Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


3.000FT BÓNUSZ A FULHAM – HAMBURG-RA!

Tippelje meg az első és a második félidő eredményét (HT/FT fogadás csoport), és ha sikeresen vette ezt az akadályt at Unibet megjutalmazza nyereményén felül még 3.000Ft-al

Az Európa Ligát sorozatot végig játszó Gerával felálló Fulham gól nélküli döntetlent ért el Hamburgban, Németországban. Mind a két csapat azt hirdeti, hogy az Európa-liga fináléjába Kerülnek. A Fulhamnek annyi az előnye, hogy hazai pályán játszik, viszont ha a Hamburg talál egy gól, arra már kettővel kell válaszolniuk Zamoraéknak

Tippelje meg az első és a második félidő eredményét (HT/FT fogadás csoport), és ha sikeresen vette ezt az akadályt at Unibet megjutalmazza nyereményén felül még 3.000Ft-al.

A promóció április 29. 21:05-ig érvényes a meccs kezdetéig és nem vonatkozik az élő fogadásokra.

Minimum 3.000Ft-ért szükséges fogadnia, ahhoz hogy teljesítse a kritériumokat.




Szerintetek csak az első fogadásra érvényes? Mert ha nem megéri megtenni az összes variációt 50Ft-tal akkor 9*50=450 Ft-ért adnak neked 3000Ft-t ami jó lenne :) :great:

Idézetet írta: Ricsy05 Dátum április 28, 2010, 19:30:49
3.000FT BÓNUSZ A FULHAM – HAMBURG-RA!

Tippelje meg az első és a második félidő eredményét (HT/FT fogadás csoport), és ha sikeresen vette ezt az akadályt at Unibet megjutalmazza nyereményén felül még 3.000Ft-al

Az Európa Ligát sorozatot végig játszó Gerával felálló Fulham gól nélküli döntetlent ért el Hamburgban, Németországban. Mind a két csapat azt hirdeti, hogy az Európa-liga fináléjába Kerülnek. A Fulhamnek annyi az előnye, hogy hazai pályán játszik, viszont ha a Hamburg talál egy gól, arra már kettővel kell válaszolniuk Zamoraéknak

Tippelje meg az első és a második félidő eredményét (HT/FT fogadás csoport), és ha sikeresen vette ezt az akadályt at Unibet megjutalmazza nyereményén felül még 3.000Ft-al.

A promóció április 29. 21:05-ig érvényes a meccs kezdetéig és nem vonatkozik az élő fogadásokra.

Minimum 3.000Ft-ért szükséges fogadnia, ahhoz hogy teljesítse a kritériumokat.




Szerintetek csak az első fogadásra érvényes? Mert ha nem megéri megtenni az összes variációt 50Ft-tal akkor 9*50=450 Ft-ért adnak neked 3000Ft-t ami jó lenne :) :great:

Utolso pontban irja, h min. 3000 ftert kell tegyel.

uhhhhhhh bazz azon átsíklottam :bash:

Hello!

Az lenne a kérdésem,hogy fogadtam arra hogy vki gólt lő az UNIBETEN!
Ha nem kezd akkor érvénytelen,vagy ha csak csereként játszik pár percet akkor is érvényes?

Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum május 05, 2010, 09:19:55
Hello!

Az lenne a kérdésem,hogy fogadtam arra hogy vki gólt lő az UNIBETEN!
Ha nem kezd akkor érvénytelen,vagy ha csak csereként játszik pár percet akkor is érvényes?
"Anytime Goalscorer bet; your stake will be refunded, if you select a player who does not take part from the start of the match."

Ha olyan embert választasz, aki nincs kezdéstől a pályán akkor visszatérítik a pénzed.

hello.

lehet, hogy amatőr a kérdés, de azért felteszem, hátha segít majd valaki. szóval az unibeten van most ez a bónusz, hogyha 10.000 ft-ig töltök fel pénzt akkor megduplázzák, viszont sehol sem találom benne a bibit, márpedig biztos van. ??? gondolok itt arra, hogy a bónuszként kapott pénzt valahányszor, valahanyas odds-okra fel kell tenni.

help me. :laugh:

Idézetet írta: kimppa Dátum május 06, 2010, 09:34:39
hello.

lehet, hogy amatőr a kérdés, de azért felteszem, hátha segít majd valaki. szóval az unibeten van most ez a bónusz, hogyha 10.000 ft-ig töltök fel pénzt akkor megduplázzák, viszont sehol sem találom benne a bibit, márpedig biztos van. ??? gondolok itt arra, hogy a bónuszként kapott pénzt valahányszor, valahanyas odds-okra fel kell tenni.

help me. :laugh:

Hello!

itt találsz infót: https://hu.unibet.com/cms/bonusCondition.do?cmsContentId=8141&tcType=main

Ezek a mostanában kitalált Unibet bónuszok hatalmasak.  ;D

Idézetet írta: rosco Dátum május 07, 2010, 18:44:27
Ezek a mostanában kitalált Unibet bónuszok hatalmasak.  ;D

ezeket én is néztem :)
vicc amit mostanába adnak 500 ft :-)

Tudja valaki miért osztogat az UNIBET 50€-os bónuszt?
Most léptem be az UNIBET-re és azt láttam, hogy 50€-val több van rajta, mint ahogy tegnap hagytam. Megnéztem az előzményekben, de csak az látszik, hogy gyakorlatilag a belépés időpontjában jóváírtak 50 € bónuszt. Találkozott már ilyennel valaki?

Idézetet írta: Micuka Dátum május 13, 2010, 19:14:06
Tudja valaki miért osztogat az UNIBET 50€-os bónuszt?
Most léptem be az UNIBET-re és azt láttam, hogy 50€-val több van rajta, mint ahogy tegnap hagytam. Megnéztem az előzményekben, de csak az látszik, hogy gyakorlatilag a belépés időpontjában jóváírtak 50 € bónuszt. Találkozott már ilyennel valaki?

Én sajnos nem !

Amúgy nyertél egy sorsoláson, amire úgy neveztél, hogy tegnap fogadtál élőben
https://www.unibet.com/betting/article.do?contentId=62046
te vagy marivaux, nem?

gratulálok  :great: :beerchug:

Basztikuli ... tényleg. Nem is tudtam, hogy van egy ilyen promo. Ezt bemákoltam.

:2funny: :yeah: :2funny: :yeah: :2funny: :yeah: :2funny:

Gratula!

Még van egy seckoka11 is a listán, az András (Seckó) ?

Tényleg. Az nagy lenne, ha még egy "nyerőnk" lenne.  ;D

Sziasztok!
Valaki meg tudná mondani mi az a Cash in élő fogadásoknál? Egy ilyet találtam, sajnos nem magyar:

Visste du at en av grunnene til at Unibets Live Betting vokser med rekordfart er pga cash-in-funksjonen? Cash in-funksjonen betyr at du som kunde enten kan innkassere et vinnende veddemål tidlig, eller du kan berge deler av et veddemål du føler deg skråsikker du vi tape på...

Unibet tilbyr fra tid til annen en unik Ca$h-In-funksjon i løpet av Live-spill. Dette gir deg muligheten til å gjøre en Cash In av gjeldende veddemål før resultatet er bestemt.

Hvordan fungerer cash in-funksjonen?
Eksempel 1:
Resultatet er 0-0 til pause mellom Barcelona - Valencia. Du plasserer et veddemål pålydende £ 10 på at Barcelona vinner og får 2,00 i odds. Et par minutter inn i andre omgang scorer Barcelona og tar ledelsen 1-0. Barcelonas odds har nå forandret seg til 1,10, men du mener Valencia har vært sterke og hatt mange sjanser slik at både uavgjort eller seier til Valencia er mulig. Du kan nå innkassere veddemålet din og få en øyeblikkelig utbetaling på £ 17. Gevinsten din er nå sikret, uansett hva som skjer videre i kampen.

Eksempel 2:
Resultatet er 0-0 til pause mellom Barcelona - Valencia. Du plasserer et veddemål pålydende £ 10 på at Barcelona vinner og får 2,00 i odds. Etter 65 minutter er resultatet ennå 0-0 og Barcelona har en odds på 3,00. Uavgjort eller seier til Valencia er nå en mulighet. I stedet for å tape veddemålet ditt bestemmer du deg for å løse det inn, og du mottar en øyeblikkelig utbetaling på £ 5,70.

Fullstendige detaljer om tilbudet vises i en boks på skjermen. Ca$h-In-tilbudet kan være enten mer eller mindre enn ditt opprinnelige veddemål, avhengig av hva som skjer i kampen.

For å godta Ca$h-In-tilbudet klikker du helt enkelt på det røde Ca$h-In-ikonet til høyre for boksen-veddemålet blir ansett som avgjort med prisen som vises, og midlene vil øyeblikkelig settes inn på kontoen din.

Légyszi magyarázza már el valaki érthetően!
Előre is köszönöm!