Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


Idézetet írta: Pikaa Dátum december 08, 2012, 20:36:32
Véletlenűl kiléptem az Unibet pókeren egy tournamentből,és nem tudok visszalépni,valaki nem tudja,hogy hogyan tudnék visszalépni?

Én most az 1000dolláros freerollon tolom, és menj a tornament menübe, és ott a neved keresd meg a listába, és kattints rá a nevedre, és akk visazdob elvileg.:) :ok:

Idézetet írta: davixxx Dátum december 08, 2012, 20:46:04
Én most az 1000dolláros freerollon tolom, és menj a tornament menübe, és ott a neved keresd meg a listába, és kattints rá a nevedre, és akk visazdob elvileg.:) :ok:

Én is azon játszottam.Azt csináltam,de sehogy se akarta megnyitani,de most valahogy sikerült.

De már mindegy mert ki is estem.  :)

Idézetet írta: Pikaa Dátum december 08, 2012, 20:48:17
Én is azon játszottam.Azt csináltam,de sehogy se akarta megnyitani,de most valahogy sikerült.

De már mindegy mert ki is estem.  :)

Csakúgy..:D Pedig már csak 2 ezren voltak.... :'(
Jövö héten egyszer megnyerem akkor is ezt a tetves 110€-t :D Bár még 200indulo feletti freerollt sose nyertem, na majd most!!!! :redchug:

Idézetet írta: davixxx Dátum december 08, 2012, 20:52:57
Csakúgy..:D Pedig már csak 2 ezren voltak.... :'(
Jövö héten egyszer megnyerem akkor is ezt a tetves 110€-t :D Bár még 200indulo feletti freerollt sose nyertem, na majd most!!!! :redchug:

Nagyon sok ez az ember,az a baj...

Ti tudtok ezeknél a szutykoknál fogadni?
Nekem először kiírta, hogy nincs elég pénz a számlámon (van), majd kiléptem/beléptem és újra próbáltam, ekkor meg azt írja, hogy először jelentklezzek be.
Becs' szó, be vagyok jelentkezve.
Próbáltam más böngészővel is, ugyanaz a helyzet.

Bő tíz perc vergődés után végre engedett fogadni.
Mázli, hogy megvárt a szorzó.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 11, 2012, 15:46:27
Ti tudtok ezeknél a szutykoknál fogadni?
Nekem először kiírta, hogy nincs elég pénz a számlámon (van), majd kiléptem/beléptem és újra próbáltam, ekkor meg azt írja, hogy először jelentklezzek be.
Becs' szó, be vagyok jelentkezve.
Próbáltam más böngészővel is, ugyanaz a helyzet.

Nálam is ezt játsza folyamatosan.

Engem is kidobál állandóan,beléptem,rámentem az adventi kalendáriumra,gondoltam lepörgetem a  3ingyen pörit,3euro fölött adott,mikor már azon gondolkoztam melyik játékon veszitsem el,jobban megnézem,hát közben kidobott a rendszer.Nagy nehezen visszaléptem,aztán jött a hatalmas 10cent nyeremény.Fogadásoknál is többször előfordult,mikor már tennék kiirja lépjek be,stb.

Én azt furcsállom, hogy van akinek még mindig ez a kedvenc fogadóirodája.

Idézetet írta: benson Dátum december 12, 2012, 08:46:08
Én azt furcsállom, hogy van akinek még mindig ez a kedvenc fogadóirodája.

Biztos erős az érzelmi kötődés...
Erről egy hazai politikai párhuzam jutott eszembe, de inkább nem offolok.

Összetett dolog ez, azt is nézzétek, hogy eddig hány iroda adott 50/200 eurós karácsonyi reload bónuszt az Unibeten kívül?
(türelem valóban kell hozzájuk, de az enyém ilyen esetben végtelen)

Idézetet írta: Knapp Dátum december 12, 2012, 20:35:18
Biztos erős az érzelmi kötődés...
Erről egy hazai politikai párhuzam jutott eszembe, de inkább nem offolok.

MEGALOL  :beerchug:

Ez a kedvenc dolog relatív, de az állandó belépés, fagyás, meg szerver problémák kábé az új skin nyári felvétele óta vannak, előtte nem feltétlen volt jellemző az irodára.
Az oddsok lehetnének jobbak, de én leginkább a póker miatt vagyok fenn, amit ott összehozok, azt kiválóan lehet sportfogadáson forgatni és nekem így az összkép még mindig pozitív.

Én is tapasztaltam ezt a fagyási gondot élőfogadásnál, úgy csinálom ilyenkor, hogy megrakom a fogadást ezen az új felületen és utána benyomom a régi felületet amit itt lehet elérni: https://www.unibet.com/livebetting/client.do?returnFromCas=true Ezen követem az eseményt tehát.  Ez nem szokott annyiszor kifagyni, kb 15ből 1x ha kifagy. Ami meg ezt az aránylag új fogadófelületet illeti, nem értem miért nem lép ez ügyben az unibet.

Teljesít az unibet kifizetést hétvégén skrillre?

Köszi!