Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: stdavid Dátum július 23, 2010, 18:02:57
Üdv!

Az Unibeten van ugye ez az 50% -os befizetési bónusz, melyet 6 alkalommal kell megforgatni min 1.6 -os oddson. Nos nekem a kérdésem az lenne, hogy csak szimpla fogadásra vagy kombira is fel lehet-e rakni?

Szia

Bármilyen fogadási típussal, plusz ami még nagyon jó, hogy az élő fogadás is beleszámít...

Idézetet írta: Cesc18 Dátum július 23, 2010, 22:42:20
Szia

Bármilyen fogadási típussal, plusz ami még nagyon jó, hogy az élő fogadás is beleszámít...
Köszi! Más "kiskapu" ugye nincs? Új irodát választottam, remélem beválik az Unibet :)

Idézetet írta: stdavid Dátum július 25, 2010, 11:46:47
Köszi! Más "kiskapu" ugye nincs? Új irodát választottam, remélem beválik az Unibet :)

Meg lehet kérdezni, hogy ki helyett?

Ki volt a régi?

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum július 25, 2010, 12:11:37
Meg lehet kérdezni, hogy ki helyett?

Ki volt a régi?
Bwin.
A bwin topikban le is van írva a kis sztori :)

ez igaz? 6x kell megforgatni min.1.6-os oddson? Akkor ez jól el..tam.én kis oddsokkal játszom.ritkán fogadok 1.6 odds felett.soha nem lesz megforgatva.azt is benéztem hogy csak a felét írják jóvá.na mindegy.akartam a sportingbet mellé egy másikat,na meg a bonust,de ez így nesze semmi fogd meg jól!
Idézetet írta: Cesc18 Dátum július 23, 2010, 22:42:20
Szia

Bármilyen fogadási típussal, plusz ami még nagyon jó, hogy az élő fogadás is beleszámít...

Idézetet írta: laudrup Dátum július 26, 2010, 15:09:05
ez igaz? 6x kell megforgatni min.1.6-os oddson? Akkor ez jól el..tam.én kis oddsokkal játszom.ritkán fogadok 1.6 odds felett.soha nem lesz megforgatva.azt is benéztem hogy csak a felét írják jóvá.na mindegy.akartam a sportingbet mellé egy másikat,na meg a bonust,de ez így nesze semmi fogd meg jól!

Így szól pontosan a bónusz! --->

Első befizetésére adunk Önnek 50% bónuszt maximum 10 000 HUF étékben!

Résztvételi feltételek: Csak egy bónusz igényelhető személyenként. A bónusz nem átruházható, és csak annak érvényes, aki a levelet kapta. A bónusz összegével legalább 6-szor fogadnia kell, minimum 1,5-ös oddson, mielőtt a bónuszt kifizetésre kérné. Ha kifizetésre kéri a befizetett pénzét a 6-szori fogadás teljesülése előtt, a bónusz összegét visszavonjuk. A minimális befizetési összeg 1,000 HUF. Az Unibet általános fogadási szabályai érvényesek. Az Unibet fenntartja a jogot a promóció bármikori megváltoztatására, vagy azonnali visszavonására.

Én ezt a VB alatt játszottam ki, és az Élő fogadással nagyon könnyen teljesíthető. Főleg itt az egyik legjobb az élő fogadásokra a kínálat. Szerintem az egyik legkönnyebben kijátszható bónusz...

Igazad van! Az élő fogadásokon szerezhető pénzt első nap megtapasztaltam mikor dolgopolov vesztésre állt és 7,5-ös oddson megjátszottam a győzelmét! Szép pénzt hozott!
Akárcsak a helsinborg győzelem 0-1es hátránynál!Tetszik a fogadások kezelőfelülete,nekem átláthatóbb mint a sportingbeté!
Gondolom a 6x fogadás nem 6x 3000es tét,hanem tetszőleges elosztás ugye?
Idézetet írta: Cesc18 Dátum július 26, 2010, 18:21:51
Így szól pontosan a bónusz! --->

Első befizetésére adunk Önnek 50% bónuszt maximum 10 000 HUF étékben!

Résztvételi feltételek: Csak egy bónusz igényelhető személyenként. A bónusz nem átruházható, és csak annak érvényes, aki a levelet kapta. A bónusz összegével legalább 6-szor fogadnia kell, minimum 1,5-ös oddson, mielőtt a bónuszt kifizetésre kérné. Ha kifizetésre kéri a befizetett pénzét a 6-szori fogadás teljesülése előtt, a bónusz összegét visszavonjuk. A minimális befizetési összeg 1,000 HUF. Az Unibet általános fogadási szabályai érvényesek. Az Unibet fenntartja a jogot a promóció bármikori megváltoztatására, vagy azonnali visszavonására.

Én ezt a VB alatt játszottam ki, és az Élő fogadással nagyon könnyen teljesíthető. Főleg itt az egyik legjobb az élő fogadásokra a kínálat. Szerintem az egyik legkönnyebben kijátszható bónusz...

Idézetet írta: laudrup Dátum július 26, 2010, 23:31:55
Igazad van! Az élő fogadásokon szerezhető pénzt első nap megtapasztaltam mikor dolgopolov vesztésre állt és 7,5-ös oddson megjátszottam a győzelmét! Szép pénzt hozott!
Akárcsak a helsinborg győzelem 0-1es hátránynál!Tetszik a fogadások kezelőfelülete,nekem átláthatóbb mint a sportingbeté!
Gondolom a 6x fogadás nem 6x 3000es tét,hanem tetszőleges elosztás ugye?

Gratulálok, azok szép fogások voltak :) Igen tetszőleges az elosztás.

Unibeten hol vannak a hendikepp fogadások? Sehol se találom.

Vannak hendikep fogadások nyugi, csak nem minden eseményhez szoktak tenni. A nagyobb bajnokságoknál találsz pl.: orosz, svéd. Amúgy meg ha rámész egy ország bajnokságára felül lesz egy olyan hogy Mérkőzés HCP erre katt. és meglátod a kínálatot.

500 eurós akció a nyaralások időszakára!

Bárhova megy, legyen belföld vagy külföld, a mobilját most ne hagyja otthon, mert ha fogadást köt mobilján egy egészen rendkívüli vagy vicces szituációban, küldje el a képet és mi 500€-val jutalmazzuk a legjobbat. Az akcióról bővebb információ itt olvasható.

Pl: Nézem a tvt a fotelban,iszom a sört,az asszony meg "ügyködik" rajtam. Miért ne fogadjak mobilon? :bash: ::)

Kezdik komolyabban venni a mobil platformot az irodák :)

Igen.le is töltöttem a java progit a mobilra(vodás vagyok),de mikor elinditom kiirja hogy a belépés határideje lejárt,próbálja meg később!
Tipp? Mi lehet a gond?

hello

következő lenne a kérdésem.

volt egy olyan lehetőség, hogy ha 3000 Ft-tal fogad vki a vb döntőre akkor 1500 Ft bónuszt kap majd az NB1 nyitófordulójára.

Nos én ezt az 1500 Ft-ot feltettem a ZTE - Kaposvár meccsre (Vendég 5,75) be is jött..

Az lenne a kérdésem, hogy a teljes nyereményt (8625 Ft) kell még 2x forgatni legalább 1,6-os oddson, vagy csak az 1500-at?