Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: drogos Dátum január 07, 2013, 09:54:15
Nem mondanám, hogy problémamentes, de nekem már csak nagyon ritkán jön elő. mobil is megy rendesen, de szerintem nem olyan jó, mint az újítás óta. Európai rulettet nem próbáltam. Skrill be és kifizetésnél nem számítanak fel díjat, ill utóbbinál akkor biztosan nem, ha megjátszod a befizetett tétet. A legtöbb helyen így van egyébként!

Köszi a választ. Csak mert régen sokat voltam ennél az irodánál, de az utóbbi idők "bizonytalansági" engem is elbizonytalanítottak.  :)
Esetleg nem tudnád megnézni, hogy elindul-e az európai rulett mobilon? Csak azt mert az az egy nem indul, de a többi igen, és levelezésben vagyok velük (unibet) emiatt, hogy mi a gond.

Kösz, hali

Nem megy, ERROR-t ír ki!

Nincs mit :)
Helló

Idézetet írta: drogos Dátum január 07, 2013, 10:40:14
Nem megy, ERROR-t ír ki!

Nincs mit :)
Helló

Köszi, nekem is ez a gondom!

:cya:

#918 január 17, 2013, 09:32:47, oakland23
Segítséget kérnék!

Ugye volt itt ez a kézi VB promóció. Az első vesztes tippem után jóváírták az 5000 Ft bónuszt. Elkezdtem forgatni, írta, hogy hány százaléknál tartok. Idáig ok.
Tegnap este tartottam 91%-nál, ma reggel tettem egy fogadást egy nagyobb összeggel, ezzel ki is forgattam a bónuszt!
És akkor ért a meglepetés, amikor nem 5000 Ft-al lett több a számlámon, hanem 400 Ft-tal.

Most hogy van ez? Nem 5000-el kellene rajta többnek lenni???

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 17, 2013, 09:24:14
Segítséget kérnék!

Ugye volt itt ez a kézi VB promóció. Az első vesztes tippem után jóváírták az 5000 Ft bónuszt. Elkezdtem forgatni, írta, hogy hány százaléknál tartok. Idáig ok.
Tegnap este tartottam 91%-nál, ma reggel tettem egy fogadást egy nagyobb összeggel, ezzel ki is forgattam a bónuszt!
És akkor ért a meglepetés, amikor nem 5000 Ft-al lett a számlámon, hanem 400 Ft-tal.

Most hogy van ez? Nem 5000-el kellene rajta többnek lenni???


Ezt nem igazán értem. mi az, hogy nem 5000 ft-al lett a számládon?

bocsi, kimaradt a 'több' szócska  :)

Szóval nem 5000-el lett több, hanem csak 400-al a bónusz kiforgatása után

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 17, 2013, 09:33:30
bocsi, kimaradt a 'több' szócska  :)

Szóval nem 5000-el lett több, hanem csak 400-al a bónusz kiforgatása után

de a kiforgatás után miért kéne több legyen a számládon? A bónuszt megkaptad mikor aktiváltad.

OK, igazad van ab. Most aktiváltam a másodikat, és jóváírták az 5000-et a számlán. Szóval biztos így volt az elsőnél is, csak nem emlékeztem rá!

Na, OK, akkor ez megoldva, már csak a tegnap előtti vesztes  kézi fogadás után járó 5 kilót kéne behajtani, mert azt viszont baszták jóváírni idáig...

Ha jól tudom,a fúzió előtt napi egy kifizetés volt engedélyezve,min 4000 ft.De egynél többet ki se vehettél,még térítés ellenében sem,mert a rendszer kiírta,hogy csak 1 kifizetés engedélyezett/nap.Az hogy most mi változott,még nem vagyok képben..

kezdeném is...
azt fogadtam a unibeten tegnap hogy vucinic nem lő gólt ... csere ként beállt, nem lőtt gólt mégis érvénytelenítették, akkor hogy is van ez?

Vannak olyan irodák, ahol csak az számít, hogy kezdett-e az adott játékos. Én már rég játszottam ezt, szóval azt nem tudom, hogy mely irodák ezek. A szabályzat mit ír?

Idézetet írta: lorii Dátum január 23, 2013, 14:20:19
kezdeném is...
azt fogadtam a unibeten tegnap hogy vucinic nem lő gólt ... csere ként beállt, nem lőtt gólt mégis érvénytelenítették, akkor hogy is van ez?



6.14 Labdarúgás
6.14.1 Elsõ gól - A fogadás a mérkõzés elsõ góljára vonatkozik. Az olyan játékosokra tett téteket visszafizetjük, akik nem vesznek részt a mérkõzésen, vagy az elsõ gól után lépnek pályára. A fogadás érvénytelen, ha az elsõ gól öngól. Ha a mérkõzés eredménye 0-0, minden érvényes fogadás vesztésnek minõsül.

6.14.2 Utolsó gól - A fogadás a mérkõzés utolsó góljára vonatkozik. Az olyan játékosokra tett téteket visszafizetjük, akik nem vesznek részt a mérkõzésen. A fogadás érvénytelen, ha az utolsó gól öngól. Ha a mérkõzés eredménye 0-0, minden érvényes fogadás vesztésnek minõsül.

6.14.3 A "Scorecast" egy olyan fogadás, amelyben egyszerre egy bizonyos eseményre (pl. elsõ gólra) és egy másik, kapcsolódó eseményre fogadhat (pl. pontos eredmény). A fogadás érvénytelen, ha a döntõ gól öngól. Ha a mérkõzés eredménye 0-0, minden érvényes fogadás vesztésnek minõsül.

6.14.4 Minden más gólhoz kapcsolódó fogadás érvényességéhez a listázott játékosnak a mérkõzés elejétõl kell játszania. Az öngólok egyik játékos szempontjából sem számíthatnak gólnak.

Sziasztok !

Kifizetéshez milyen dokumentum másolatokat kell elküldeni nekik? Csak személyit vagy mást is? Írtam az ügyfélszolgálatnak, de b*sznak válaszolni -.-

Köszi a válaszokat előre is :)

Idézetet írta: Tomee886 Dátum január 24, 2013, 11:50:00
Sziasztok !

Kifizetéshez milyen dokumentum másolatokat kell elküldeni nekik? Csak személyit vagy mást is? Írtam az ügyfélszolgálatnak, de b*sznak válaszolni -.-

Köszi a válaszokat előre is :)
Kérjél kifizetést,ha kérnek vmit majd szólnak.Egyébként nálam régebben semmit nem kértek

Besz*rok rajtuk...igényeltem a kifizetést, pár perccel később vettem észre a válasz levelüket amiben kérték ezt meg ezt az okmány-másolatot...megcsinálom, elküldtem... és közben meg jóváírták a kifizetésemet :D