Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Kaptam 1000forint bónuszt,ami ugye 6x1,5rollover követelménnyel van kiirva.A játékokon megforgatott pénzt is beleszámitja a rollover feltételeimbe.A bónusz feltételből teljesített (Ft) alatti oszlopomban van már vagy 20sor mivel ennyit játszottam.Azt szeretném kérdezni,hogy ha ezeket összeadom és kijött pl.4000forint már,akkor még 2000forintot kell igy játszanom és teljesitettem a feltételeket?Ugyanis találtam egy érdekes módszert amivel szépen haladok eddig.

Elvileg jónak kell lennie így,és mi az a érdekes módszer amivel sikerült forgatnod a játékokon?

Semmi különös kenon játszok meg 1számot ami ugye 3,8as szorzó hasonlóan mint a rulett keréken,ha szinekre játszik valaki,csak itt pl.ha 3x20centet teszel 4iknél mondjuk 30at akkor is nyersz és igy tovább.De már vagy 7000forint felett vagyok most-forgatásban mégsem irt át az egyenlegemre semmit sem,vagyis ugy látszik csak meccsekre érvényes a 6x1,5szorzó.

én úgy tudom a kenó sosem tartozott bele a forgatásba sehol, egyetlen kaszinóban sem.. gondolom ez van az unibeten is.

Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 19, 2012, 14:23:53
én úgy tudom a kenó sosem tartozott bele a forgatásba sehol, egyetlen kaszinóban sem.. gondolom ez van az unibeten is.
Kár,akkor biztosan azért,pedig igy könnyű lett volna megforgatni.Köszönöm az információt.

Ismét "eltűnt" a pénzem a számláról... fogadás közben  :bash:

Nekem se jelzi hogy mennyi pénz van a számlámon és így természetesen fogadni sem enged egyre idegesítőbb ez az unibet  :bash:

mostanra a pénzem is eltűnt  :bash:

Az élő fogadás egész nap haldoklik... szánalmas. :bash:

2nyertes fogadásom nem fizették ki lassan 2 hete( a rendszer úgy jelzi kifizetve), az elején a support próbált segíteni ,hogy folyik a  vizsgálat stb, de 3 napja már a leveleimre sem válaszol. Senkinek nem ajánlom ezt a primitív oldalt!
Ráadásul aznap volt még 3 nyertes fogadásom azt egyből kifizették akkor ezt a kettőt miért nem bírták!? Komoly gondok vannak ennél az oldalnál!

Nálam a kifizetésekkel nincs gond, de az élőfogadás az katasztrofális lett náluk. Többször is lefagy olyan módon, mintha lezárná a fogadást tehát roló van és utána csak akkor látszanak megint a fogadások ha váltok másik sporteseményre és visszalépek. Elvileg top 3ban lévő sportfogadó oldalról van szó, most nem értem mi lett velük.

Sokszor az eredmény sem látszik az élő fogadáson, no meg a ,,fogadás" oldalon írja, hogy jelenleg nincs élő esemény, miközben fut 20 meccs... valamint: jelentkezzek be... de azelőtt 3 perce jelentkeztem be... szóval érdekes.

Idézetet írta: prince62 Dátum október 11, 2012, 22:05:09
Sokszor az eredmény sem látszik az élő fogadáson, no meg a ,,fogadás" oldalon írja, hogy jelenleg nincs élő esemény, miközben fut 20 meccs... valamint: jelentkezzek be... de azelőtt 3 perce jelentkeztem be... szóval érdekes.

Amióta ez az új élőfogadás felületük van, azóta vacakolnak, mondjuk előtte is volt olyan néha hogy át kellett váltani másik sporteseményre hogy frissüljön az eredmény. Régebben ez volt a kedvenc irodám, de most már nem nagyon használom az oldalukat, áttértem a másik zöldhöz a paddyhez :)

Idézetet írta: prince62 Dátum október 11, 2012, 22:05:09
Sokszor az eredmény sem látszik az élő fogadáson, no meg a ,,fogadás" oldalon írja, hogy jelenleg nincs élő esemény, miközben fut 20 meccs... valamint: jelentkezzek be... de azelőtt 3 perce jelentkeztem be... szóval érdekes.


Nálam is előfordul rendszeresen mindkét általad említett dolog! A legjobban azt utálom, amikor fogadok teniszre és kb fél perc nem telik el és cash-inelnék, kiírja, hogy jelentkezzek be :D

Mire bejelentkezek, addigra már vagy nem lehet cash-inelni, vagy sokkal rosszabb oddson, mert a betöltési idő is nőtt!

A vicc az, hogy az angol felület megmaradt a réginek, igaz, az sem volt egy túl jó a live-nál, de...

Amitől még kiborulok, az a mobilfogadás! Az előzmények nem működnek! A rendszer lassabb lett és körülményesebb, persze a dizájn meg jobb, szal...

Ettől függetlenül már nem a kedvenc irodám, pedig nálam abszolút a favorit volt!