Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: forcabarca Dátum január 27, 2011, 18:10:39
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy ha a keresztfiam kártyájáról töltök fel pénzt ( nem múlt el 18) ,akkor tudok-e játszani? Vagy esetleg figyelik azt h nem egyeznek a dolgok? Mert hallottam már mástól hogy nem foglalkoznak ilyennel.

előre is köszi! :)

A kártyatulajdonos és a számlatulajdonos nevének egyeznie kell!

Ugye be kell küldeni dokumentumok másolatát . Elfogadnak jó minőségű fényképeket?

Titeket se enged belépni? Vagy csak nálam van valami gebasz?

Na mostmár beenged. Volt régebben ilyen problémájuk, úgyhogy gondoltam nem forudok most se egyből livechat-en hozzájuk. :)

Durván lehetett kaszálni a Vasas-Szeged meccsen élőben.

Én félidőben 2 gólos hátrányban raktam a vasast 3szoros szorzóért, illetve az utolsó negyedben döntetlennél 1,9ért ....

Lepacsizták...

Köszönjük Unibet!

Van most valami leállás a Unibeten? Csak a főoldalra tudok belépni! (több böngészővel is probáltam).a fogadási oldalakról visszadob!
Már látom:
Az oldal jelenleg karbantartási munkák miatt szünetel.
Várhatóan KEI szerint 07:00 -tól lesz újra elérhető.
Minden fennakadásért elnézést kérünk.
Unibet.
Ez este 7 akar lenni? (gondolom mert du.3 van)

Én előbb játszottam ott.
Küldtek emailt 5 ingyen pörgetésről(MEGAFORTUNE,szerintem mindenkinek lehet ma), és egy óra bohóckodás és rulettezés után sikerült 500 Ft-ot átvinnem a sportfogadás számlámra.
:D

Ezalatt tökéletesen ment az oldal.

Kaptam emailben értsítést 5000 Ft 1000%-os bónuszról a BL kapcsán?

Kapott más is? Mire lehet felhasználni? Focira egyáltalán nem szoktam fogadni,szal az nálam kilőve. :P

Idézetet írta: Vinny Dátum február 15, 2011, 14:30:01
Kaptam emailben értsítést 5000 Ft 1000%-os bónuszról a BL kapcsán?

Kapott más is? Mire lehet felhasználni? Focira egyáltalán nem szoktam fogadni,szal az nálam kilőve. :P

1000% már egész jó, de gondolom 100% az. Az enyém "csak" 25%. 1,6 a min. odds, bármilyen sportra felhasználható.

"A bónuszt 5x szükséges megjátszania sporteseményeken minimum 1.6x szorzón, mielőtt átutalná az összeget másik számlára."

Bocs,elírtam.  ;D

100%, 5000Ft-ig.

Köszi a választ!

Az Unibet egy pár napja szinte használhatatlan, magától kilép, rendszerhiba, alig tudok megkötni egy fogadást... :crazy: Helyrehozhatnák már.

Idézetet írta: rosco Dátum február 23, 2011, 15:33:51
Az Unibet egy pár napja szinte használhatatlan, magától kilép, rendszerhiba, alig tudok megkötni egy fogadást... :crazy: Helyrehozhatnák már.

Ilyenkor kell ezt használni: https://mobile.unibet.com/

Idézetet írta: benson Dátum február 23, 2011, 15:49:14
Ilyenkor kell ezt használni: https://mobile.unibet.com/

Köszi benson! :ok: Azt hittem eddig, hogy ezen a címen csak mobilon lehet fogadni.

Mi fa.om baja van az Unibetnek? Az ügyfélszolgálat napok óta nem megy, befizetni nem tudok...
Valaki? :-\

Idézetet írta: Levproff Dátum február 24, 2011, 17:42:07
Mi fa.om baja van az Unibetnek? Az ügyfélszolgálat napok óta nem megy, befizetni nem tudok...
Valaki? :-\

Nekem jóváírták az utalásomat és lehívni is tudtam pénzt. Szerintem nálad lehet valami baki.