Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: csabax Dátum december 21, 2023, 21:20:56Nagyon egyszerű megoldás van:
Akiknek nem tetszik az Unibet, akkor azok ne fogadjanak ott. Bőven van lehetőség a választásra.
 :beerchug:  :beerchug:  :beerchug:

Szerintem meg nem sok lehetőség van a választásra...
Nagyjából semmi.

Meg ha jól értem, akkor eddig nem volt gondja a kitiltottaknak az unibettel, csak ugye a vége lett keserű.

Mondjuk nálam alapvetés, hogy minden üzleti-, baráti- és párkapcsolat annyit ér, amilyen a legvége!
Ha korrekten váltok el egymástól, akkor volt igazán értékes és minőségi.
Ha leszarás, sárdobálás meg kibaszás van, akkor azzal leköpöd a közös múltat is. (én is csináltam ilyet régebben persze...)

Szerintem az iroda részéről az korrekt lezárás, ha "elengedi" a játékost, de azért kifizeti búcsúzóul.

Az nyilván bosszantó lehet, ha hetekig váratják az embert, mikor már eldőlt a sorsa az irodánál, de talán arra is utalhat az időhúzás, hogy több szűrőn átmegy a dolog, mielőtt végleges döntést hoznának.

Csak ennyit tennék hozzá: Ne ítélkezz ha nem tudod a teljes sztorit.

És ismétlem @havenofear : kinek nem ingje, ne vegye magára, és ne írj rólunk olyan dolgokat amelyeket nem állítottunk.

Az eddigi tapasztalat azt mutatja, hogy az irodák java a részvételi feltételeik szerint jár el, és igenis jogában van megszüntetni egy szolgáltatást egy játékos számára.

Egyedüli dolog ami nincs konkrétan, vagy nem találkoztunk mi részvételi szabályzatokban, az a fogadási tétek korlátozása, és ez valóban egy kellemetlen dolog.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 21, 2023, 21:44:51Szerintem meg nem sok lehetőség van a választásra...
Nagyjából semmi.

Meg ha jól értem, akkor eddig nem volt gondja a kitiltottaknak az unibettel, csak ugye a vége lett keserű.

Mondjuk nálam alapvetés, hogy minden üzleti-, baráti- és párkapcsolat annyit ér, amilyen a legvége!
Ha korrekten váltok el egymástól, akkor volt igazán értékes és minőségi.
Ha leszarás, sárdobálás meg kibaszás van, akkor azzal leköpöd a közös múltat is. (én is csináltam ilyet régebben persze...)

Szerintem az iroda részéről az korrekt lezárás, ha "elengedi" a játékost, de azért kifizeti búcsúzóul.

Az nyilván bosszantó lehet, ha hetekig váratják az embert, mikor már eldőlt a sorsa az irodánál, de talán arra is utalhat az időhúzás, hogy több szűrőn átmegy a dolog, mielőtt végleges döntést hoznának.

Pontosan, nagyon szűk a választási lehetőség, és annak is a java olyan amilyen. Vajon kinek köszönhető?

Van arra koltsegbaratabb megoldás, hogy beutalaskor ne legyen egy kb 3%os költség? Ezeken az unibet altal feldobott bankkartyas fizetesi modokkal szoktam befizetni, nem is dob fel mást. Eur valtasi dijnak irja. Köszi

Idézetet írta: NorbiK Dátum december 22, 2023, 12:25:55Van arra koltsegbaratabb megoldás, hogy beutalaskor ne legyen egy kb 3%os költség? Ezeken az unibet altal feldobott bankkartyas fizetesi modokkal szoktam befizetni, nem is dob fel mást. Eur valtasi dijnak irja. Köszi
Paysafecard esetében általában nincs semmi kötség, hiszen akár boltban is meg lehet vásárolni

Idézetet írta: Kormanyzas Dátum december 22, 2023, 14:51:57Paysafecard esetében általában nincs semmi kötség, hiszen akár boltban is meg lehet vásárolni

PSC nincs az unibeten.

Ez az Unibet ingyen kaparós ez egy szemfényvesztés. 10-ből 10-szer nem ad semmit. Csak azt, hogy: "Jobb szerencsét legközelebb".

Idézetet írta: curpy82 Dátum december 27, 2023, 11:57:15Ez az Unibet ingyen kaparós ez egy szemfényvesztés. 10-ből 10-szer nem ad semmit. Csak azt, hogy: "Jobb szerencsét legközelebb".
egy ideig kapargattam én is mire adott 2 ingyen pörgetést összesen 0,2 euró értékben ... ebből természetesen semmit se nyertem, majd még mikor ment akkor volt még egy 0,1 eurós 1 pörgetésem hasonló végeredménnyel... szerencsére nekem már nem jön be a bingó rész, így mostanában megkímélem magam ezektől az izgalmaktól.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 18, 2023, 15:17:28A dartsos 3k tetre 3k freebetet probalta mar vki?
Letezik hogy csak single 3as oddsra ervenyes?
nektek mikor írták jóvá az freebetet?
MvG meccsre tettem az eredeti tippet amit már kiértékeltek - a meccs alatt függőben volt az 5Euro ingyen fogadás, de most a függő alatt eltűnt de nem jelent meg az aktív között...

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum december 29, 2023, 23:10:57nektek mikor írták jóvá az freebetet?
MvG meccsre tettem az eredeti tippet amit már kiértékeltek - a meccs alatt függőben volt az 5Euro ingyen fogadás, de most a függő alatt eltűnt de nem jelent meg az aktív között...

A mai kiváltóm Anderson győzelmével jött le, a freebetnek meg 21:37-es lejárási időpontja van, szóval nem sokkal a meccs után lehetett. Meg korábban is így volt, amikor egy kiváltó kombi első meccse elment, már akkor megadták a freebetet. Nem felejtettél el feliratkozni?

Idézetet írta: Carpeks Dátum december 29, 2023, 23:32:10A mai kiváltóm Anderson győzelmével jött le, a freebetnek meg 21:37-es lejárási időpontja van, szóval nem sokkal a meccs után lehetett. Meg korábban is így volt, amikor egy kiváltó kombi első meccse elment, már akkor megadták a freebetet. Nem felejtettél el feliratkozni?
feliratkoztam és utána jelent meg az ingyenes fogadás / függőben alatt ... majd megtettem az előzetes fogadást @3.55 ön, de a meccs után nem ment át a függőből az aktívba. Mára se jelent meg,utána kérdezek unibetnél hogy hol van a kutya elásva.

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum december 30, 2023, 10:02:42feliratkoztam és utána jelent meg az ingyenes fogadás / függőben alatt ... majd megtettem az előzetes fogadást @3.55 ön, de a meccs után nem ment át a függőből az aktívba. Mára se jelent meg,utána kérdezek unibetnél hogy hol van a kutya elásva.
Kiderült hogy az ingyen fogadásból tett tippek nem számít, így hiába volt 3.00 fölötti, ezért nem aktiválta az 5 eurós freebetet. Mondjuk csak jobban át kellett volna olvasnom a szabályzatot  :police:  de nem bánom mert legalább nyertes lett a tippem  ;D

Asszem mostanra unta meg az unibet a "bónuszvadászatot".
Mármint az enyémet biztos.   ;D

Nálam már a mai kaszinóbónusz sem jelent meg, miközben egy nem unibetes reklám emailben meg még arról kaptam infót, hogy januárban sportfogadásra is felhasználható a befizetési bónusz, mely mindenkinek jár...

Más is járt így?

Privátban is jöhet, ha valaki nem akar itt színt vallani.   :)

Érzékelhetően visszavettek a bónuszokból illetve szigorodtak a követelmények.Nekem megjelent a 25%-os bónusz de én sosem használtam,mert sportfogadásra nem lehetett (talán csak egy rövid ideig).A kézilabda bónuszt is megszüntették és nemigen kínálnak egyebet se.

Nekem van egy halom nyereménynövelő.