Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


Sziasztok! Ma nálam egyáltalán nem jött be az Unibet. Ti betudtatok lépni?

Idézetet írta: grof19 Dátum január 25, 2024, 18:41:55Sziasztok! Ma nálam egyáltalán nem jött be az Unibet. Ti betudtatok lépni?
a 22-es most megy

Ja, 22-es.
Megint "rákapcsoltak" az illetékes elvtársak.

Nekem most 22-essel sem jön be. Tudna valaki segíteni?

Idézetet írta: nrobert12 Dátum január 26, 2024, 20:09:52Nekem most 22-essel sem jön be. Tudna valaki segíteni?
23


Idézetet írta: nrobert12 Dátum január 26, 2024, 20:14:15azzal sem, sem 24, 25, 26, 27...

Nálam tökéletesen működik.

Idézetet írta: csabax Dátum január 26, 2024, 20:21:39Nálam tökéletesen működik.
Köszönöm a segítséget! Másik böngészőben fut!

Következik a 2024-es férfi kézilabda Európa-bajnokság döntője, ha pedig nem lennének tetőfokon az izgalmak akkor mi fokozzuk azokat: ugyanis 2000 forint értékű ingyenes élő fogadás üti a markodat, amennyiben legalább 4000 forint értékben fogadsz a kézilabda Eb döntőjére!

Így működik:

    A részvételhez nem szükséges feliratkozni.
    Köss egy előzetes fogadást a kézilabda Eb döntő mérkőzésére.
    A minimum tét 4000 Ft, a minimum odds 1.40
    A fogadás lezárt státuszba kerülése után jóváírunk neked egy 2000 Ft értékű ingyenes élő fogadást, melyet a kézilabda Eb döntőjén tudsz felhasználni!

UGYE NEM ÉN VAGYOK A HÜLYE????????????

Idézetet írta: lacii Dátum január 27, 2024, 12:31:32Következik a 2024-es férfi kézilabda Európa-bajnokság döntője, ha pedig nem lennének tetőfokon az izgalmak akkor mi fokozzuk azokat: ugyanis 2000 forint értékű ingyenes élő fogadás üti a markodat, amennyiben legalább 4000 forint értékben fogadsz a kézilabda Eb döntőjére!

Így működik:

    A részvételhez nem szükséges feliratkozni.
    Köss egy előzetes fogadást a kézilabda Eb döntő mérkőzésére.
    A minimum tét 4000 Ft, a minimum odds 1.40
    A fogadás lezárt státuszba kerülése után jóváírunk neked egy 2000 Ft értékű ingyenes élő fogadást, melyet a kézilabda Eb döntőjén tudsz felhasználni!

Megteszed, cashout és van egy ingyen 2 ezres fogadásod. Nem értem ez miért jó nekik?

Idézetet írta: dan1ka Dátum január 27, 2024, 13:17:00Megteszed, cashout és van egy ingyen 2 ezres fogadásod. Nem értem ez miért jó nekik?

Én nem így értelmeztem, de mindegy.

Azért felvette a kesztyűt az Unibet, szórja az új számozásokat egész gyorsan :beerchug:


Idézetet írta: lacii Dátum január 27, 2024, 12:32:19UGYE NEM ÉN VAGYOK A HÜLYE????????????

Valószínűleg megint pontatlan a promó leírása, jó esetben bármilyen kézilabdára felhasználhatod majd az ingyenes fogadást, de ha biztosra akarsz menni, akkor próbálj meg első félidős eseményre fogadni, amit remélhetőleg már meccs alatt kiértékelnek.