Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum december 14, 2012, 16:50:39
Teljesít az unibet kifizetést hétvégén skrillre?

Köszi!

Igen!

Idézetet írta: Knapp Dátum december 14, 2012, 16:50:39
Teljesít az unibet kifizetést hétvégén skrillre?

Köszi!

Igen ,kifizetésben még mindig verhetetlenek :cya:

Idézetet írta: Knapp Dátum december 11, 2012, 15:46:27
Ti tudtok ezeknél a szutykoknál fogadni?
Nekem először kiírta, hogy nincs elég pénz a számlámon (van), majd kiléptem/beléptem és újra próbáltam, ekkor meg azt írja, hogy először jelentklezzek be.
Becs' szó, be vagyok jelentkezve.
Próbáltam más böngészővel is, ugyanaz a helyzet.

Na most velem is ezt játsszák el! ;D Belépek, megyek a fogadás fülre ott írja az adataim és közben előjön egy kis szutyok hogy nincs bejelentkezve... :bash: shit

Idézetet írta: Cesc18 Dátum december 15, 2012, 16:17:34
Na most velem is ezt játsszák el! ;D Belépek, megyek a fogadás fülre ott írja az adataim és közben előjön egy kis szutyok hogy nincs bejelentkezve... :bash: shit

Tegnap este is elég durva dolog történt, nyertes lett egy érvénytelen fogadásom!
Na nem kellett volna érvénytelennek lennie, de a számlatörténetben így szerepelt egy fogadás, melyet harmadik kísérletre fogadott el a rendszer, addig győzködött, hogy nem vagyok bejelentkezve. (nyomkodtam két fogadási kísérlet között a frissítést, mert kilépni-belépni felesleges, ahogy tapasztaltam)

Szóval elfogadta a tétet, csökkent is az egyenlegem, azért kíváncsiságból megnéztem a fogadástörténetet! Báry megtettem a fogadást, le is vonta a pénzt, de a fogadásnál oda volt írva, hogy érvénytelen!   :o
Egy kosármeccs szünetében fogadtam a hendikepes végeredményre, miközben máshol megvolt a párja...
Na ezek után percenként nyomtam a frissítést az egyenlegen, hogy ha tényleg törlik, akkor tudjak még lépni valamit a meccs alatt.
De nem törölték végül, az unibet oldal nyert és ki is fizették a nyereményt.

Viszont az előző éjszakai NBA meccses sikertelen fogadásaim is szerepelnek a fogadástörténetben érvénytelenként, miközben állítólag be sem voltam jelentkezve...
A számlatörténet szerint levonta a téteket, majd pár másodperc múlva vissza is írta a számlámra,  "befizetés az ügyfélszolgálaton keresztül" címszó alatt.   ;D
Kínomban röhögök ám.

Nekem is csinált sok hülyeséget, de egy ideje:hetek óta már teljesen működőképes.
Na jó, ez nem igaz!
Ha élőben akarok fogadni, akkor hiába kattintok a fogadásra és utána egyből nyomnám az elő fogadásokat, 10 mp-t!!! kell várnom! Ami szerintem igen durva!
Bár hozzátenném, hogy a promóciói a legjobbak a piacon, és nálam már nincsenek kifagyások! Bár az oddsok mostanában nem olyan jók, mint régen, az elmúlt napokban csak pozitív tapasztalatokat kaptam.
Szal lehet, hogy ismét a kedvenc irodám lesz? :)) Régen az volt, márciusban!

Kifizetésben is elég gyorsak! Akár éjjel is!


Idézetet írta: drogos Dátum december 16, 2012, 00:54:41
Nekem is csinált sok hülyeséget, de egy ideje:hetek óta már teljesen működőképes.
Na jó, ez nem igaz!
Ha élőben akarok fogadni, akkor hiába kattintok a fogadásra és utána egyből nyomnám az elő fogadásokat, 10 mp-t!!! kell várnom! Ami szerintem igen durva!
Bár hozzátenném, hogy a promóciói a legjobbak a piacon, és nálam már nincsenek kifagyások! Bár az oddsok mostanában nem olyan jók, mint régen, az elmúlt napokban csak pozitív tapasztalatokat kaptam.
Szal lehet, hogy ismét a kedvenc irodám lesz? :)) Régen az volt, márciusban!

Kifizetésben is elég gyorsak! Akár éjjel is!

Visszaszívtam...
Már most rám cáfolt az oldal :D

Idézetet írta: drogos Dátum december 16, 2012, 01:11:20
Visszaszívtam...
Már most rám cáfolt az oldal :D

Éjjel egy kicsit kaszinóztam, és szerencsémre bedobta a bónusz játékot. Igaz, ott nem nyertem sokat, de nekem éppen eleget! Majd amikor van ugye az összesítés, hogy mennyit nyert az illető (fantasztikus négyesről van egyébként szó), akkor befagyott a rendszer, és kiírta, hogy indítsam újra a böngészőmet, mert nálam van a hiba.
Na, ezt azóta folyamatosan csinálja és nem írja jóvá a nyereményt. Se Chrome-mal, se Firefox-szal.... Explorer be sem hozza :))

Várom már István visszatértét :)

Hali

Mostanában játszott valaki az unibetnél? Az átállás utáni problémák megoldódtak már? A mobil oldaluk megy rendesen? A skrilles be és kifizetésnél számolnak fel díjat? Próbálta már valaki a mobilon az európai rulettet, mert nálam nem indult sajna.

Üdv

Működik valakinek az 1500ftos bónusz a Starbustra? Ez az amit emailben küldtek és mobilról kell ene pörgetni.. Nekem betölti az oldalt de 0 az egyenlegem.. Pedig a bónuszoknál elfogadtam.
Ez is úgy tűnik olyan mint a sportingbetes

Nálam sem működik,kaptam emailt elfogadtam,de semmi,biztos pénzt kell befizetni,amit elfelejtettek megemliteni és az után jár ez az összeg. :ok:

live chat nincs emailt meg ír a faszom.. annyit nem tökölök vele.. úgy is 25ször kéne forgatni..

hát igen annyit nem ér az egész,próbáltam azt a mega fortunet is de 10pörgetésből 1x adott 10centet,az esély egyenlő a nullával

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 06, 2013, 12:55:45
Működik valakinek az 1500ftos bónusz a Starbustra? Ez az amit emailben küldtek és mobilról kell ene pörgetni.. Nekem betölti az oldalt de 0 az egyenlegem.. Pedig a bónuszoknál elfogadtam.
Ez is úgy tűnik olyan mint a sportingbetes

Nem elolvastad el figyelmesen, vagy nem értelmezted helyesen!
Először a SAJÁT pénzedből megforgatod a bónusz értékét 25ször, majd utána kapsz 1500 Ft-ot "kivehető" összegként. ;)

Én a Unibetes kaszinóbónuszokat el sem szoktam olvasni. Mire megforgatom 25-ször az 1500-öt, addigra már legalább -10K-ban leszek. Ha most erre ad 1500-at, azzal nem sokra megyek ;)

Hali

Mostanában játszott valaki az unibetnél? Az átállás utáni problémák megoldódtak már? A mobil oldaluk megy rendesen? A skrilles be és kifizetésnél számolnak fel díjat? Próbálta már valaki a mobilon az európai rulettet, mert nálam nem indult sajna.

Üdv

Idézetet írta: starke Dátum január 07, 2013, 07:38:41
Hali

Mostanában játszott valaki az unibetnél? Az átállás utáni problémák megoldódtak már? A mobil oldaluk megy rendesen? A skrilles be és kifizetésnél számolnak fel díjat? Próbálta már valaki a mobilon az európai rulettet, mert nálam nem indult sajna.

Üdv

Nem mondanám, hogy problémamentes, de nekem már csak nagyon ritkán jön elő. mobil is megy rendesen, de szerintem nem olyan jó, mint az újítás óta. Európai rulettet nem próbáltam. Skrill be és kifizetésnél nem számítanak fel díjat, ill utóbbinál akkor biztosan nem, ha megjátszod a befizetett tétet. A legtöbb helyen így van egyébként!