Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum január 24, 2024, 09:14:19Nem lehet magyar Visával befizetni.Lehet hogy beutalni lehet bankszámláról,de azt még nem próbáltam,kiutalni biztos lehet.Revolut Visa működik.

Úgy működik mint a Skrill? Kikérhetem ide a pénzt, aztan utalhatom saját bankszámlára?
(Bevezethetnék a paysafe cardos befizetést itt unin, az legalabb egyszerű.)
Köszi a választ, egyébként! :)

Szerintem egyszerűbb a Revolut, mint a paysafecard. Úgy működik, mint a Skrill, hogy a kérdésedre is válaszoljak. Sőt, szerintem sokkal könnyebb használni egy laikusnak.

Idézetet írta: TiB Dátum január 24, 2024, 10:21:21Szerintem egyszerűbb a Revolut, mint a paysafecard. Úgy működik, mint a Skrill, hogy a kérdésedre is válaszoljak. Sőt, szerintem sokkal könnyebb használni egy laikusnak.

Oké. Köszi a választ. :)
Tippmixprón játszom, de hát én itt nem tudok nyerni. Élőben megjátszok valamit, ott a lehetőség hogy kivegyem a pénzt, de semmit nem enged. Ugyanannyit tud ez az új is mint a régi. Ezért kár volt fejleszteni rajta.

Már megint lelőtték ezek a nagytudásúak vagy csak nálam szar?

#4954 január 24, 2024, 12:26:09, Knapp
Idézetet írta: Csenii Dátum január 24, 2024, 09:44:42Úgy működik mint a Skrill? Kikérhetem ide a pénzt, aztan utalhatom saját bankszámlára?
(Bevezethetnék a paysafe cardos befizetést itt unin, az legalabb egyszerű.)
Köszi a választ, egyébként! :)

A revolut is saját bankszámla lesz és szerintem kedvelni fogod.
Jóval olcsóbb (és sokoldalúbb), mint a skrill vagy a neteller, illetve a jutalékos paysafcard.

Kérdezd meg ismerőseidet, kinek van és hívasd meg magad, aztán osszátok el a meghívásos bónuszt!  :)
(csak teljesítsd a feltételeket)

A Revolut gyárt neked kártyát, nekünk a dec. 25-26-án rendelteket 29-én kézbesítették...
(nálunk már a gyerekeknek is az van.  :) Nagyon szép karácsonyi ajándék volt... Hehe.)
 
75 ezer ft-ig ingyen vehetsz fel vele 30 naponta készpénzt. (ez az ingyenes alap számlacsomag része, de nyilván vannak magasabb kategóriájú fizetős csomagjaik is)

De lehetnek virtuális kártyáid is, sőt, a fizikai bankkártyád adatait is megkapod igényléskor, így lényegében azonnal költheted online a revoluton lévő pénzed, nem kell a fizikai kártyára várnod.
Meg ugye fel is veheted bármilyen ATM-ből.

Befizetni más magyar bankszámláról vagy akár bármilyen bankkártyával is tudsz a revolutra, ami így azonnali.

Unibet vonatkozásában meg nagy előny önmagában is, hogy az iroda oldalán kezdeményezett kifizetés kb. 3 mp alatt teljesül is revolut bankkártyára!

A számla egyéb előnyeinek is érdemes utánanézni, devizaváltáshoz is remek (én a dollár és euró alapú vásárlásaimhoz is ezt használom) de a kriptovalutáktól a részvényekig bármire elcseszheted vele közvetlenül a pénzed!  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum január 24, 2024, 12:24:04A revolut is saját bankszámla lesz és szerintem kedvelni fogod.
Jóval olcsóbb (és sokoldalúbb), mint a skrill vagy a neteller, illetve a jutalékos paysafcard.

Kérdezd meg ismerőseidet, kinek van és hívasd meg magad, aztán osszátok el a meghívásos bónuszt!  :)
(csak teljesítsd a feltételeket)

A Revolut gyárt neked kártyát, nekünk a dec. 25-26-án rendelteket 29-én kézbesítették...
(nálunk már a gyerekeknek is az van.  :) Nagyon szép karácsonyi ajándék volt... Hehe.)
 
75 ezer ft-ig ingyen vehetsz fel vele 30 naponta készpénzt. (ez az ingyenes alap számlacsomag része, de nyilván vannak magasabb kategóriájú fizetős csomagjaik is)

De lehetnek virtuális kártyáid is, sőt, a fizikai bankkártyád adatait is megkapod igényléskor, így lényegében azonnal költheted online a revoluton lévő pénzed, nem kell a fizikai kártyára várnod.
Meg ugye fel is veheted bármilyen ATM-ből.

Befizetni más magyar bankszámláról vagy akár bármilyen bankkártyával is tudsz a revolutra, ami így azonnali.

Unibet vonatkozásában meg nagy előny önmagában is, hogy az iroda oldalán kezdeményezett kifizetés kb. 3 mp alatt teljesül is revolut bankkártyára!

A számla egyéb előnyeinek is érdemes utánanézni, devizaváltáshoz is remek (én a dollár és euró alapú vásárlásaimhoz is ezt használom) de a kriptovalutáktól a részvényekig bármire elcseszheted vele közvetlenül a pénzed!  :)


Még egy utolsó kérdésem lenne, de lényegében mindent leírtál ami érdekelt (Köszi!), milyen pénznemmel érdemesebb befizetni, euróval vagy forinttal? Vagy nem oszt nem szoroz?
A regisztráció tényleg sima volt, ezen már túl vagyok. ;)

Idézetet írta: Csenii Dátum január 24, 2024, 12:30:25Még egy utolsó kérdésem lenne, de lényegében mindent leírtál ami érdekelt (Köszi!), milyen pénznemmel érdemesebb befizetni, euróval vagy forinttal? Vagy nem oszt nem szoroz?
A regisztráció tényleg sima volt, ezen már túl vagyok. ;)
Amilyen valutában tartod a pénzed a másik bankszámládról arról érdemes befizetni. Revoluton belül sokkal jobb keretek közt tudod váltogatni a pénzed a valuták között, mintha egy "normál" bankszámlán csinálnád ugyanezt.
Én román lejben tartom rajta a pénzem, mikor külföldön fizetek akkor is, mivel a Revo kártyás fizetéseknél is előnyös valután váltja át neked az adott ország valutáját.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 24, 2024, 12:53:26Revo kártyás fizetéseknél is előnyös valután váltja át neked az adott ország valutáját
Ez igy van, de van előnye az előre váltásnak is. Ha tudod, hogy épp mennyi kell külföldön, akkor ha előre átváltod, akkor az árfolyam fix az átváltáskor. Ha fizetéskor vált automatikusan, akkor az aznapi árfolyamon váltja, ami lehet rosszabb vagy jobb, de pl. nekem egyszerűbb, ha előre tudom pontosan mennyi is volt. Nyilván ez ízlés kérdése.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 24, 2024, 13:00:36Ez igy van, de van előnye az előre váltásnak is. Ha tudod, hogy épp mennyi kell külföldön, akkor ha előre átváltod, akkor az árfolyam fix az átváltáskor. Ha fizetéskor vált automatikusan, akkor az aznapi árfolyamon váltja, ami lehet rosszabb vagy jobb, de pl. nekem egyszerűbb, ha előre tudom pontosan mennyi is volt. Nyilván ez ízlés kérdése.
az ilyen pár ezer forintos vásárlásoknál mikor erdélyi srácokként betévedünk a budapesti éjszakába, vagy 5-25 eurós külföldi nyaralásos költekezésnél nagyot nem befolyásol az a minimális napi árfolyamváltozás, viszont egyértelmű, viszont ezek kis összegek.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 24, 2024, 13:00:36Ez igy van, de van előnye az előre váltásnak is. Ha tudod, hogy épp mennyi kell külföldön, akkor ha előre átváltod, akkor az árfolyam fix az átváltáskor. Ha fizetéskor vált automatikusan, akkor az aznapi árfolyamon váltja, ami lehet rosszabb vagy jobb, de pl. nekem egyszerűbb, ha előre tudom pontosan mennyi is volt. Nyilván ez ízlés kérdése.

Ha már az árfolyamra jól spekulál az ember, akkor egyszerűen befektetésként is válthat magának devizát "előre"...

Az egyszeri utazás miatt előre váltott pénzeknél inkább az szokott lenni plusz kiadás, hogy a fel nem használt összeget aztán vissza kell váltani.  :)
Láttam már turistát azért rohangálni, hogy 735 ft-ot még mire tudna elkölteni, mert úgyse fog tud mit kezdeni az apróval.   ;D

Persze a számlapénz más, de ha már költségek, akkor a visszaváltás is az.

Hja és a hétvégi 1%-os plusz díjat érdemes belekalkulálni:
ha hétvégén költenénk, akkor váltsunk inkább előre.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 24, 2024, 13:00:36Ez igy van, de van előnye az előre váltásnak is. Ha tudod, hogy épp mennyi kell külföldön, akkor ha előre átváltod, akkor az árfolyam fix az átváltáskor. Ha fizetéskor vált automatikusan, akkor az aznapi árfolyamon váltja, ami lehet rosszabb vagy jobb, de pl. nekem egyszerűbb, ha előre tudom pontosan mennyi is volt. Nyilván ez ízlés kérdése.
Ja, szerintem is ízlés kérdése.
Például többen vallják azt, hogy nem váltanak előre, hiszen a Revolut úgyis számukra kedvező árfolyamon vált.
Én, például, előre váltok, ugyanis szeretem forint helyett euróban tartani a pénzt. Nekem megfelel az, hogy a pénz forint helyett euróban van a Revolut számlámon.
Manapság pedig már előnyös is, hogy az 1-2 évvel ezelőtt forintról euróra átváltott pénzt használom.

Sziasztok! Most hányas számú unibet link él? Mert nem jön be a 20 -as, se a 21 vagy 22 -es próbálkozás se nekem.

Idézetet írta: Titti7 Dátum január 24, 2024, 16:42:58Sziasztok! Most hányas számú unibet link él? Mert nem jön be a 20 -as, se a 21 vagy 22 -es próbálkozás se nekem.

20-as nálam működik.

Idézetet írta: Titti7 Dátum január 24, 2024, 16:42:58Sziasztok! Most hányas számú unibet link él? Mert nem jön be a 20 -as, se a 21 vagy 22 -es próbálkozás se nekem.
20
Rendben működik.

Köszönöm! Most már nekem is jó, de a lementett korábbiról nem töltődött be, ez okozta a problémát!

Köszönöm a megerősítéseket!