Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Az,hogy vesztesnek értékelték ki

Idézetet írta: sipista Dátum október 09, 2010, 18:54:15
Az,hogy vesztesnek értékelték ki
De te arra fogadtál, hogy nem szereznek.

Akkor az mit jelent,hogy az Ön fogadása "Egyes" nem azt hogy mind a két félidőben szerez gólt a vendégcsapat?
Lehet,hogy rosszul értelmeztem.

Idézetet írta: sipista Dátum október 09, 2010, 19:20:40
Akkor az mit jelent,hogy az Ön fogadása "Egyes" nem azt hogy mind a két félidőben szerez gólt a vendégcsapat?
Lehet,hogy rosszul értelmeztem.

Azt jelenti, hogy a fogadás típusa szóló, single, önálló fogadás, nem pedig kombi. Az utána lévő szám (2-es) jelöli azt, hogy mire fogadtál (2=nem).

Köszönöm a segítségeteket,akkor ezt elrontottam

Az október 4-én a Magyar Alumínium ajkai timföldgyárának vörösiszap-tárolójánál történt gátszakadás és az azt követő iszapömlés eddig 8 életet és több mint 120 személyi sérülést okozott. Kipusztult a Torna és a Marcal teljes élővilága és 200 km2 terület vált szennyezetté. A katasztrófa sokkoló, és híre nagyon sokunkat megérintett. Ebben a helyzetben minden segítségre, támogatásra szükség van, mind anyagilag mind morálisan. Most itt a lehetőség hogy a póker társadalom  is segítsen bajbajutott honfitársainkon, hogy összefogjunk és felhívjuk a figyelmet ránk és környeztünkre leselkedő veszélyekre, arra hogy elérjük hogy hasonló eset soha többé ne fordulhasson elő Magyarországon. Október 17-én Vasárnap 19:00 órakor jótékony célú pókerversenyt szervezünk ezért az Unibetnél, kérünk minden adakozni vágyó és velünk egyetértő póker játékost, hogy vegyen részt. Részletekért kérjük olvassanak tovább.

A versenyen nyert nyereményeket a játékosok belátásuk szerint, egyénileg ajánlhatják fel a bajbajutottak részére (kérjük aki megteheti segítsen akár nagyobb összeggel is).

Ezen túl a teljes díjazással megegyező összeget az Unibet.com a saját költségén átutal a MAGYAR KÁRMENTŐ ALAP-nak a károsultak megsegítésére

A verseny nevezési díja 2€ így remélhetőleg minnél  többen  indulnak és kifejezhetik támogató szándékukat a bajbajutottak felé.

Jó játékot kívánunk Mindenkinek, egy jótékony cél érdekében!

Verseny neve: ISZAP KÁROSULTAK special
Mikor: 2010. 10. 17. vasárnap 19:00
Hol: Póker kliens, Tournament, Special
Buy-in: 2€


Kaptam egy 100%os feltöltési bónuszt, csak épp azt nem találtam meg, hogy milyen szorzón kell megforgassam.
Emellett kaptam 1000 forintot a Barca-Valencia ra, de ott csak akkor kapom a pénzt vissza, ha eredményre fogadok, vagy akkor is ha pl. arra rakok hogy lesz legalább 2 gól.
Köszi

Idézetet írta: lapgellert Dátum október 14, 2010, 11:19:55
Kaptam egy 100%os feltöltési bónuszt, csak épp azt nem találtam meg, hogy milyen szorzón kell megforgassam.
Emellett kaptam 1000 forintot a Barca-Valencia ra, de ott csak akkor kapom a pénzt vissza, ha eredményre fogadok, vagy akkor is ha pl. arra rakok hogy lesz legalább 2 gól.
Köszi

Biztos vagyok benne,h ott vannak a feltételek! Mindig ott van a mail alján. Ha nincs, akkor mpedig az Unibetnél a min. 1.6-os szorzó megy! Az 1.000Ft-os fogadás ajánlatodat nem értem! Kockázatmentes fogadást kaptál?
De a kérdezz rá a supporttól, ha nem vagy biztos!

Idézetet írta: bah Dátum október 14, 2010, 11:40:02
Biztos vagyok benne,h ott vannak a feltételek! Mindig ott van a mail alján. Ha nincs, akkor mpedig az Unibetnél a min. 1.6-os szorzó megy! Az 1.000Ft-os fogadás ajánlatodat nem értem! Kockázatmentes fogadást kaptál?
De a kérdezz rá a supporttól, ha nem vagy biztos!

Kockázatmentes

Idézetet írta: lapgellert Dátum október 14, 2010, 12:27:44
Kockázatmentes

Bármire fogadhatsz a Braca - Valencia mérkőzésen, és ha nem jön be, visszakapod a lóvét! :) és persze arra is fogadhatsz, hogy legalább 2 gól lesz....

Igen visszakapod ,csak nem veheted ki mert bonusz ::)

Köszi.Pár eurót teszek fel, aztán keresek valami jobb meccseket a hétvégére, a Barca meccsen meg kellene jöjjön a 2 gól

Nem volt még befizetésed Unibetre, vagy ez a 100% -os bónusz hogyan jött? :redchug:

Nem volt még.
Ma raktam fel 15 eurót, kaptam rá 14,61 euró bónuszt.
Hol lehet a bónuszfeltételekről náluk bővebben olvasni, mert még abszolút új vagyok, és gőzöm nincs mi merre van.
Ja tényleg, és ha a Barca meccsre rakok valami olyat, ami 1,6 fölött van, az beleszámít a forgatásba, mert arra meg külön 1000 ft os ingyen fogadás van
KÖszi