Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Sziasztok!

Nem tudja valamelyikőtök mire fel kaptam egy 50%-os bónuszt egy most Moneybookersről történő befizetésre, mert nem nagyon találtam semmit (igaz nem is nagyon kerestem)?

Furcsa ,én is befizettem 12ezret és egyből 18ezer lett.... :ok:

Akkor lehet be kellene fizetni, egy kis bónusz reményében?!  :D :o :cya: :great:

Mennyi lehet a max. bonusz-összeg?  :DNem mindegy, hogy mennyit fizet be az ember fia...

Hát én kaptam ilyen értesítőt:
"Mivel hűséges játékosunk vagy, most akár extra 15000Ft bónusszal is fogadhatsz. Május 28-án 17:00 órától, május 30-án 23:59-ig (CET), befizetésed 50%-al megtoldjuk egészen 15000Ft-ig!"

természetesen éltem is vele :)

Idézetet írta: pukk Dátum május 30, 2012, 10:22:30
Hát én kaptam ilyen értesítőt:
"Mivel hűséges játékosunk vagy, most akár extra 15000Ft bónusszal is fogadhatsz. Május 28-án 17:00 órától, május 30-án 23:59-ig (CET), befizetésed 50%-al megtoldjuk egészen 15000Ft-ig!"

természetesen éltem is vele :)

Ez rendben is van, de a többiek nem írtak promós emailről, és én sem kaptam...

Levelet én se kaptam, de a befizetés után 50% pluszt jóváírták szóval érdemes befizetni akit érint.

megkérdeztem Istvántól chaten:
Nem tudott semmiről.
Azt mondja ha nem kaptam e-mailt, akkor nem jár, biztos másoknak első befizetés volt.
Gondoltam magamban ez hülyének néz...
De gyorsan felajánlott egy 50%-ot max 10.000-ig.  :great:

Akkor gyorsan fizetek még be ,mert nekem is 15000ft ig lenne jó a bonusz......

Van aki az elmúlt 1-2 napban fizetett be és megkapta a bónuszt?

Idézetet írta: Cesc18 Dátum június 04, 2012, 20:46:50
Van aki az elmúlt 1-2 napban fizetett be és megkapta a bónuszt?


Én a megadott időben fizettem be, bár nem kaptam emailt. Igaz aztán bónuszt sem.   ;D

Idézetet írta: Knapp Dátum június 04, 2012, 20:57:57

Én a megadott időben fizettem be, bár nem kaptam emailt. Igaz aztán bónuszt sem.   ;D

Az szivattyú... ;D Inkább ráhagyom, csak a bónuszért fizettem volna be hozzájuk, EB-re pont jó lett volna.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum június 04, 2012, 20:46:50
Van aki az elmúlt 1-2 napban fizetett be és megkapta a bónuszt?

Pénteken, de nem kaptam semmit. Chaten szóvá tettem, de semmi. Pedig valaki írta, hogy mailt nem kapott, de chaten felajánlottak neki egy bónuszt. Jobban tettem volna, ha előtte rákérdezek; ez van. Szerencsére azóta már összejött egy kiutalás és még 60-70$ bent is maradt :)

én Május 29 befizettem 12ezret és egyből 18ezer lett....
De valami lehet a rendszerükkel mert nem kellett 4X forgatni  ::) 9ezret fogadtam és rápróbáltam a kifizetésre és
sutty ... :beerchug:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum június 04, 2012, 22:43:14
én Május 29 befizettem 12ezret és egyből 18ezer lett....
De valami lehet a rendszerükkel mert nem kellett 4X forgatni  ::) 9ezret fogadtam és rápróbáltam a kifizetésre és
sutty ... :beerchug:

Tényleg lehet valami a rendszerükben, mivel én befizettem, nem kaptam bónuszt, de a saját pénzem nem engedi kiutaltatni...   ;D

A 15 000-es egyenlegből pár ezer forintért játszottam csak, volt 15e fölött is, akkor 6500-at engedett volna kiutaltatni, most éppen 9600-nál 800 ft-ot engedne...

Érdekes.
Chat már nincs, írtam emailt és várom a választ.

(pedig jó lenne mozgatni a pénzt mert annyi bónusz ajánlatom van, hogy sajnálom itt hagyni)