Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Idézetet írta: sniper elite Dátum február 26, 2011, 02:05:20


Nekem jóváírták az utalásomat és lehívni is tudtam pénzt. Szerintem nálad lehet valami baki.

Igen, mostmár nekem is jó. Mondjuk elég érdekes problémára hivatkoztak, de nem foglalkoztam vele, mert hamar megoldották. :)

Engem folyamatosan szívat ezzel az 500-as hibakóddal. >:(

HÉTVÉGI KOMBÓ AKCIÓ! 1.500FT BÓNUSZ!

Vasárnapig fogadjon pontosan négy eseményre labdarúgáson belül egy szelvényen és, ha a 4-ből 1 fogadása nem a számításai szerint alakul, a tétjét visszatérítjük! Minimum 1.500Ft-ért szükséges fogadnia, hogy részt vegyen a promócióban, és csakis első 4-es szelvénye vesz részt a promócióban!
Kérjük vegye figyelembe, hogy a szelvényen megtett 4 foci mérkőzésnek vasárnap 23:59-ig be kell fejeződnie, hogy a promócióban részt vegyen!


u.i.:
Azért ebben a promóban van lehetőség, érdemes kihasználni szerintem!

Az unibet egyre rosszabb...
Zsombor és István közül már csak István dolgozik az ügyfélszolgálatnál és ő egyedül nem igazán tudja ellátni a dolgát...
Hetente kétszer nincs ügyfélszolgálat, és mikor van akkor is akkor van amikor semmi értelmes sportesemény sincs így mikor este játszok akkor tuti nincs, ráadásul szombaton se szokott lenni....
Nem értem miért nem vesznek fel valakit Zsombor helyére és áll helyre a rend végre...

Végül egy érdekesség: ma egy röplabda meccsen a hazai csapat nyerte az első szettet valami 25-19-re...
Hozzá teszem végig a vendégek voltak minden irodánál az esélyesebbek...
Elkezdődött a 2. szett megraktam 5-6 os állásnál hogy a hazai csapat ismét hozza a szettet,30.000el akartam először de végül 3000-rel raktam csak meg....
Ugy is lett, nyertek 25-17re asszem...

Aztán kaptam egy levelet:

A szabályzatunk 5.10-es pontjának megfelelően az Ön fogadása az alábbi sporteseményre törlésre került, mert egyértelmű hiba - a kiírt odds-ok nem az aktuális állásra vonatkoztak.

Esemény:    Cheonan Hyundai Capital Skywalkers - Korea Air Jumbos Pro VB
Fogadás típusa:    Mérkőzés
Kritérium:    Which team will win Set 2?
Fogadás:    1
Odds:    3.00
Tét:    3000.00 huf

5.10
Az Unibet fenntartja magának a jogot, hogy saját hatáskörben érvénytelennek minősítsen egy fogadást teljes egészében vagy részben, ha nyilvánvalóvá válik, hogy:

    * Fogadások meghirdetése, megkötése és/vagy elfogadása hiba ("Error") következtében történt;
    * Fogadásokat a sportesemény megkezdése után kötöttek;
    * "Syndicate Betting"-re került sor;
    * "Influence Betting"-re került sor; és/vagy
    * Az eredmény közvetve vagy közvetlenül büntetendő cselekmény által került meghatározásra.

Elnézést kérünk a hiba, és a kellemetlenség miatt!

Üdvözlettel,

Unibet


Nem értem ezeket én... Ha vendégre fogadok és bukok tuti nem kapom ezt a levelet... Kiváncsi lennék rá hogy hányan voltak akik elbukták a szelvényüket és nem kapták vissza a pénzüket...

Nem az összeg az idegesítő hanem az hogy ez előfordulhat!
Ha úgy érzi nem reális a szorzó akkor ne írja ki az oldalra...

Az hozzá tartozik a sztorihoz hogy mostanában az egész oldal szarakodik élő fogadásnál... nem frissül elég gyorsan a szorzó így mikor fogadok az oldalon még pl 2,2-es szorzó van de valójában már megváltozott egy magasabbra így nem engedi megfogadni... viszont fordított helyzetben ha pl egy 2szeres szorzóra fogadok és közben megváltozik a szorzó egy kissebbre akkor simán megfogadja a kisebbel....

Kezdi elveszteni ez az iroda is a régi fényét....

Sziasztok!

Unibeten 5 ingyenes pörgetés van a Golden Shamrock nyerőgépen. Március 17 23:59-ig lehet "elhasználni".

Idézetet írta: BvB_09 Dátum március 17, 2011, 20:20:56
Sziasztok!

Unibeten 5 ingyenes pörgetés van a Golden Shamrock nyerőgépen. Március 17 23:59-ig lehet "elhasználni".

Köszi az infót, sajnos nem nyertem :(

Sziasztok,

Tudja vki. h unibeten él-e még az 50%-os feltöltési bónusz?
A regisztrációnál csak az 1000 euro-s pókeres bónuszt dobta fel, és a oldalon sajna nem találtam infót. :-\

Idézetet írta: zolee88 Dátum március 22, 2011, 19:19:51
Sziasztok,

Tudja vki. h unibeten él-e még az 50%-os feltöltési bónusz?
A regisztrációnál csak az 1000 euro-s pókeres bónuszt dobta fel, és a oldalon sajna nem találtam infót. :-\

Biztosan él az új regisztrációval rendelkezőknek első feltöltésnél, de én többször kaptam tőlük 50, sőt 100 %-os bónuszt is: írtam az ügyfélszolgálatnak, hogy X összeggel feltölteném a számlám, mennyi bónuszt ajánlanak? Ezt javaslom neked is!

5 ingyen pörgetés az Alien Robots nevezetű új nyerőgépen a kaszinóban. Hirdetve nem láttam egyébként, véletlenül jöttem rá.

Idézetet írta: Gerpa Dátum március 30, 2011, 22:07:12
5 ingyen pörgetés az Alien Robots nevezetű új nyerőgépen a kaszinóban. Hirdetve nem láttam egyébként, véletlenül jöttem rá.

Köszi!  :ok:

Idézetet írta: Gerpa Dátum március 30, 2011, 22:07:12
5 ingyen pörgetés az Alien Robots nevezetű új nyerőgépen a kaszinóban. Hirdetve nem láttam egyébként, véletlenül jöttem rá.

Köszi!
nyeremény: 0,90euro --> 7,50euro --> 0,00 euro 
az a fránya rulett, 6 fekete egymásután   :'(

Idézetet írta: Gerpa Dátum március 30, 2011, 22:07:12
5 ingyen pörgetés az Alien Robots nevezetű új nyerőgépen a kaszinóban. Hirdetve nem láttam egyébként, véletlenül jöttem rá.

Köszi.  :beerchug:  :beerchug:


Én is azt hittem, aztán jöttek az NHL bundák..  :hanyas:

Idézetet írta: csatarid Dátum április 01, 2011, 15:09:29
Én is azt hittem, aztán jöttek az NHL bundák..  :hanyas:

Ebből a pénzből te hogyan tudtál sportfogadást kötni mikor át se lehet utalni? ???