Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Sziasztok,
az ingyenes bingo sorsjegy, amikor rákattintok a játssz most-ra, visszaugrik a bingo kezdőlapra.
Van valami tippetek miért?
Mobilról játszom.

Lehet volt már korábban, sorry. Miért van az, hogy ha ki van téve live stream opció meccshez, nem tölti be nekem?

"Élő közvetítés nem elérhető
Az élő közvetítés pillanatnyilag nem elérhető , kérjük próbálja később"

Browser, cache, akármi segíthet ezen?

Idézetet írta: Proxyi Dátum december 15, 2023, 21:12:10Lehet volt már korábban, sorry. Miért van az, hogy ha ki van téve live stream opció meccshez, nem tölti be nekem?

"Élő közvetítés nem elérhető
Az élő közvetítés pillanatnyilag nem elérhető , kérjük próbálja később"

Browser, cache, akármi segíthet ezen?

A hiba nem az Ön keszulékében van.

Idézetet írta: Proxyi Dátum december 15, 2023, 21:12:10Lehet volt már korábban, sorry. Miért van az, hogy ha ki van téve live stream opció meccshez, nem tölti be nekem?

"Élő közvetítés nem elérhető
Az élő közvetítés pillanatnyilag nem elérhető , kérjük próbálja később"

Browser, cache, akármi segíthet ezen?

Lehet, hogy földrajzi korlátozás miatt?

Idézetet írta: Lucho Dátum december 11, 2023, 17:58:06Szia!

Elküldtem nekik mindent amit kértek, majdnem két hétig ültek rajta, és nem fizettek ki!!
Két e-mailt kaptam, hogy a kifizetésemet törölték, majd hogy bezárták a számlámat!!

387k-t ragadt bent! Fogalmam sincs mit lehet tenni, vagy hogy kéne tovább menni..
OLvasva külföldi fórumokat, találtam ugyanilyen helyzeteket..Úgy látszik a magyarokkal is elkezdték, többeknek nem fizették ki a nyereményt, csak a befizetéseket utalták vissza..

Bármilyen segítséget szívesen fogadok.

@Lucho

Továbbra is élhetsz a lehetőséggel. Küldd át kérlek privátban az Unibetes azonosítószámod, hogy továbbítani tudjuk az Unibetnek, kivizsgálásra.

Köszi.  :ok:

Sziasztok!

A tegnapi tippelj 4/6/8 kimenetelre egy meccsen játékban nyertem a real meccsel.
Valami nyerj 15 ezer ft-os fogadást a játék neve.
Ezt mikor írjak jóvá?

Ma mondjuk elérhetetlen az oldal, a 13-as még nem megy.

Idézetet írta: lazanyja Dátum december 18, 2023, 09:19:09Ma mondjuk elérhetetlen az oldal, a 13-as még nem megy.
Már működik a 13-as.

Idézetet írta: lazanyja Dátum december 18, 2023, 09:19:09Sziasztok!

A tegnapi tippelj 4/6/8 kimenetelre egy meccsen játékban nyertem a real meccsel.
Valami nyerj 15 ezer ft-os fogadást a játék neve.
Ezt mikor írjak jóvá?

Ma mondjuk elérhetetlen az oldal, a 13-as még nem megy.

Volt olyan, hogy megvárták a 48 órát. Azonban volt, hogy korábban megjött.

A dartsos 3k tetre 3k freebetet probalta mar vki?
Letezik hogy csak single 3as oddsra ervenyes?


Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 18, 2023, 15:17:28A dartsos 3k tetre 3k freebetet probalta mar vki?
Letezik hogy csak single 3as oddsra ervenyes?

A kiváltás működik kombival is. Freebetet csak singleben próbáltam, de azt se egyszerű megtenni élőben  :D

Tapasztaltatok már ilyet? Nem tudom megjátszani a freebeteket: nem jelenik meg az a kis lefele nyíl a fogadószelvény jobb alsó sarkában, ahonnan ki lehetne választani az ingyenfogadást. Pedig amúgy látom, hogy jó pár rendelkezésre áll. Ez valami technikai malőr lehet, vagy...?

Idézetet írta: Assassin Dátum december 20, 2023, 22:11:34Tapasztaltatok már ilyet? Nem tudom megjátszani a freebeteket: nem jelenik meg az a kis lefele nyíl a fogadószelvény jobb alsó sarkában, ahonnan ki lehetne választani az ingyenfogadást. Pedig amúgy látom, hogy jó pár rendelkezésre áll. Ez valami technikai malőr lehet, vagy...?

Nem szóltam: egyszer csak újra megjelent, meg is tudtam tenni az egyiket.

Tájékoztatás!

Biztosan ti is láttátok, hogy az elmúlt periódusban akár nálunk, akár más sportfogadó oldalakon voltak olyan személyek akik beszámoltak arról, hogy az Unibet lezárta számlájukat, eltűnt a sportfogadás részleg stb., és persze olyan is volt aki azt állította, hogy az iroda egyszerű lenyúlta a pénzét. Utóbbi, az már eléggé erős vád, és 99%-ban biztosak vagyunk benne, hogy a háttérben vannak dolgok, amikről ezek a személyek nem nyilatkoznak.

Az Unibet, egy nagyon régi partnerünk, viszont ettől eltekintve az ilyen dolgokra különösen felfigyelünk, és bár nem feladatunk, amennyire tudunk utána járunk a dolgoknak. A mi feladatunk kapcsolatot teremteni a játékos és az iroda között, persze nem ügyfélszolgálat szintjén.

Azt is tudni kell, hogy amely részleggel kapcsolatban állunk, az nem direkt az ügyfelekkel foglalkozik.

Hivatalos álláspontot jelen esetben nyilván nem kaphattunk, viszont az tény, hogy az utóbbi periódusban az Unibetnél volt egy nagytakarítás, mely által egy jó pár olyan játékos számára visszavonták a fogadási lehetőséget.
Privátban kaptunk egy pár esetet (játékosoktól), és látván az iroda indoklásait, hogy miért is zárták a számlákat, levonhatunk egy pár következtetést.
Ismerős a jelenség? Bónuszvadászok, bónuszokkal való visszaélések,  szomszéd személyi adataival játszók stb.

Mi, itt a Sportfogadas.org-on mindig is a tiszta, fair játékot támogattuk és tesszük ezt a továbbiakban. Akinek nem inge ne vegye magára, akinek meg nem tetszik ez a hozzáállásunk, azoknak üzenjük, hogy nekünk se tetszik, hogy így viselkednek, mert ezáltal más, tiszteséges játékosok elől vonnak meg dolgokat, bár ők természetesen amikor csalnak (ez a kijelentés számukra nyilván felháborító) akkor erre nem is gondolnak, csak saját érdekeiket nézik.

Aki meg továbbra is úgy érzi, hogy jogtalanul járt el ellene az Unibet, annak lehetősége van panasszal élni: https://www.mga.org.mt/player-hub/lodge-a-complaint/

és látván az iroda indoklásait, hogy miért is zárták a számlákat, levonhatunk egy pár következtetést.

Erről azért mesélhetnél, én csak a szabvány aztcsinálunkamitakarunkszevasz levelet kaptam meg.


Egyébként meg nem értem, mi szükség volt erre a posztra. Nagyon türhő módon járt el az Unibet. Azt tiltanak ki, akit akarnak, ezt tudtuk eddig is, rendben van. Nekem az azért elég erős, hogy mindenkit lecsalózol, de a te dolgod.

Na de a mód, ahogy csinálták. Elvették a sportfogadást, de az oldal többi része működött, sőt befizetni is tudtál. Aztán az első cashout után indult a hitelesítési eljárás, aminek a végén fixen kizártak. Több éve működő, már egyszer hitelesített számlákat hirtelen újra kell hitelesíteni. Mert megtehetik. Kitakarás nélkül kell a kártya képét elküldeni. Lakcímigazolásnak papíron érkező számlát kérnek egy gyakorlatilag papírmentes világban. A lakcímkártyát sajnos nem tudják elfogadni. A szelfit 15 napig nézegették a saját maguk által előírt max. 2 (nagyon max. 5) nap helyett, annyira nehéz volt megítélni, jó-e. És engem a végén kifizettek, tehát csak szerinted csaltam, szerintük nem.

Szóval nekem meg az a véleményem, hogy az élő fába is belekötve megpróbálták a lehető legtöbb pénzt legombolni a már kitiltott játékosoktól, ami rohadtul nem korrekt hozzáállás.

Nagyon egyszerű megoldás van:
Akiknek nem tetszik az Unibet, akkor azok ne fogadjanak ott. Bőven van lehetőség a választásra.
 :beerchug:  :beerchug:  :beerchug: