Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Idézetet írta: demi Dátum augusztus 18, 2011, 04:51:56
Szoval azt irjak,hogy a bonusz osszeget 6szoros ertekben kell  összesen  feltenned,hogy teljesitsd a felteteleket.Mast nem irnak.Szerinted mit jelenthet,hogyha vmirol nem irnak? Nem hinnem,hogy az unibet hibaja,ha nem megy vkinek egy magyar szoveg ertelmezese...
Sikeres tippelest!

"a bónusz összegével 6X fogadnia kell sporteseményekre, legalább 1.60 vagy a fölötti oddsal."
Már ne is haragudj, de a bónusz összege 4000ft akkor az idézett szöveg szerint nem 24000ft-ot, hanem 4000ft-ot kell 6x megforgatni... Egyáltalán nem egyértelmű, és sok iroda ki is használja azt, hogy nem tájékoztat egyértelműen. Az általad említett összesen szó meg véletlenül sem szerepel a leírásban. De tudom én vagyok a hülye.

Nos:
Azthiszem igazad lehet.Egyaltalan nem ugyanaz a 24000 es a 6szor 4000.
Magasrol tojok ra,mert nalam aztan teljesen mindegy,hogy 24000ftot,vagy esetleg 6szor 4000(azaz 24000)ftot teszek e fel.Reszemrol lezartam ezt a temat.
Ajanlom figyelmedbe az unibet honlapjan talalhato chatet. Ott minden kerdesedre keszsegesen fognak valaszolni,lehet az barmifele.Kedvesek es udvariasak lesznek. Tolem ezt ne vard, en ezert nem kapok fizetest...
Sikeres tippelest kivanok!

Béke, gyerekek béke  :angel:

Idézetet írta: demi Dátum augusztus 18, 2011, 18:32:13
Nos:
Azthiszem igazad lehet.Egyaltalan nem ugyanaz a 24000 es a 6szor 4000.
Magasrol tojok ra,mert nalam aztan teljesen mindegy,hogy 24000ftot,vagy esetleg 6szor 4000(azaz 24000)ftot teszek e fel.Reszemrol lezartam ezt a temat.
Ajanlom figyelmedbe az unibet honlapjan talalhato chatet. Ott minden kerdesedre keszsegesen fognak valaszolni,lehet az barmifele.Kedvesek es udvariasak lesznek. Tolem ezt ne vard, en ezert nem kapok fizetest...
Sikeres tippelest kivanok!

Igen, egyáltalán nem ugyan az, mert a 6x 4000ft-nál 4000ft-ot kockáztatok fogadásonként, ha kisebb összegekkel teszem meg a 24000ft-ot (pl 24x 1000ft) kevesebb összegeket kockáztatok egyszerre, így esélyem van korrigálni, vagy egy-egy rossz széria után szünetelni egy picit, vagy hasonló.

Ennyi az egész, erre lettem volna kíváncsi, és mivel nincs unibet ügyfélszolgálat egész augusztusban, abban reménykedtem, hogy a segítőkész fórumozók majd segítenek nekem. Erre jött az, hogy nem tudok olvasni, meg stb, ami nem is különösebben érdekel, a lényeg az, h azt hiszem választ kaptam a kérdésemre, habár nem teljesen így képzeltem el... :D

Innentől jó játékot, és sok nyereményt mindenkinek!  ;)

Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum augusztus 18, 2011, 18:38:06
Béke, gyerekek béke  :angel:
Beke van itt,csak picit puffogtam. ::)
Mar elmult az elso sor utan! :) :beerchug:

Sziasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi. Unibeten élőben fogadtam, nem kis téttel arra, h melyik játékos hozza az adogatását. Az adogatóra fogadtam 15-15 nél 1,4 ért, de mire végigért a vonalka addigra élőben már rég 30-15 volt. Elfogadta a gép, legalábbis akkor úgy tűnt. Aztán úgy alakult, h az adogató mégis bukta az adogatójátékot. DE a pénzt visszaadták 1-szeres szorzóval, gondolom az oddszváltozás miatt. 5 perc múlva pedig mégis vesztesként könyvelték el a fogadásom ....

Az ügyfélszolgálat pedig szabin.

Mik az esélyeim szerintetek, védhető a dolog. Visszakapom a pénzem?

Idézetet írta: forzainter Dátum augusztus 27, 2011, 22:29:21
Sziasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi. Unibeten élőben fogadtam, nem kis téttel arra, h melyik játékos hozza az adogatását. Az adogatóra fogadtam 15-15 nél 1,4 ért, de mire végigért a vonalka addigra élőben már rég 30-15 volt. Elfogadta a gép, legalábbis akkor úgy tűnt. Aztán úgy alakult, h az adogató mégis bukta az adogatójátékot. DE a pénzt visszaadták 1-szeres szorzóval, gondolom az oddszváltozás miatt. 5 perc múlva pedig mégis vesztesként könyvelték el a fogadásom ....

Az ügyfélszolgálat pedig szabin.

Mik az esélyeim szerintetek, védhető a dolog. Visszakapom a pénzem?

Mindenképp megéri bepróbálkozni. Bár nem sok esélyt látok. Mindent megtudnak magyarázni,ha pénzről van szó :)
Bár érdekes,hogy először érvénytelenítették, aztán meg vesztesként könyvelték el.
De ha tényleg még ment a csík,s változott az eredmény, akkor már nem szokta elfogadni épp az oddsváltozás miatt,szóval reklamálj  :ok:

semmi értelme reklamálni,nekem már kétszer is volt olyan elindítottam a fogadást jó nagy téttel,
közben megváltozott az eredmény ,de még ment javába a csík,gyorasan kikaptam a modemet :D
mire visszaléptem csak elfogadta... :crazy:

próbáljátok ki,inditsatok egy kis fogadást..és rögtön huzzátok ki a netet:)
bemegy -vagy nemmegy be a tét?

1    N. Djokovic - N. Almagro
-            
2    T. Berdych - R. Nadal
-            
3    R. Gasquet - J. Melzer
-            
4    R. Federer - R. Soderling
-            
5    G. Monfils - S. Wawrinka
-            
6    J. Tsonga - M. Youzhny
-            
7    M. Fish - J. Del Potro
-            
8    F. Verdasco - A. Murray
-            
9    D. Ferrer - G. Simon
-            
10    A. Roddick - J. Isner


mai sftoto csak érdekes hogy ilyen meccsek nincsennek is mainap... akkor ez mi az isten? :D

Itt azt kell tenni, hogy ki jut tovább. 1-es és 2-es világos gondolom, az X pedig azt jelenti, hogy ugyanabban a fordulóban esnek ki.

vágom mostmár köszi szépen :)

sziasztok!Nem tudja valaki hogy az unibet a cash-in lehetőséget minden élő fogadásnál tett tétnél felajálja?A választ előre is köszi!

Igen,de nem folyamatosan tudod lezárni,csak amikor aktív.

#479 szeptember 12, 2011, 16:28:00, gyenes74
Mikor aktív?Amikor új szorzóra módosítanak?