Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: hezo Dátum december 24, 2021, 08:04:21Nem is szoktam fogadni dartsra tegnap még is kaptam 1500 meg 3500 ft ingyenes fogadást de csak dartsra lehet használni. meg ma is kaptam ugyanezeket.
Szia!
Fel tudtad használni a 3500Ft-t is?
Én csak az 1500Ft-t  :-\ 

A 3500 Ft-os ingyenfogadást élőben lehet felhasználni.

Idézetet írta: Zsoca Dátum december 25, 2021, 10:12:00Fel tudtad használni a 3500Ft-t is? Én csak az 1500Ft-t  :-\ 

Érvényes : Darts/PDC Világbajnokság, live only, a fordulónkénti minimális odsz 1.80.

Köszi srácok, figyelmetlen voltam   :ok:

Igen az élőbe van.
Én kaptam ma is. Most 2 van mindketőböl.
Majd hétfőn lesz mire rakni. Mondjuk én nem annyira értek a dartshoz de majd látjuk.

Ket temaban szeretnek segitseget kerni.

A darts ingyen fogadasok kapcsan a fooldalon van egy leiras, ha 3500 Ft ertekben van fogadas akkor automatikusan jon egy 1500 freebet, de en ezeket nem teljesitettem, ellenben mar 4 freebet van az elerheto ajanlatoknal megannyi boosttal. Most a hatralevo napokban majd mindig jon egy 1500-3500 Ft freebet kombo?

Korabban egy par forumtag azt allitotta, hogy a streakr jatekban az uj szeriaban is folytatodik a regi sorozata. Igy az uj szeria elso napja utan is tartjatok ezt?

Idézetet írta: RedMunchen Dátum december 27, 2021, 00:55:23Ket temaban szeretnek segitseget kerni.

A darts ingyen fogadasok kapcsan a fooldalon van egy leiras, ha 3500 Ft ertekben van fogadas akkor automatikusan jon egy 1500 freebet, de en ezeket nem teljesitettem, ellenben mar 4 freebet van az elerheto ajanlatoknal megannyi boosttal. Most a hatralevo napokban majd mindig jon egy 1500-3500 Ft freebet kombo?

Korabban egy par forumtag azt allitotta, hogy a streakr jatekban az uj szeriaban is folytatodik a regi sorozata. Igy az uj szeria elso napja utan is tartjatok ezt?
Első részét én sem értem, de örülök neki 😄
A nyerő széria úgy volt, hogy a legutóbbi játék utolsó kártyáját fordítom fel. Ha nyertes akkor folytatom a szériát 2.3.4. kérdéstől ha vesztes (mint most is) akkor értelemszerűen az első kérdéstől folytatódik. Nálad nem így van?

@Zsoca A kétkedők táborát erősítem e téren, mert számomra furcsa lenne, egy lezárt játékban elért eredmény életben maradna; de meggyőzhető vagyok, ha megerősítést kapok, hogy tévedek, s tovább lehet vinni a legutóbbi szériában elért eredményt.

Saját tapasztalatom nincs ez ügyben (tehát ha igazad van) akkor az előző széria utolsó kérdését (most nem rémlik, hogy nyertes vagy vesztes volt) vagy az új széria nyitókérdését rendre elrontom.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum december 27, 2021, 12:25:02@Zsoca A kétkedők táborát erősítem e téren, mert számomra furcsa lenne, egy lezárt játékban elért eredmény életben maradna; de meggyőzhető vagyok, ha megerősítést kapok, hogy tévedek, s tovább lehet vinni a legutóbbi szériában elért eredményt.

Saját tapasztalatom nincs ez ügyben (tehát ha igazad van) akkor az előző széria utolsó kérdését (most nem rémlik, hogy nyertes vagy vesztes volt) vagy az új széria nyitókérdését rendre elrontom.
Én is rendre elrontom az utolsó kérdést azért nem tudok neked képet küldeni bizonyítás végett :)
Legutóbb sem jutottunk dűlőre ebben a "vitában" mert talán ketten voltunk aki azt állította, hogy folytatódik, hárman meg az ellenkezőjét állítottátok. 😄

Nekem nyertes volt az előző kör utolsó tippje, de nem folytatta.

Idézetet írta: tsabigo Dátum december 27, 2021, 14:00:33Nekem nyertes volt az előző kör utolsó tippje, de nem folytatta.
Csak egy kérdés : mióta van Unibet számlád?
😊

#4061 december 27, 2021, 19:22:07, tsabigo
IdézetCsak egy kérdés : mióta van Unibet számlád?
😊
Kb.2014 óta. Legalábbis akkori a legrégebbi nyom, amit találtam.

Megjelent a függő freebetek közt a promós, ahol 3500ért adnak 1500freet.

A sima freekből meg már 4x3500et és 4x1500et kaptam.. Kezdem azt hinni egy ez valami hiba és lesz ennek következménye.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 28, 2021, 15:52:03Megjelent a függő freebetek közt a promós, ahol 3500ért adnak 1500freet.

A sima freekből meg már 4x3500et és 4x1500et kaptam.. Kezdem azt hinni egy ez valami hiba és lesz ennek következménye.
Egész biztosan valami hiba, ez megint valakinek az állásába fog kerülni 😄
Mint jó pár évvel ezelőtt az az ingyen pörgetéses sztori, amivel mindenki 30 ezret nyert legalább... A régi arcok biztos emlékeznek rá :)

IdézetEgész biztosan valami hiba, ez megint valakinek az állásába fog kerülni 😄
Mint jó pár évvel ezelőtt az az ingyen pörgetéses sztori, amivel mindenki 30 ezret nyert legalább... A régi arcok biztos emlékeznek rá :)

Csak nem a Szent Patrik napi ingyen porgetesekre gondolsz?  ;)
En ugy fogom fel, hogy az adventi naptarban nem volt sok semmi hasznalhato, s ez a karpotlas. Igaz a tegnapi +10-es kiutalas utan a mai napon nullaztam.