Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Valaki próbálta már a Skill játékokat? Nekem mindig azt írja hogy a szerver nem elérhető..

Idézetet írta: Spooner Dátum július 31, 2010, 23:02:08
hello

következő lenne a kérdésem.

volt egy olyan lehetőség, hogy ha 3000 Ft-tal fogad vki a vb döntőre akkor 1500 Ft bónuszt kap majd az NB1 nyitófordulójára.

Nos én ezt az 1500 Ft-ot feltettem a ZTE - Kaposvár meccsre (Vendég 5,75) be is jött..

Az lenne a kérdésem, hogy a teljes nyereményt (8625 Ft) kell még 2x forgatni legalább 1,6-os oddson, vagy csak az 1500-at? 

Csak az eredeti bónuszösszeget, azaz 1500 Ft-ot kell megforgatnod.

Hasonló helyzetben vagyok én is az 1500 Ft bónusszal. Egyszer megtettem a fradi-loki kombóra, ma a vasasra, így megvan 2szer. De a számlán pénzkivétnél már az egész összeget kivehetőnek érzékeli. Most akkor még sem kell harmadszor megjátszanom? Vagy ezt még majd az iroda korrigálja? Volt már valakinek hasonló tapasztalata?

#183 augusztus 01, 2010, 00:22:49, Salvio
Idézetet írta: marko8608 Dátum július 31, 2010, 23:33:20
Hasonló helyzetben vagyok én is az 1500 Ft bónusszal. Egyszer megtettem a fradi-loki kombóra, ma a vasasra, így megvan 2szer. De a számlán pénzkivétnél már az egész összeget kivehetőnek érzékeli. Most akkor még sem kell harmadszor megjátszanom? Vagy ezt még majd az iroda korrigálja? Volt már valakinek hasonló tapasztalata?

Ha a teljes összeget kivehetőként tünteti fel, akkor elvileg már nem kell megjátszanod. Utólag nem szokták az ilyeneket korrigálni.

Idézetet írta: Salvio Dátum augusztus 01, 2010, 00:20:35
Ha a teljes összeget kivehetőként tünteti fel, akkor elvileg már nem kell megjátszanod. Utólag nem szokták az ilyeneket korrigálni.
Értem, ez jó hír! Köszi szépen a választ!

Nekem az 50% -os bónusszal kapcsolatban lenne kérdésem. Tehát ugye min 1.6os oddsokon meg kell forgatni 6 alkalommal.
Nos tegyük fel 5 alkalommal sikerül is és pl 5 ezerből lett mondjuk 30 ezer.
És ha 6. alkalommal elbukom a fogadást, akkor csak az alap 50% -os bónuszt az 5 ezret buktam, vagy az egészet, azaz a jelen esetben 30 ezer forintot?

Idézetet írta: stdavid Dátum augusztus 02, 2010, 12:26:23
Nekem az 50% -os bónusszal kapcsolatban lenne kérdésem. Tehát ugye min 1.6os oddsokon meg kell forgatni 6 alkalommal.
Nos tegyük fel 5 alkalommal sikerül is és pl 5 ezerből lett mondjuk 30 ezer.
És ha 6. alkalommal elbukom a fogadást, akkor csak az alap 50% -os bónuszt az 5 ezret buktam, vagy az egészet, azaz a jelen esetben 30 ezer forintot?

Szerintem rosszul értelmezed a megforgatás fogalmát. Ha pl. 5000 ft-ot kell 6x megforgatni akkor összesen kell fogadj 30ezer ft értékben függetlenül attól, hogy azok a fogadások nyertesek vagy vesztesek. nem kell mindig all-in-ezni. Ha nem sikerül a forgatást teljesiteni a határidőn belül akkor csak a bónusz összege törlődik, amit nyersz időközben az nem.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum augusztus 02, 2010, 12:37:47
Szerintem rosszul értelmezed a megforgatás fogalmát. Ha pl. 5000 ft-ot kell 6x megforgatni akkor összesen kell fogadj 30ezer ft értékben függetlenül attól, hogy azok a fogadások nyertesek vagy vesztesek. nem kell mindig all-in-ezni. Ha nem sikerül a forgatást teljesiteni a határidőn belül akkor csak a bónusz összege törlődik, amit nyersz időközben az nem.
Feltételek

Legalább 18 évesnek kell lennie Unibet számla nyitásához. Mielőtt kifizetésre vagy utalásra kérné a pénzét a póker vagy kaszinó számlájára, a bónusz összegével 6X fogadnia kell sporteseményekre, legalább 1.60 vagy a fölötti oddsal. Ha ezen feltétel teljesülése előtt kifizetésre vagy utalásra kéri a pénzét, a bónusz elveszik. Ez egy 50% befizetési bónusz maximum 10000 HUF.; Például ha 6000 HUF fizet be, akkor bónuszként 3000 HUF kap.

Ez alapján én úgy értelmezem, hogy a bónusz összegét kell 6szor felrakni. Nem all inezésről írtam, hanem h fixen az 5 ezret 6szor kell felrakni és amiket ezzel nyertem az elveszik-e ha pl a 6. ilyen fogadás nem jönne össze?

Idézetet írta: stdavid Dátum augusztus 02, 2010, 15:09:15
Feltételek

Legalább 18 évesnek kell lennie Unibet számla nyitásához. Mielőtt kifizetésre vagy utalásra kérné a pénzét a póker vagy kaszinó számlájára, a bónusz összegével 6X fogadnia kell sporteseményekre, legalább 1.60 vagy a fölötti oddsal. Ha ezen feltétel teljesülése előtt kifizetésre vagy utalásra kéri a pénzét, a bónusz elveszik. Ez egy 50% befizetési bónusz maximum 10000 HUF.; Például ha 6000 HUF fizet be, akkor bónuszként 3000 HUF kap.

Ez alapján én úgy értelmezem, hogy a bónusz összegét kell 6szor felrakni. Nem all inezésről írtam, hanem h fixen az 5 ezret 6szor kell felrakni és amiket ezzel nyertem az elveszik-e ha pl a 6. ilyen fogadás nem jönne össze?

Csak a bónuszt bukhatod el (kiemelt rész).

Sziasztok!
Az a kérdésem, hogy a bónusz kipörgetésnél min 1,6-os oddsnak eseményenként vagy szelvényenként kell meglennie?
Illetve az élő eseményeket lehet-e egy szelvényen fogadni a nem élőkkel?!

Idézetet írta: Koxi Dátum augusztus 04, 2010, 18:57:02
Sziasztok!
Az a kérdésem, hogy a bónusz kipörgetésnél min 1,6-os oddsnak eseményenként vagy szelvényenként kell meglennie?
Illetve az élő eseményeket lehet-e egy szelvényen fogadni a nem élőkkel?!

Szelvényenként kell meglennie az 1,6-os oddsnak és az élőben tett fogadások is beleszámítanak a forgatásba.

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy hogyan kell értelmezni a következő Unibet feltételt?

3.12 Amennyiben 30 (harminc) napig nincs tranzakció az Unibet Folyószámlán, úgy az Unibet átutalja a Folyószámlán lévő összeget Számlabirtokos bankszámlájára, vagy ha a Számlabirtokos személyazonossága nem határozható meg egyértelműen, az LGA számlájára. Az Unibet felé nem tehető jogos követelés, ha a kérdéses összeget ez utóbbi esetben az LGA számlájára utalja.

Legfeljebb 30 naponként utalnom kell az esetleges Unibet számlámról, vagy számlámra, kül. visszautalják a befizetett összegem?


Másik kérdésem, hogy a belépési 50%-os bónusszal kapcsolatos: 6-szor kell fogadni a bónusz teljes összegével, vagy az is jó, ha például 12-szer fogadok a bónusz összegének felével?

Mielőtt kifizetésre vagy utalásra kérné a pénzét a póker vagy kaszinó számlájára, a bónusz összegével 6X fogadnia kell sporteseményekre, legalább 1.60 vagy a fölötti oddsal.


Köszönöm a segítséget.

A 2.-ra tudok válaszolni.

Tehát, ha mondjuk befizetsz 6000 Ft-ot, ugye akkor arra kapsz/kérsz 3000 Ft bónuszt. Azt a 3000 Ft-ot kell megforgatni 6x. Úgy forgatod, ahogy akarod, de összesen meg kell lennie 3000x6, tehát 18000 Ft forgatásnak. Csinálhatod úgy is akár, hogy 9000 Ft-ot felteszed egy 1,60-os odds-ra, ha bejön ismét... Bár ebben nagy a kockázat.
Szóval bárhogy lehet. 50 Ft-okkal is akár.

A tranzakció alatt az unibet nem csak a pénz utalását érti, hanem a fogadásokat is: kattints a számlám menüpont után az összes tranzakcióra és ott lesz minden: befizetés, kifizetés és a fogadások is. Tehát, ha a számládon pénz van és 30 nap alatt nincs semmilyen tranzakció (tehát fogadás sem) akkor utalják a pénzedet...

Ez érdekes, nem kaptam értesítést arról, hogy megérkezett a számlámra a pénzem Unibeten..na bónuszt hozzácsapták akkor forgassuk is meg :ok: