Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Van aki rendszeresen bead totó meg score szelvényt? Pár vélemény?

Rendesen mellényúlt az iroda ezzel a Loki - Kte meccsen gólónként jár 100 ft -os pokerrel :great:

GYŐRI ETO - DINAMO ZÁGRÁB! KOCKÁZATMENTES ÉLŐFOGADÁS 2.000FT-IG!

Csütörtökön este 21:00 órától az Európa Liga rájátszás Győri ETO - Dinamo Zágráb első meccsén most az Unibetnél 2000Ft-ig kockázatmentesen fogadhat ÉLŐBEN. Fogadjon legalább 500Ft-ért, és ha veszít 100%-ot fizetünk vissza!
Live Betting Győri ETO - Dinamo Zágráb 21:00 ÉLŐFOGADÁS

Általános részvételi feltételek és kondiciók

Első minimum 500Ft-os ÉLŐ fogadása vesz részt a promócióban.

Első és vesztes fogadására érvényes a bónusz.

Kombinált fogadásra nem vonatkozik a pomóció

Csak élő fogadás, ELSŐ vesztes tétjére vonatkozik a biztosítás.

Ha több mint 2.000Ft-ért fogad és vesztes a tétje, akkor is 2.000Ft -ot írunk jóvá számláján!

Csak a rendes játékidőre vonatkozik a promóció.


A bónuszt minimum háromszor szükséges megjátszania legalább 1.60-os szorzón, ahhoz, hogy atutalhassa másik számlára.

Nah, akkor 2000 Ft megy a Zágrábra.

Idézetet írta: Ricsy05 Dátum augusztus 18, 2010, 20:55:11
Csak a rendes játékidőre vonatkozik a promóció.

Na ezt vajon mire fel tették bele? Itt még nem lehet hosszabbítás. Vagy úgy kell érteni, hogy csak 1X2 fogadásra vonatkozik? Plíz valaki gyorsan segítsen, mert mindjárt kezdik.  :help:


Idézetet írta: liticarb Dátum augusztus 19, 2010, 21:24:10
Eddig ez jól áll.

Jaja, szépen jött:)

Kedves  csimav!

A Videoton - FTC NB1 szombati mérkőzésre kockázatmentes fogadást bíztosítunk (mérkőzés előtt, vagy ÉLŐBEN) csakis az email címzettjének, vagyis Önnek, mivel hűséges játékosunk.

A kockázatmentes fogadás részletei:

Legalább 999Ft-ért szükséges fogadnia (mérkőzés előtt, vagy élőben), és fogadását maximum 3.000Ft-ig biztosítjuk.
(Ha többért fogad, mint 3.000Ft és vesztes a fogadása, akkor is 3.000Ft bónuszt írunk jóvá)

Tegye meg tétjeit és kövesse az Unibet Élőfogadás kliensen keresztül a meccset!

Sok szerencsét, jó játékot kívánunk!

Az Unibet Csapata


Aki ezt megkapta az örülhet:) Sztem Vidire vagy Over 2,5-re lehetne tenni.

Az ETO-Zágráb mérkőzés második percében  az ETO-ra tettem 2000 Ft-ért. Nem kaptam vissza a bónuszt, a "kifizetett fogadások"  közt  pirossal ez áll: eredmény 0-1, holott tudjuk, hogy a Zágráb 2:0-ra nyert. A piros óra ikon is ott áll, ami a live fogadást igazolja. És a tipp: Az Ön fogadása: Egyes,1   Ha nincs ez a bónusz, persze hogy nem fogadtam volna ilyen hülyeséget.Nem tudjátok miért nem kaptam meg a bónuszt?

Unibet általában mindig 1-0 vagy 0-1-el irja ki a dolgokat, ami azt jelenti, hogy 1-0-nál a hazai csapat nyert, 0-1 nél meg a vendég.
Én a Zágrábra tettem szóval én nem kaptam vissza a pénzem,de egyik haverom 0-2 nél tett arra, hogy a Zágráb még lő gólt, de nem lőtt és ő meccs után 1-2 perccel már visszakapta a pénzét. Írj mailt nekik, vagy chaten beszéld meg velük.

Bizony -bizony, baszogatni kell őket elég rendesen. Tele vanak ilyen kis 300-Ftos visszafizetésekkel, szerintem azt sem tudják már mit csinálnak. Ha vannak Live chaten írj nekik, ha nem akkor mail. Én is mindig írtam nekik anno a VB kvíz ügyében.

De a lényeg, hogy mindig jóváírták! Csak nekik mindig jelezni kell, mert "feledékenyek" .

Nekem már este 22:52-kor jóváírták az összeget a számlámon.

kösz  a választ.  igen baszogatni kell Őket. Küldtem E-mailt, meg a 80-as telefon is él (az ünnep ellenére). Ilyen szempontból nézve korrektek voltak. A telefon után két perccel jóváírták a bónuszt. Most akkor megpróbálom a Vidi meccsel is.

Sokszor van az Unibet-en ilyen bonusz?

Igen, hetente biztosan van ilyen. De több fajta is szokott lenni. Én új vagyok náluk, a 2 hetes accommal, de nagyon tetszik.

Ez a pénz visszafizetéses akció tetszik. Ezt akár mindig igénybe lehet venni vagy csak 1x? Mert ha minden alkalommal akkor az egész jó, bár nem értem miért éri meg így az irodának.