Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: Tomee886 Dátum április 06, 2012, 13:55:00
Most nézem hogy az IBAN kódnál a számlaszám is ott van, azt már nem kell beírni ? (ezesetben előző HSZ-em első kérdése tárgytalan :D)
A Bank neve teljesen jó
Én a számlaszámot is beszoktam írni meg az Ibant is, kötőjel nélkül eddig mindig megérkezett
Egyébként van hogyha korán reggel kérem ki akkor már másnap a számlámon a pénz de általában 2 munkanap

Idézetet írta: pukk Dátum április 06, 2012, 14:08:36
A Bank neve teljesen jó
Én a számlaszámot is beszoktam írni meg az Ibant is, kötőjel nélkül eddig mindig megérkezett
Egyébként van hogyha korán reggel kérem ki akkor már másnap a számlámon a pénz de általában 2 munkanap


Köszi :)
És ennél az irodánál is kell a személyi stb másolat a kifizetéshez? Nemrég lejárt a személyim és most csináltatom, így memtok másolatot küldeni még vagy 1 hétig :(

Idézetet írta: Tomee886 Dátum április 06, 2012, 14:12:54
Köszi :)
És ennél az irodánál is kell a személyi stb másolat a kifizetéshez? Nemrég lejárt a személyim és most csináltatom, így memtok másolatot küldeni még vagy 1 hétig :(

Ha kérik a személyit jogosítvánnyal, vagy útlevéllel is tudod igazolni magad, el kell hogy fogadják.

Idézetet írta: Whylechlapht Dátum április 06, 2012, 14:28:34
Ha kérik a személyit jogosítvánnyal, vagy útlevéllel is tudod igazolni magad, el kell hogy fogadják.
De nem fogják :)
Legalábbis nem az a kéregetős fajták.

Ígyvan, a napokban kértem énis kifizetést nem kértek semmit!  :ok:

A mai napi "meglepetésnél" mit takar az, hogy XX-XX meccs fogadás? Végeredményre kell tippelni, vagy mi?

Köszi!

Idézetet írta: drogos Dátum április 08, 2012, 10:57:02
A mai napi "meglepetésnél" mit takar az, hogy XX-XX meccs fogadás? Végeredményre kell tippelni, vagy mi?

Köszi!
XX-XX helyére kéne írniuk a csapatok neveit .Azt is irják a feltételekben hogy területenként más -más meccsre vonatkozik ,
innen gondolom.
Magyarul elb*ták del lehet még ma javítanak

Idézetet írta: pukk Dátum április 08, 2012, 11:06:15
XX-XX helyére kéne írniuk a csapatok neveit .Azt is irják a feltételekben hogy területenként más -más meccsre vonatkozik ,
innen gondolom.
Magyarul elb*ták del lehet még ma javítanak

Gondolom szabadnapos a magyar szekció.
Kár, mert bónusz forgatáshoz jó kis arbitrázslehetőség.

Írtam nekik mailt még délelőtt, de még azóta sem válaszoltak, szval sztem ezt bebuktuk.

Idézetet írta: spitfire Dátum április 08, 2012, 18:18:35
Írtam nekik mailt még délelőtt, de még azóta sem válaszoltak, szval sztem ezt bebuktuk.

Végül bebuktuk :)

De amúgy sem mentél volna semmire sem az emaillel, mert szombat, vasárnap és hétfőn nincs ügyfélszolgálat :)

Idézetet írta: drogos Dátum április 09, 2012, 19:20:06
Végül bebuktuk :)

De amúgy sem mentél volna semmire sem az emaillel, mert szombat, vasárnap és hétfőn nincs ügyfélszolgálat :)

Jaja, igazából azért írtam nekik, hátha dobnak kárpótlásul valami bónuszt :D

Sziasztok!

Elsősorban Unibeten pókerezőtől szeretném kérdezni , hogy melyik versenyre érdemes benevezni a 9+1€ tickettel? Ritkán pókerezem, de most nyertem egyet és nem igazán van tapasztalatom felhasználás terén. Gondolom pénzre nem váltható...   :)

Köszi előre is a választ!  :ok: :redchug:

:cya:

Idézetet írta: Horusz1987 Dátum április 10, 2012, 19:27:40
Sziasztok!

Elsősorban Unibeten pókerezőtől szeretném kérdezni , hogy melyik versenyre érdemes benevezni a 9+1€ tickettel? Ritkán pókerezem, de most nyertem egyet és nem igazán van tapasztalatom felhasználás terén. Gondolom pénzre nem váltható...   :)

Köszi előre is a választ!  :ok: :redchug:

:cya:

Ahogy néztem 9+1 euros versenyből nem túl sok van, talán a Multi Event Turbo Sat R4 tűnik jónak, ahol 55+5eurós ticketet nyerhetsz amivel már indulhatsz egy 5000Euros garantált összdíjazású versenyen... (én sem pókerezem túl sokat, de ahogy néztem más versenyre nem nagyon tudod felhasználni)

Sok sikert!

Sziasztok!

Valaki meg tudná mondani, hogy egy hónapban hány ingyenes Skrill-es kifizetést lehet kérni?
Köszi

Idézetet írta: drogos Dátum április 15, 2012, 13:36:17
Sziasztok!

Valaki meg tudná mondani, hogy egy hónapban hány ingyenes Skrill-es kifizetést lehet kérni?
Köszi

Hello!

Tudtommal nincs náluk semmifél limit, tehát annyit amennyit akarsz!