Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Botika Dátum március 13, 2012, 14:42:10
Ó, értem! Igazad van! Keverem a kettőt. Viszont akkor még egy kérdésem van. Kifizetéskor az Unibet kéri a a Bank nevét, BIC és Swift kódot, valamint a Számla nevet, Számlaszámot. A számlaszámhoz a bankkártyámon szereplő számokat írkáljam be, vagy oda is a ma kiadott bankszámlám számát pötyögjem le nekik? Gondolom az utóbbit. (Csak azért furcsa, mert a többi fogadóiroda a Számla nevét, Kártyaszámot, hátoldali Ellenőrző kódot szokta elkérni...)

Ha átutalással kéred a kifizetést, akkor a bankszámlaszámot kell megadnod. A kártyaszámot csak akkor, ha kártyára kéred ki a pénzed. A végeredmény mindkét kifizetési módnál ugyanaz: a bankszámládon fog a pénz landolni.

Üdv!

A számlámról a kaszinóba utaltam 18 eurót, hogy kicsit rulettezzek.. Siker nem sok volt, így 20 eurónál inkább vissza akartam venni a pénzt, de az bónuszként jelenik meg, azt pedig nem lehet visszautalni..

Ilyenkor fel kell venni a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal vagy úszott a pénz?

Olvastam, hogy első kaszinóba való utalásnál megduplázzák az összeget, de nekem nem dupláztak semmit, csak annyit írnak, hogy meg kell forgatnom 234 euró alkalommal..

Idézetet írta: Bazs Dátum március 19, 2012, 23:31:18
Üdv!

A számlámról a kaszinóba utaltam 18 eurót, hogy kicsit rulettezzek.. Siker nem sok volt, így 20 eurónál inkább vissza akartam venni a pénzt, de az bónuszként jelenik meg, azt pedig nem lehet visszautalni..

Ilyenkor fel kell venni a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal vagy úszott a pénz?

Olvastam, hogy első kaszinóba való utalásnál megduplázzák az összeget, de nekem nem dupláztak semmit, csak annyit írnak, hogy meg kell forgatnom 234 euró alkalommal..

Írj az ügyfélszolgálatnak, s ők megmondják pontosan, hogy mi a teendő.

törölt fogadás esetében a feltett pénzt jóváírják ,visszakapom?
elrontottak egy számot rájöttek hogy elszúrták és törölték.

Idézetet írta: sportfan Dátum március 25, 2012, 22:02:31
törölt fogadás esetében a feltett pénzt jóváírják ,visszakapom?
elrontottak egy számot rájöttek hogy elszúrták és törölték.

Nyilvánvaló, hogy igen.

Üdv!

Pár év kihagyás után visszatérnék a fogadás világába.

Gondoltam, feltöltöm unibet számlámat is. Belépéskor egy üzenet fogadott, h fogadjam el az új szabályzatot, és csak úgy tovább.
Az újban van egy ilyen rész:

2.5 A Számlabirtokosnak mindenkor garantálnia kell, hogy:

lakosa Spanyolország, Ausztrália, Fülöp-szigetek, Franciaország, Törökország, Hong Kong, az Egyesült Államok és más amerikai területek, Afganisztán, Etiópia, Irán, Irak, Jordánia, Kuvait, Pakisztán, Szíria és Jemen;


Ez most mi?

Jól értelmezem, h nyugodtan befizethetek, fogadhatok náluk, ők meg erre hivatkozva nyugodtan nem fizetnek?

Köszi a segítséget

Idézetet írta: profam Dátum március 29, 2012, 20:25:58
Üdv!

Pár év kihagyás után visszatérnék a fogadás világába.

Gondoltam, feltöltöm unibet számlámat is. Belépéskor egy üzenet fogadott, h fogadjam el az új szabályzatot, és csak úgy tovább.
Az újban van egy ilyen rész:

2.5 A Számlabirtokosnak mindenkor garantálnia kell, hogy:

lakosa Spanyolország, Ausztrália, Fülöp-szigetek, Franciaország, Törökország, Hong Kong, az Egyesült Államok és más amerikai területek, Afganisztán, Etiópia, Irán, Irak, Jordánia, Kuvait, Pakisztán, Szíria és Jemen;


Ez most mi?

Jól értelmezem, h nyugodtan befizethetek, fogadhatok náluk, ők meg erre hivatkozva nyugodtan nem fizetnek?

Köszi a segítséget

Írtam nekik chaten, ha válaszolnak közölni fogom. Hacsak nem kaptok ti előbb választ :)

Idézetet írta: profam Dátum március 29, 2012, 20:25:58
Üdv!

Pár év kihagyás után visszatérnék a fogadás világába.

Gondoltam, feltöltöm unibet számlámat is. Belépéskor egy üzenet fogadott, h fogadjam el az új szabályzatot, és csak úgy tovább.
Az újban van egy ilyen rész:

2.5 A Számlabirtokosnak mindenkor garantálnia kell, hogy:

lakosa Spanyolország, Ausztrália, Fülöp-szigetek, Franciaország, Törökország, Hong Kong, az Egyesült Államok és más amerikai területek, Afganisztán, Etiópia, Irán, Irak, Jordánia, Kuvait, Pakisztán, Szíria és Jemen;


Ez most mi?

Jól értelmezem, h nyugodtan befizethetek, fogadhatok náluk, ők meg erre hivatkozva nyugodtan nem fizetnek?

Köszi a segítséget

Vagy te használtál webfordítót vagy az Unibet.
Szerintem pont, hogy ezekből az országokból nem lehet játszani. (sportfogadás tiltása, pénzmosás gyanúja vagy "feketelistás" országok, pl. a terrorizmus miatt. Nézd csak meg a felsorolt országokat!)

Én Magyarországról játszom, legutóbb hétfőn volt kiutalásom tőlük.

Ezek mind azok az országok, ahol vagy teljes tiltás van, vagy helyi licensze van az Unibetnek (Spanyolo., Franciao.).

Idézetet írta: Knapp Dátum március 29, 2012, 21:19:37
Vagy te használtál webfordítót vagy az Unibet.
Szerintem pont, hogy ezekből az országokból nem lehet játszani. (sportfogadás tiltása, pénzmosás gyanúja vagy "feketelistás" országok, pl. a terrorizmus miatt. Nézd csak meg a felsorolt országokat!)

Én Magyarországról játszom, legutóbb hétfőn volt kiutalásom tőlük.

Tényleg így van megfogalmazva magyar nyelven. Szerintem is hülyeség, de..

Kedves Tibor,
Köszönjük levelét.

Én úgy látom, hogy az Ön lakhelye Magyarország, NEM Spanyolország, Ausztrália, Fülöp-szigetek, Franciaország, Törökország, Hong Kong, az Egyesült Államok és más amerikai területek, Afganisztán, Etiópia, Irán, Irak, Jordánia, Kuvait, Pakisztán, Szíria vagy Jemen, tehát a szabály az Ön Unibet számlájára nincs hatással!


Lehet én vagyok a hülye, de a NEM, az sehol sem szerepelt. Most már biztos lehetsz profam, hogy kifizetnek.  :)

Idézetet írta: BvB_09 Dátum március 30, 2012, 13:37:24
Kedves Tibor,
Köszönjük levelét.

Én úgy látom, hogy az Ön lakhelye Magyarország, NEM Spanyolország, Ausztrália, Fülöp-szigetek, Franciaország, Törökország, Hong Kong, az Egyesült Államok és más amerikai területek, Afganisztán, Etiópia, Irán, Irak, Jordánia, Kuvait, Pakisztán, Szíria vagy Jemen, tehát a szabály az Ön Unibet számlájára nincs hatással!


Lehet én vagyok a hülye, de a NEM, az sehol sem szerepelt. Most már biztos lehetsz profam, hogy kifizetnek.  :)

Igen, megnéztem, ők hagyták le a "nem"-et a felsorolásban.