Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: zoltan.veres.712 Dátum szeptember 04, 2012, 11:20:23
aaaaaaaaaaaaahhhhhhhh megint nem megy az oldal :bash:

a mobilos oldal bejön de nem tudok fogadni :bash:

Már megint kezdődnek a problémák, tegnap nem jött be az oldal, ma eltűnt az egyenleg a számlámról  :bash:  :noway:

Vajon hová lett az egyenlegem? Hozzámvágtak egy 6000 pénzes bónuszt, de így igen nehéz lesz megforgatni, kedves Unibet!  :police:

látom te sem látod a pénzedet , az előbb még volt most megint nincs, de be vagyok jelentkezve, hihetetlen amit művelnek most már :bash:

jelentem ismét látom a pénzem hurrá ::)

Most ez milyen bónusz?

Azonnal jóváírják a számlán és fogadhatok vele mint bet365ön vagy saját pénzből kell fogadni és ha teljesülnek a feltételek majd a végén megkapom?

Coria CF - Sevilla meccs van az unibeten. ASevilla az eredetileg a Real Betis Balompié Sevilla, úgyhogy aki arra akar tenni az figyeljen  :)

Idézetet írta: McCart Dátum szeptember 05, 2012, 19:23:58
Most ez milyen bónusz?

Azonnal jóváírják a számlán és fogadhatok vele mint bet365ön vagy saját pénzből kell fogadni és ha teljesülnek a feltételek majd a végén megkapom?

Jóváírják, de utána a kiváltási feltételhez súlyozottan, vagy sehogy (lásd fentebb) veszik figyelembe a megtett fogadásokat.

Én 2 napja regisztráltam az Unibetnél. Először csak az általad feltöltött összeggel játszhatsz, ahhoz, hogy a kezdő bónuszt megkaphasd, teljesítened kell a kezdő tőkéddel a rollover követelményt. Ehhez összesen 60.000 Ft tétet kell megtenned, amit bármilyen szorzójú eseményre felrakhatsz, de a szorzószámmal arányosan súlyozottan számítja a bónusz visszaforgatási arányodat.
- 1,20 feletti szorzónál a tét 100 %-át (pl.: 10.000-re 10.000-et ad meg)
- 1,10 feletti szorzónál a tét 50 %-át (pl.: 10.000-re 5.000-et ad meg)
- 1,10 alatti szorzónál a tét 25 %-át (pl.: 10.000-re 2.500-at ad meg)

Az előrehaladásodat a Számlám --> Aktív bónuszok menüponton keresztül tudod ellenőrizni.
A követelmények teljesítéséhez 60 nap áll rendelkezésre, amit a fenti menüpontban lévő naptár szerű számláló jelez is.
A bónuszba csak a mérkőzések előtti fogadások számítnaka bele, élő fogadás nem.

Idézetet írta: Deszpi Dátum szeptember 09, 2012, 09:12:29
Én 2 napja regisztráltam az Unibetnél. Először csak az általad feltöltött összeggel játszhatsz, ahhoz, hogy a kezdő bónuszt megkaphasd, teljesítened kell a kezdő tőkéddel a rollover követelményt. Ehhez összesen 60.000 Ft tétet kell megtenned, amit bármilyen szorzójú eseményre felrakhatsz, de a szorzószámmal arányosan súlyozottan számítja a bónusz visszaforgatási arányodat.
- 1,20 feletti szorzónál a tét 100 %-át (pl.: 10.000-re 10.000-et ad meg)
- 1,10 feletti szorzónál a tét 50 %-át (pl.: 10.000-re 5.000-et ad meg)
- 1,10 alatti szorzónál a tét 25 %-át (pl.: 10.000-re 2.500-at ad meg)

Az előrehaladásodat a Számlám --> Aktív bónuszok menüponton keresztül tudod ellenőrizni.
A követelmények teljesítéséhez 60 nap áll rendelkezésre, amit a fenti menüpontban lévő naptár szerű számláló jelez is.
A bónuszba csak a mérkőzések előtti fogadások számítnaka bele, élő fogadás nem.

Én a csatlakozási hibák miatti 6 ezres bónuszt használtam, annak a fentebb leírt feltételei voltak és 30 napos kiváltási idő. Ezek szerint, ez másképp van.

A mai napon fel van tüntetve a számlámon egy 13:00 órakor lévő levonás 450 Ft. értékben "Pénzfelvétel az ügyfélszolgálaton keresztül" címszóval, és le is kapták a számlámról. Én nem kezdeményeztem kiutalást, a kifizetés történetben sincs benne - ilyenkor mi van?

Miért vették le tőlem ezt az összeget? Jóvá fogják írni egyáltalán valamikor?

Idézetet írta: Deszpi Dátum szeptember 09, 2012, 19:52:48
A mai napon fel van tüntetve a számlámon egy 13:00 órakor lévő levonás 450 Ft. értékben "Pénzfelvétel az ügyfélszolgálaton keresztül" címszóval, és le is kapták a számlámról. Én nem kezdeményeztem kiutalást, a kifizetés történetben sincs benne - ilyenkor mi van?

Miért vették le tőlem ezt az összeget? Jóvá fogják írni egyáltalán valamikor?

Hú, az aljas húzás. Hiba megint?

Nem tudom, de eléggé dühítő. Ha a mai napon nem kerül vissza a számlámra, azt hiszem fel kell vennem velük a kapcsolatot.

Idézetet írta: Deszpi Dátum szeptember 09, 2012, 09:12:29
Én 2 napja regisztráltam az Unibetnél. Először csak az általad feltöltött összeggel játszhatsz, ahhoz, hogy a kezdő bónuszt megkaphasd, teljesítened kell a kezdő tőkéddel a rollover követelményt. Ehhez összesen 60.000 Ft tétet kell megtenned, amit bármilyen szorzójú eseményre felrakhatsz, de a szorzószámmal arányosan súlyozottan számítja a bónusz visszaforgatási arányodat.
- 1,20 feletti szorzónál a tét 100 %-át (pl.: 10.000-re 10.000-et ad meg)
- 1,10 feletti szorzónál a tét 50 %-át (pl.: 10.000-re 5.000-et ad meg)
- 1,10 alatti szorzónál a tét 25 %-át (pl.: 10.000-re 2.500-at ad meg)

Az előrehaladásodat a Számlám --> Aktív bónuszok menüponton keresztül tudod ellenőrizni.
A követelmények teljesítéséhez 60 nap áll rendelkezésre, amit a fenti menüpontban lévő naptár szerű számláló jelez is.
A bónuszba csak a mérkőzések előtti fogadások számítnaka bele, élő fogadás nem.

Ebben mégis mi a bónusz?!

Pl. feltöltöm a számlát 10 ezerrel, aztán mondjuk az első fogadásnál bukom, akkor nem, h a bónuszt nem kapom meg, de még a számlámat is 0-zom!Azért ez a"nyiss egy számlát az Unibetnél, s 50%-os bónuszban részesülhetsz, amely akár 10.000 Forintot is jelenthet." igen csak kamu!

Hol látod az 50%-ot?