Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


20 €-ra vittem most fel a 3-at amit a 10-el nyertem, de gondolom soha nem vihetem át sportfogadásra ...

Idézetet írta: csatarid Dátum április 23, 2012, 22:00:50
Van még valaki aki szétnyerte magát ezzzel a 10 pörivel és/vagy pokerezni is szokott náluk?  :laugh:  :great:

Ez hogy van,ha nyertem az ingyen pörivel pl. 20€ és nem forgattam meg, azt átutalhatom a póker számlámra?

ez engem is érdekelne

#663 április 23, 2012, 22:23:11, csatarid
Idézetet írta: Pikaa Dátum április 23, 2012, 22:16:56
Ez hogy van,ha nyertem az ingyen pörivel pl. 20€ és nem forgattam meg, azt átutalhatom a póker számlámra?

Sajnos nem, muszáj forgatni.   :(  // Nekem sikerült mákkal..//

Csak ha vlk amúgy is szokott itt pokerezni akkor tolhatnánk pár partyt.


Nekem egyszerűen be se tölti a játékot...ennyit az unibetről

A Betclic és az Unibet lassúsági versenyt rendez ezzel a játékkal.
Azt hiszik, hogy a gép előtti csendes (?!) várakozás kedvet csinál ezekhez a játékokhoz.

Annyi eszük sincs, eltérő időpontban ajánljanak ingyen pörgetéseket az ügyfeleiknek... (ha már nem bírják a terhelést)

Egyébként a 2x10 ingyen pörgetésből kettőt sikerült eddig megcsinálnom.   :)
Nem ígérem, hogy tovább próbálkozom...

a rulette mért nem számít bele?

Idézetet írta: Atika Dátum április 23, 2012, 19:15:47
15,70 eur amúgy tuti módszer nincs ha mákod van valamelyik gépen és ad mint az állat akkor talán bár akkor sincs rá garancia de mindegy is ingyen lóvé szórakozni nemrossz :D nekem egyszer sikerült 20eurót úgy kipörgetnem ahol 30-szoros volt a pörgetési feltéttel hogy 140 euró tiszta kivehető lóvéval szálltam ki. Gondolom a skandinávok aznap jól teleszórták nálam meg szórta ki a lóvét 0,40 cent tétten :redchug: vak szerencse az egész :beerchug:

Valóban,szinte lehetetlen. Nem is sikerült :(

Idézetet írta: lorii Dátum április 24, 2012, 12:32:25
a rulette mért nem számít bele?

Mert akkor mindenki azon forgatná ki. Itt ugyanis jóval nagyobb esély van arra, hogy maradjon is valami a bónuszból a forgatás végére.

SZiasztok.
Azt szeretném tudni, hogy a bonusz kijátszása idöhöz van-e kötve és ha igen az  mennyi.
Sehol sem találom pedig biztos itt van az orrom elött. :o
köszi

Valaki megtudja mondani mire fel von le az Unibet mondjuk egy 20 ezer ft-os kifizetésnél 1500 Ft-ot (Moneybookers/Skrill). Másnál is ígyvan, vagy kivételes eset vagyok?   :redchug:

Mindkét számla Ft alapú.   Pl. bet365-nél pont azaz összeg jön amit lekérsz..

Idézetet írta: csatarid Dátum május 08, 2012, 13:07:51
Valaki megtudja mondani mire fel von le az Unibet mondjuk egy 20 ezer ft-os kifizetésnél 1500 Ft-ot (Moneybookers/Skrill). Másnál is ígyvan, vagy kivételes eset vagyok?   :redchug:

Mindkét számla Ft alapú.   Pl. bet365-nél pont azaz összeg jön amit lekérsz..
Nálam sose vont le semmit

Érdekes.. Köszi a választ!  :ok:

Sziasztok nektek betölti az Unibet-et? Mert nálam 2 napja nem megy, a főoldlat betölti de a fogadásra ha kattintok azt már nem! Próbáltam pedig 3 különböző géppel, különböző internetekkel de nem tölti be egyikkel sem!