Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


IdézetJátszani játszhatsz, csak éppen nem számít bele a forgatásba a rulett.
Aha, azt hiszem kezdem kapisgálni. Ezek szerint igazak a következők?
-felhasználhatom
-elveszíthetem és nyerhetek is vele
-30 nap után, elveszítem a bónuszt, ha csak ruletteztem
Viszont mi van, ha nyerek vele. Előfordulhat, hogy a bónuszt felhasználva nyerek, akkor a bónusz eredeti összegén felüli összeg már az enyém?
Bocs, hogy ennyire nem vágom, de tényleg nem értetlenkedek, csak még sose csináltam ilyet.
Köszi

Hello! Az unibet mobilfelüle​tén az élő fogadásnál lehet több eseményt is megjátszani vagy csak egy meccset lehet megjátszani​? Kaptam tőlük 3000ft-ért egy mobilbónusz fogadást és azt szeretném kijátszani.

Üdv! Unibeten ha feladja az általam fogadott játékos a teniszmeccset, akkor nem 1.00 odds van, mert nekem vesztes fogadást ír?

Sajnos, ha az első szett lement, akkor onnan a vesztes fél -re tett pénz is elveszett! :(

Idézetet írta: Sierra Dátum február 10, 2012, 11:25:55
Üdv! Unibeten ha feladja az általam fogadott játékos a teniszmeccset, akkor nem 1.00 odds van, mert nekem vesztes fogadást ír?
Csak nem Zvonarevára tettél?
Itt egy összefoglaló erről:http://tennisbios.com/view/tennis-bookmakers-rules

Idézetet írta: albin Dátum február 07, 2012, 11:34:45
Aha, azt hiszem kezdem kapisgálni. Ezek szerint igazak a következők?
-felhasználhatom
-elveszíthetem és nyerhetek is vele
-30 nap után, elveszítem a bónuszt, ha csak ruletteztem
Viszont mi van, ha nyerek vele. Előfordulhat, hogy a bónuszt felhasználva nyerek, akkor a bónusz eredeti összegén felüli összeg már az enyém?
Bocs, hogy ennyire nem vágom, de tényleg nem értetlenkedek, csak még sose csináltam ilyet.
Köszi

Ha rulettezel, akkor nem is játszhatsz a bónuszoddal, csak a saját pénzeddel. nyerőgépekre érdemes a bónuszt felhsználni. A bónusz összegéből bónusz nyeremény érhető el, tehát nem kifizethető. Amint megforgattad 25-ször a bónuszt, maga a bónusz és a bónuszból nyert nyeremény is "igazi" pénzzé válik. Remélem ez segít valamennyire.  :cya:

Idézetet írta: Sierra Dátum február 10, 2012, 11:25:55
Üdv! Unibeten ha feladja az általam fogadott játékos a teniszmeccset, akkor nem 1.00 odds van, mert nekem vesztes fogadást ír?

Nálam is vesztesnek lett kiértékelve.....
Igaz Expekt-en.

Sziasztok!

Tegnap megakartam tenni, hogy a lisicki - kerber meccsen 20,5 over lesz a játékok száma, de most néztem hogy sajnos undert tettem:( mivel megtett tétet visszavonni nem lehet, nem tudjátok véletlenül hogy ezt élőben money line-al visszatudom-e kérni élőben??? vagy tegyek egy ellenfogadást???
A válaszokat előre is köszi.

Idézetet írta: gyuromester Dátum február 14, 2012, 09:28:46
Sziasztok!

Tegnap megakartam tenni, hogy a lisicki - kerber meccsen 20,5 over lesz a játékok száma, de most néztem hogy sajnos undert tettem:( mivel megtett tétet visszavonni nem lehet, nem tudjátok véletlenül hogy ezt élőben money line-al visszatudom-e kérni élőben??? vagy tegyek egy ellenfogadást???
A válaszokat előre is köszi.
Mit jelent az hogy Money line -al visszakérni?

Idézetet írta: gyuromester Dátum február 14, 2012, 09:28:46
Sziasztok!

Tegnap megakartam tenni, hogy a lisicki - kerber meccsen 20,5 over lesz a játékok száma, de most néztem hogy sajnos undert tettem:( mivel megtett tétet visszavonni nem lehet, nem tudjátok véletlenül hogy ezt élőben money line-al visszatudom-e kérni élőben??? vagy tegyek egy ellenfogadást???
A válaszokat előre is köszi.

money lineal ha visszakéred biztos kevesebbet kapsz mintha visszafogadnál. vagy bízz a tippben  ;D

Idézetet írta: pukk Dátum február 14, 2012, 09:38:28
Mit jelent az hogy Money line -al visszakérni?

Mérkőzés közben visszakaphatod a pénzt, az aktuális oddshoz képest.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum február 14, 2012, 09:38:58
money lineal ha visszakéred biztos kevesebbet kapsz mintha visszafogadnál. vagy bízz a tippben  ;D

Nem tudom, sajnos mivel az oddsok 1,8 -1,95 volt mindenképpen rosszul járok, hacsak valaki nem kezd be erősen:)

Idézetet írta: gyuromester Dátum február 14, 2012, 10:07:24
Mérkőzés közben visszakaphatod a pénzt, az aktuális oddshoz képest.
Az a cash in nem?
Money Line az egy fogadás tipus
Nem lehet csak élőben tett fogadást így "visszakapni".
Pontosan ilyen tipusú fogadás élőben nincs az Unibetnél ráadásul kevesebbet is kapsz mintha egyszerűen visszafogadnál,inkább csak arra jó ha már nincs pénz a számládon az idő meg sürget akkor jön jól a cash in gomb.
Hát jogos az over Kerber friss tornagyőztes Lisicki meg egy nagyon jó kis teniszező lett de bármi lehet.


Idézetet írta: pukk Dátum február 14, 2012, 10:25:52
Az a cash in nem?
Money Line az egy fogadás tipus
Nem lehet csak élőben tett fogadást így "visszakapni".
Pontosan ilyen tipusú fogadás élőben nincs az Unibetnél ráadásul kevesebbet is kapsz mintha egyszerűen visszafogadnál,inkább csak arra jó ha már nincs pénz a számládon az idő meg sürget akkor jön jól a cash in gomb.
Hát jogos az over Kerber friss tornagyőztes Lisicki meg egy nagyon jó kis teniszező lett de bármi lehet.
Bocsi a félrevezetésért,:) igazad van.(cash in) Egy kávé erősen rámférne. Am lehet hogy kevesebbet kapnék vissza, de az is több mint amennyi elúszna, főleg mivel minden eurocentecském rajta van. :)

Idézetet írta: gyuromester Dátum február 14, 2012, 09:28:46
Sziasztok!

Tegnap megakartam tenni, hogy a lisicki - kerber meccsen 20,5 over lesz a játékok száma, de most néztem hogy sajnos undert tettem:( mivel megtett tétet visszavonni nem lehet, nem tudjátok véletlenül hogy ezt élőben money line-al visszatudom-e kérni élőben??? vagy tegyek egy ellenfogadást???
A válaszokat előre is köszi.

Mérkőzés elején tegyél meg ellenfogadást , majd használd a cash-in-t, úgy hogy minél jobban megérje a számodra. Csak egy tipp..... Nem nagyon számoltam ennek még utána.  ??? ???