Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában



Kíváncsiságból,  mielőtt elfogadtam volna, belenéztem a módosult felhasználási feltételekbe.
Az egyébként magyar nyelvű szövegben ez a mondat a kakukktojás:

3.11 Unibet reserves the right to charge for withdrawals for administrative cost as indicated on the site.

Ezek szerint innentől kérhetnek majd a pénzfelvételért díjat, bár ennek mértékét még nem látjuk, illetve lehet, hogy csak a játék nélkül átmenő tételekre vetik majd ki.
Ma egyébként 281-ért veszik az eurót.

Majd úgy járnak mint az Sb ,mikor bevezették a pénzfeltöltési díjat ,pár hónap múlva viszakoztak :beerchug:

Idézetet írta: Gerosz92 Dátum október 11, 2012, 10:15:59
2nyertes fogadásom nem fizették ki lassan 2 hete( a rendszer úgy jelzi kifizetve), az elején a support próbált segíteni ,hogy folyik a  vizsgálat stb, de 3 napja már a leveleimre sem válaszol. Senkinek nem ajánlom ezt a primitív oldalt!
Ráadásul aznap volt még 3 nyertes fogadásom azt egyből kifizették akkor ezt a kettőt miért nem bírták!? Komoly gondok vannak ennél az oldalnál!
Továbbra sincs semmi fejlemény az ügyben, ilyenkor mit tudok tenni az ügyben , a magyar support sem reagál már az e-mailekre... vagy buktam a pénzt?

Idézetet írta: Gerosz92 Dátum október 28, 2012, 14:45:59
Továbbra sincs semmi fejlemény az ügyben, ilyenkor mit tudok tenni az ügyben , a magyar support sem reagál már az e-mailekre... vagy buktam a pénzt?

Melyik meccseket nem tudtak jól elszámolni?

Idézetet írta: bah Dátum október 29, 2012, 17:05:09
Melyik meccseket nem tudtak jól elszámolni?
Az első fogadás 3as kötésben:

Everton - Southampton
Felett/alatt
Gólok száma 2.5
Az Ön fogadása: Over 2.5

Fulham - Manchester City
Felett/alatt
Gólok száma 2.5
Az Ön fogadása: Over 2.5
Manchester United - Tottenham
Felett/alatt
Gólok száma 2.5
Az Ön fogadása: Over 2.5

2.fogadás:

Cardiff City - Blackpool
Felett/alatt
Gólok száma 2.5
Az Ön fogadása: Egyszeri, Over 2.5

Idézetet írta: Gerosz92 Dátum október 29, 2012, 17:42:06
Az első fogadás 3as kötésben:

Everton - Southampton
Felett/alatt
Gólok száma 2.5
Az Ön fogadása: Over 2.5

Fulham - Manchester City
Felett/alatt
Gólok száma 2.5
Az Ön fogadása: Over 2.5
Manchester United - Tottenham
Felett/alatt
Gólok száma 2.5
Az Ön fogadása: Over 2.5

2.fogadás:

Cardiff City - Blackpool
Felett/alatt
Gólok száma 2.5
Az Ön fogadása: Egyszeri, Over 2.5

Jaja, ennek nyertesnek kell lennie. Én még nem csalódtam bennük ilyen szemptontból. Habár nem is volt ilyen jellegű gondom. Remélem megoldódik a helyzet, nekem eddig mindig tartották a szavukat és nem szemétkedtek.
Szerintem ne írd le őket még, mint fogadó irodát. Kitartást!!  :ok:

Idézetet írta: bah Dátum október 29, 2012, 18:22:33
Jaja, ennek nyertesnek kell lennie. Én még nem csalódtam bennük ilyen szemptontból. Habár nem is volt ilyen jellegű gondom. Remélem megoldódik a helyzet, nekem eddig mindig tartották a szavukat és nem szemétkedtek.
Szerintem ne írd le őket még, mint fogadó irodát. Kitartást!!  :ok:

Lehet ki is engesztelnek majd a végén valami jó kis bónusszal!  :beerchug:

Idézetet írta: bah Dátum október 30, 2012, 12:20:56
Lehet ki is engesztelnek majd a végén valami jó kis bónusszal!  :beerchug:
Hehe 1 hónap után ma ki is fizették , lehet ők is olvassák a fórumot   ;D  :cya:

 reggel kértem kifizetést, aznap délután már a számlámon volt, ilyen gyorsaságot sehol sem tapasztaltam eddig

Én ma délelőtt 10órakkor kértem ki és most kaptam az üzenetet,hogy már megkaptam a pénzt.2,5óra alatt,tényleg villámgyorsak voltak,egy piros pont nekik,még iratokat sem kellett feltöltenem.

Én meg kb este 22-kor kértem és még mailt se kaptam tőlük :o

Adventi Kalenderáiumban 5 ingyen pöri a Gonzóban. Bár elég Unibetesre sikeredett. Én délelőtt pöriztem, kijött 0,6 euró, de megforgatni már sehol sem engedte, mindenhol hibát írt ki :)
Minden nap más akció várható. Lesz befizetési bónusz, ingyen pöri, fogadás-visszatérítés...

Idézetet írta: drogos Dátum december 01, 2012, 14:50:01
Adventi Kalenderáiumban 5 ingyen pöri a Gonzóban. Bár elég Unibetesre sikeredett. Én délelőtt pöriztem, kijött 0,6 euró, de megforgatni már sehol sem engedte, mindenhol hibát írt ki :)
Minden nap más akció várható. Lesz befizetési bónusz, ingyen pöri, fogadás-visszatérítés...

25x kell megforgatni.
Komolyan veszik az ajándékozást...

Véletlenűl kiléptem az Unibet pókeren egy tournamentből,és nem tudok visszalépni,valaki nem tudja,hogy hogyan tudnék visszalépni?