Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Hello!

Nekem egy alkalmat leszámítva 1 nap alatt mindig megvolt

Van valami tuti módszer a kiforgatásra? :)
Bár így elsőre lehetetlennek tűnik,bár már olvastam hogy hasonló esetben sikerült valakinek.

15 EU jött ez a Scarface játékkal,őszintén nagyon megtetszett,ráéreztem :D

Aki tud tippet,írjon :)

Idézetet írta: kuki Dátum április 23, 2012, 15:05:48
Koszi, azt hol tudom megnezni, hogy hanyszor forgattam meg?

Piros kaszinó --> Jobb felől írja,hogy Többi számla (4) --> Kaszinó zsetonok és ott ha rákattintasz az alsó kitöltetlen mezőre,akkor kéne írja(persze,ha van valami összeg a Kaszinó zsetonok után).

Másnak is baromi lassan tölt be a játék?

15,70 eur amúgy tuti módszer nincs ha mákod van valamelyik gépen és ad mint az állat akkor talán bár akkor sincs rá garancia de mindegy is ingyen lóvé szórakozni nemrossz :D nekem egyszer sikerült 20eurót úgy kipörgetnem ahol 30-szoros volt a pörgetési feltéttel hogy 140 euró tiszta kivehető lóvéval szálltam ki. Gondolom a skandinávok aznap jól teleszórták nálam meg szórta ki a lóvét 0,40 cent tétten :redchug: vak szerencse az egész :beerchug:

0,25 €-t adott!  ;)

Idézetet írta: spitfire Dátum április 23, 2012, 17:28:40
Hello!

Nekem egy alkalmat leszámítva 1 nap alatt mindig megvolt

Köszöntem!   :ok:

én is szeretnék pörgetni de nem tölt be az unibet ...

a letöltött kaszinóban kell?

Idézetet írta: lorii Dátum április 23, 2012, 21:44:17
én is szeretnék pörgetni de nem tölt be az unibet ...

Nekem is olyan csiga lassú hogy az hihetetlen...  egy kattintás után 3 perc várakozás van.  :bash:

bejött, de hol tudok pörgetni bocsi a sok hülye kérdésért?

Piros kaszinó azt hiszem, és az első játék amit meglátsz (első sor első oszlop, nevét nemtudom.)

piros kaszinó???  :o


Van még valaki aki szétnyerte magát ezzzel a 10 pörivel és/vagy pokerezni is szokott náluk?  :laugh:  :great: