125.000 Ft-ot számládra.
Ebből 100.000 Ft téged illet, mert azt te raktad fel, viszont a 25 ezer extra azt szabálysértés által szerezted.
Most, ha ezt többször eljátszottad, akkor van az a pont amikor szemet szúr, és visszatarthatják azt az összeget, amivel őket megkárosítottad.

A fentiek csak feltételezések, és nem direkt vádak. Csupán példaként írtam.

A valós pénz alatt azt értem, hogy: befizetsz 100.000 Ft-tot, fogadsz és nyersz vele 150.000 Ft-t. Kikéred. Az téged illet.

Valamit biztosan csináltál. Arról is beszámolhatsz.

Idézetet írta: Lucho Dátum december 12, 2023, 08:02:362 hete kezdődött ez az egész, mikor sok magyart egyszerűen banoltak a sportfogadás részről.. fogadástörténetem nincs, mert utána már nem volt elérhető, plusz bezárták a számlán. A chat szerint a szeptember 21-i kifizetésemmel zárták, pedig utána még fizettem be kb 280k-t..

Mondjuk ez így nem igaz, mert azok akiket kizártak, azokat különböző okok (pl. visszaéltek bónuszokkal) miatt tették.

Idézetet írta: Admin Dátum december 12, 2023, 10:37:05Mondjuk ez így nem igaz, mert azok akiket kizártak, azokat különböző okok (pl. visszaéltek bónuszokkal) miatt tették.
Nyilván volt oka a kizárásnak, de azért ettől bonyolultabbra tippelnék. Én öt évig aktívan használtam a számlát, ugyanúgy, ahogy az utóbbi időben, soha semmilyen figyelmeztetést nem kaptam, mégis bezárták.

"Befizetsz mondjuk 100 ezer forintot, és szerzel általa extra 25 ezret, majd lekérsz 125.000 Ft-ot számládra."

Ezt nem is értem. Addig nem vehetted fel se a depód, se a nyereményed, amíg nem végeztél a forgatással vagy el nem vesztetted az egészet.

Vagy ma már az is visszaélésnek számít, hogy ha 200 eurót kell forgatnod, de a depó+bónusz csak 125, akkor 125 elvesztése után törlöd a bónuszt?