Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Ha élőbe fogadok teniszre és feladja akkor törlik a fogadást?

Idézetet írta: meszja Dátum július 26, 2011, 23:38:24
Ha élőbe fogadok teniszre és feladja akkor törlik a fogadást?
tudtommal nem törlik

Unibetnél szerintem egy szettnek kell lemennie, (bet365-on például mindet törlik).

Sziasztok,
komolyan nem találom sehol, de milyen kipörgetési feltételek vannak az Unibeten? Ha jól tudom bónuszt 6x kell 1.6os oddson(csak a bónusz összegét), de ami nem bónusz,hanem amit befizetek, azt is ki kell ahhoz hogy ki tudjam venni?
Előre is köszi

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 13, 2011, 15:21:32
Sziasztok,
komolyan nem találom sehol, de milyen kipörgetési feltételek vannak az Unibeten? Ha jól tudom bónuszt 6x kell 1.6os oddson(csak a bónusz összegét), de ami nem bónusz,hanem amit befizetek, azt is ki kell ahhoz hogy ki tudjam venni?
Előre is köszi

Na igen, ez engem is érdekelne, illetve az is, hha például 6000ft esetében 3000ft a bónuszom, akkor ahhoz, hogy a bónuszt ki tudjam utalni 6x kell fogadnom minimum 3000-es téttel minimum 1,6-os szorzón, vagy elég hha összesen 6x3000 azaz 18000 értékben fogadok 1,6-os, vagy nagyobb szorzókkal?
Köszi előre is!

Miért nem tudjátok elolvasni az oldalon a szerződési feltételekben, vagy mi annak a hivatalos neve. Ott minden részletesen le van írva.

Egyébként az nagy előnye ennek a kiforgatásnak (ennyire tisztán emlékszem) hogy a kombiknál elég az is ha az öszszorzónak 1,5 v. 1,6 az oddsa, nem kell úgy hogy mindegyik eseménynek egyenként.

Amúgy ha kíváncsiak vagytok a bónuszkiforgatási feltételekre, akkor ott minden szépen le van írva az oldalon. Hajrá!!!;)

Idézetet írta: Ordog Dátum augusztus 16, 2011, 22:43:55
Miért nem tudjátok elolvasni az oldalon a szerződési feltételekben, vagy mi annak a hivatalos neve. Ott minden részletesen le van írva.

Egyébként az nagy előnye ennek a kiforgatásnak (ennyire tisztán emlékszem) hogy a kombiknál elég az is ha az öszszorzónak 1,5 v. 1,6 az oddsa, nem kell úgy hogy mindegyik eseménynek egyenként.

Amúgy ha kíváncsiak vagytok a bónuszkiforgatási feltételekre, akkor ott minden szépen le van írva az oldalon. Hajrá!!!;)

A döntést rád bízom, hogy hülye vagyok, vak, vagy analfabéta, de én azért nem tudtam elolvasni, mert ahogy le is írtam NEM találtam ::) Most a kedvedért még egyszer nekiveselkedtem a rohadt hosszú "szerződési feltételekben, vagy mi annak a hivatalos neve"-nek, és ismételten nem találtam. DE...utánakerestem az e-mailnek amit tőlük kaptam, és a legalján pirinyó betűkkel kiírva megtaláltam. Halleluja :beerchug:  (de még egyszer hozzátenném hogy engem nem a bónusz kiforgatása érdekelt volna)
Viszont azt nem értem ha megvan a tapasztalatod, akkor miért nem osztod meg? Tudtommal azért van a topik... Mert időben körülbelül annyi lett volna, mint a szösszenet amit idevéstél :D Hajrá(magyarok)!!! ;)


Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 13, 2011, 15:21:32
Sziasztok,
komolyan nem találom sehol, de milyen kipörgetési feltételek vannak az Unibeten? Ha jól tudom bónuszt 6x kell 1.6os oddson(csak a bónusz összegét), de ami nem bónusz,hanem amit befizetek, azt is ki kell ahhoz hogy ki tudjam venni?
Előre is köszi
Unibet ügyfélszolgálat hamarabb válaszolt volna vagy ha kérsz egy kifizetést munkaidőben  órákon belül kifizetnek vagy visszarakják a lét
Pontosan már nem emlékszem de sztem nem kell megforgatni 1szer sem de ha mégis max 1X

Köszönöm benson és pukk, de amint azt a második levélben írtam, az emailben amit küldtek ráleltem az igazságra :ok: Amit befizetsz nem kell maximum ha bónusz kipörgetése nélkül igényelsz kifizetést, azt a bónuszt elveszik. (és live chatet próbáltam, de folyamatosan azt írja ki hogy a mai nap nem elérhető(és nem hétvégén :)), ezért gondoltam írok ide)

Ezen a héten nincs az uninál magyar ügyfélszolgálat, azért nem éred el őket, a kérdésre visszatérve: mindegy mit írnak a feltételekben, figyeld a számlám menüben, mennyi a kifizethető összeg. Saját tapasztalat (többször is!!!), hogy nem kell teljesíteni a 6-szoros forgatást, jóval hamarabb engedi a rendszer a teljes összeg kifizetését.

Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum augusztus 17, 2011, 12:00:10
Ezen a héten nincs az uninál magyar ügyfélszolgálat, azért nem éred el őket, a kérdésre visszatérve: mindegy mit írnak a feltételekben, figyeld a számlám menüben, mennyi a kifizethető összeg. Saját tapasztalat (többször is!!!), hogy nem kell teljesíteni a 6-szoros forgatást, jóval hamarabb engedi a rendszer a teljes összeg kifizetését.

Ezt már én is tapasztaltam más unibet bónuszoknál. De olyan is volt, hogy a számításaim szerint kész voltam a forgatással, mégsem engedte kivenni. Chaten jeleztem, és rögtön megoldották. Szóval a bónuszok forgatásának nyilvántartása náluk nem tudom, hogy működik. Ez egy gyenge pontjuk.

Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum augusztus 17, 2011, 12:00:10
Ezen a héten nincs az uninál magyar ügyfélszolgálat, azért nem éred el őket

Jaaaa :D ;D
Köszi az infót :ok:

Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum augusztus 17, 2011, 12:00:10
Ezen a héten nincs az uninál magyar ügyfélszolgálat, azért nem éred el őket, a kérdésre visszatérve: mindegy mit írnak a feltételekben, figyeld a számlám menüben, mennyi a kifizethető összeg. Saját tapasztalat (többször is!!!), hogy nem kell teljesíteni a 6-szoros forgatást, jóval hamarabb engedi a rendszer a teljes összeg kifizetését.

Köszönöm, valami ilyesmi információra voltam kiváncsi, nem arra hogy elmondják h olvassam át azt amit már 3-szor átolvastam, és harmadszorra se találtam benne...
Ügyfélszolgálat meg ugye nincs.

A bónusz forgatásról annyit írtak, hogy a bónusz összegét 6x 1,6-os szorzóval kell megfogadni, de arról nem írtak, hogy a tétnek egyben kell a bónusz összegének lennie, vagy pl 3000ft-os bónusznál fogadhatsz-e 1000ft-okkal, csak nyilván 3szor annyi  fogadást kell megtenned. Én konkrétan erre vagyok kiváncsi. A sportingbetnél az utóbbi helyzet volt, és ezek szerint az unibetnél is hasonló a rendszer.

Idézetet írta: Whylechlapht Dátum augusztus 18, 2011, 00:09:45
Köszönöm, valami ilyesmi információra voltam kiváncsi, nem arra hogy elmondják h olvassam át azt amit már 3-szor átolvastam, és harmadszorra se találtam benne...
Ügyfélszolgálat meg ugye nincs.

A bónusz forgatásról annyit írtak, hogy a bónusz összegét 6x 1,6-os szorzóval kell megfogadni, de arról nem írtak, hogy a tétnek egyben kell a bónusz összegének lennie, vagy pl 3000ft-os bónusznál fogadhatsz-e 1000ft-okkal, csak nyilván 3szor annyi  fogadást kell megtenned. Én konkrétan erre vagyok kiváncsi. A sportingbetnél az utóbbi helyzet volt, és ezek szerint az unibetnél is hasonló a rendszer.
Szoval azt irjak,hogy a bonusz osszeget 6szoros ertekben kell  összesen  feltenned,hogy teljesitsd a felteteleket.Mast nem irnak.Szerinted mit jelenthet,hogyha vmirol nem irnak? Nem hinnem,hogy az unibet hibaja,ha nem megy vkinek egy magyar szoveg ertelmezese...
Sikeres tippelest!