Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Ha nem tudsz vmi bennfentes infot v ilyeymit akkor ez sztem tök értelmetlen. Ennyi ideig várni a pénzre, ráadásul eléggé képlékeny még az egész.

Idézetet írta: stdavid Dátum december 08, 2010, 00:36:06
Ha nem tudsz vmi bennfentes infot v ilyeymit akkor ez sztem tök értelmetlen. Ennyi ideig várni a pénzre, ráadásul eléggé képlékeny még az egész.

Pár százast azért befizetek erre!  :pimp:

Idézetet írta: bah Dátum december 08, 2010, 11:32:27
Pár százast azért befizetek erre!  :pimp:

Én is szeretem az ilyen hülye fogadásokat, de persze csak kis téten ;) Sőt, ennél hosszabb távú fogadásokat is nem egyszer kötök, és várok az eredményre 4 évet ;D
Én itt 2 csapatot próbálnék be, a Juve-t és az ATMA-t. Abban nem lenne izgalom, ha maradna a PSV-ben (1,5es odds miatt), a Juve meg is nézte most a Samp ellen, szerintem szélre elférne, és a 3,5es odds még vonzó is. Az ATMA-ban Simao meg egyre rosszabbul nyomja, ideje lenne a vérfrissítésnek, ehhez Dzsudzsi szerintem megfelelő lenne, a 12es odds meg teljesen rendben van. A Valencia-t nem hiszem, nincsen pénz a csapat háza táján, ráadásul remek szélsőik vannak; a Spartak nemrég vette meg McGeady-t, nem fog kiadni feleslegesen pénzt még egy balszélsőre; Arsenal-nál mindig feldobják a nevét, de kb csak pletyka szinten, ugyanúgy mint régebben Geráét, ráadásul egyre kevésbé küld fel szélsőket Wenger; a Pool-t talán még meg is tenném, de még egy árva szó sem volt arról, h Dzsudzsi kellene nekik, pedig szerintem az Ő beadásai nagyot dobnának Torres gól/meccs átlagán. Szerintem a Pool leggyengébb része a szél, hatalmasat dobna ezen Dzsudzsi. Szóval lehet h arra is tennék, de inkább a Juve-ATMA kettős.
Sok sikert!

Hali!
Tudja vki,hogy mi van az Unibet póker részével? egész reggel nem tudok belépni.

Nálam se működik a póker ,valami szerver gond lehet. Valami olyasmit ír ki "angolul" hogy próbálja meg később ,mert jelenleg nem elérhető .

Udv!

Olyan kerdesem lenne, h befizettem 15000huf-ot, amibol bonuszkent kaptam 7500huf-ot...
Idovel majd szeretnem kivenni ezt a penzt.
Annyit mar tudok h a bonuszt kell megforgatni 6x, min 1,5x-os oddsal...az 1,5x-os odds kombiba is mehet mondjuk 2 1,3x-os odssal?
Illetve a szamlamon hol kene latnom h eddig mennyit forgattam meg? Ha meg lett forgatva a bonusz akkor a befizetes is kiveheto lesz?

Elore is koszonom a valasz(oka)t.


Idézetet írta: geddan Dátum december 19, 2010, 12:44:10
Udv!

Olyan kerdesem lenne, h befizettem 15000huf-ot, amibol bonuszkent kaptam 7500huf-ot...
Idovel majd szeretnem kivenni ezt a penzt.
Annyit mar tudok h a bonuszt kell megforgatni 6x, min 1,5x-os oddsal...az 1,5x-os odds kombiba is mehet mondjuk 2 1,3x-os odssal?
Illetve a szamlamon hol kene latnom h eddig mennyit forgattam meg? Ha meg lett forgatva a bonusz akkor a befizetes is kiveheto lesz?

Elore is koszonom a valasz(oka)t.


Szia!

Igen mehet kombiban is és időkorlát sincsen az Unibetnél!
A "számlám" menüpontra mész ott írja, hogy hány Ft áll rendelkezésre, ha kifizetést szeretnél.

Sziasztok!

Ötleteket várok, hogy hogy lehetne faszán kiforgatni ezt a talált pénzt!

Már ha egy élő bejön már jó vagyok, de egy meccs alatt 3 live 1,6 felett, hát ....


Kedves XY!

Ennél egyszerübben pénzhez jutni nem lehetett! Ha még nem mi vagyunk a kedvenc fogadóirodája, akkor ettől a pillanattól kezdve, már biztos egyike leszünk azoknak, akiket meg lehet kedvelni! És miért is?!

MERT, kap 3.000Ft-ot a Unibetes számlájára!!!!!

És mit kell tennie, hogy meg is kapja?!

Annyit, hogy vasárnap 12:30-kor bejelentkezik számlájára és a 3.000Ft már ott várja majd! Annak érdekében, hogy ez az INGYEN pénz megmaradjon a számláján, a Serie A-ra szükséges fogadnia ÉLŐBEN  legalább 1.6 szorzón, minimum háromszor, méghozzá az

Udinese - Inter  meccsre, amit élőben nézhet az Unibet TV-n.

Idézetet írta: forzainter Dátum január 22, 2011, 09:32:40
Sziasztok!

Ötleteket várok, hogy hogy lehetne faszán kiforgatni ezt a talált pénzt!

Már ha egy élő bejön már jó vagyok, de egy meccs alatt 3 live 1,6 felett, hát ....


Kedves XY!

Ennél egyszerübben pénzhez jutni nem lehetett! Ha még nem mi vagyunk a kedvenc fogadóirodája, akkor ettől a pillanattól kezdve, már biztos egyike leszünk azoknak, akiket meg lehet kedvelni! És miért is?!

MERT, kap 3.000Ft-ot a Unibetes számlájára!!!!!

És mit kell tennie, hogy meg is kapja?!

Annyit, hogy vasárnap 12:30-kor bejelentkezik számlájára és a 3.000Ft már ott várja majd! Annak érdekében, hogy ez az INGYEN pénz megmaradjon a számláján, a Serie A-ra szükséges fogadnia ÉLŐBEN  legalább 1.6 szorzón, minimum háromszor, méghozzá az

Udinese - Inter  meccsre, amit élőben nézhet az Unibet TV-n.


Ha nincs tétminimum, akkor 3 db 50 Ft-os fogadás is megteszi.

Idézetet írta: benson Dátum január 22, 2011, 11:09:04
Ha nincs tétminimum, akkor 3 db 50 Ft-os fogadás is megteszi.

Sajnos nem jött be Benson. 9000 ftért kell fogadni, h ki legyen pörgetve a bónusz.

Talán a ki lövi a köv. gólt fogadás lesz a tuti?!

Multkor én is kaptam ilyet, valamelyik spanyol meccsre... én úgy csináltam hogy raktam a félidei eredményre (2 feletti oddsra) az bejött akkor lett belöle 6 ezer valamennyi abból pedig 6 ezret raktam a második félidőbe az egyik csapatra.
Szerintem az első fogadást midnenképp az első félidei eredményre kéne raknod és úgy hogy 2 fölött legyen az oddsz, aztán ha az jött akkor utána már akár over/under-el megforgathatod a 6 ezret ha nem akarsz tovább kockáztatni... egy részét overra másikat underra rakod, persze az oddsokkal arányosan, és ügyelve arra hogy 1,6 fölött legyen az odds

Idézetet írta: spitfire Dátum január 22, 2011, 12:55:31
Multkor én is kaptam ilyet, valamelyik spanyol meccsre... én úgy csináltam hogy raktam a félidei eredményre (2 feletti oddsra) az bejött akkor lett belöle 6 ezer valamennyi abból pedig 6 ezret raktam a második félidőbe az egyik csapatra.
Szerintem az első fogadást midnenképp az első félidei eredményre kéne raknod és úgy hogy 2 fölött legyen az oddsz, aztán ha az jött akkor utána már akár over/under-el megforgathatod a 6 ezret ha nem akarsz tovább kockáztatni... egy részét overra másikat underra rakod, persze az oddsokkal arányosan, és ügyelve arra hogy 1,6 fölött legyen az odds

Jó ötlet, köszi a segítséget! Gondoltam ilyenre is, hogy félidő szögletek, de addig még kigondolom.

Sziasztok!

Mot szeretnék számlát nyitni és a kérdésem az lenne,hogy kezelhetőség és foci  live illetve sima fogadások szempontjából milyen az Unibet fogadóiroda?


Idézetet írta: Kispenge Dátum január 25, 2011, 23:13:54
Sziasztok!

Mot szeretnék számlát nyitni és a kérdésem az lenne,hogy kezelhetőség és foci  live illetve sima fogadások szempontjából milyen az Unibet fogadóiroda?



Összességében véve jó az oldal, és szeretem is. Nekem tökéletesen megfelel.Játszottam több helyen is,de már 2 éve csak itt,énszerintem egyike a legjobb fogadóirodáknak, azért választottam ezt állandóra. Egy negatívum: HCP a jégkorongnál, nincs nagyon. De ettől eltekintve szeretem használni az oldalt!!

Ja! És sok promóciójuk van! Ez is jó!!

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy ha a keresztfiam kártyájáról töltök fel pénzt ( nem múlt el 18) ,akkor tudok-e játszani? Vagy esetleg figyelik azt h nem egyeznek a dolgok? Mert hallottam már mástól hogy nem foglalkoznak ilyennel.

előre is köszi! :)