Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Másnak sem megy az oldal? Érdekes hogy sehol semmit nem írnak a leállásról...Ha itt így megy akkor keresek másik oldalt azt hiszem.

Idézetet írta: driverbiro Dátum január 30, 2013, 08:02:57
Másnak sem megy az oldal? Érdekes hogy sehol semmit nem írnak a leállásról...Ha itt így megy akkor keresek másik oldalt azt hiszem.

Nekem megy! Lehet csak valami frissítést nyomtak. Ezt általában a reggeli órákban szokták csinlálni.

Nálam sem kértek soha semmit.Mondjuk én fizettem is be oda nem keveset...

Gyerekek.Mióta van az unibeten manuális fogadás elfogadás???Nem értem,sohasem találkoztam még ilyennel.Írjátok már le kérlek hogy ennek mi a lényege???

Idézetet írta: szalist Dátum január 30, 2013, 18:57:08
Gyerekek.Mióta van az unibeten manuális fogadás elfogadás???Nem értem,sohasem találkoztam még ilyennel.Írjátok már le kérlek hogy ennek mi a lényege???

Bizonyos összeghatárnál és/vagy bizonyos meccseknél a buki dönt "személyesen", hogy elfogadja-e a tétedet.
Ez egy fokkal jobb, mint ha elutasítanák egyből a fogadásod.

Ha akarsz ilyet sűrűn látni, akkor játssz sokat a fortuna winnél!
Ott néha még a 300 ft-os téteknél is összehívják az igazgató tanácsot.

Akkor tuti nem fogok ott játszani...az unibet sem jobb amúgy...buktam ma egy csomót,remélem holnap jobb lesz

Vicces, de ma reggel sem megy az oldal, de legalább most kiírják hogy technikai problémák léptek fel. Ez sűrűn előfordul itt? >:(

Abszolute sűrűn.Ez az Unibet: garantált technikai zűrök

Idézetet írta: pukk Dátum január 31, 2013, 08:57:21
Abszolute sűrűn.Ez az Unibet: garantált technikai zűrök
Kár, pedig kezdtem megkedvelni az oldalt. Igaz ez az első komoly online fogadási oldalam, úgy 2 hete regisztráltam. Sajnos az élő fogadások kicsit megszivattak az elején, ezért még csak a pénzemnél vagyok  :)

Mert még mindig az új verziókon dolgoznak, csak nem igy kellene ezt :(

Idézetet írta: pukk Dátum január 24, 2013, 12:51:43
Kérjél kifizetést,ha kérnek vmit majd szólnak.Egyébként nálam régebben semmit nem kértek
Tőlem se kértek semmit, sztem tőled se fognak ha csak nem vagy "gyanús"...

Én szerencsére a "technikai2 napokat eddig mindig kikerültem..

#942 február 01, 2013, 08:55:18, butyi
üdv mindenki,

akkor ezek szerint mostanában nem használtad az oldalt :)

legújabb újításuk, ahogy Ti is tapasztalhatjátok, élő fogadásokon belül a tét megadása mező mellett megjelent egy 'M' betű, erre kattintva az adott eseményhez tartozó legnagyobb megtehető összeget írja be automatikusan az oldal. namármost, ahogy próbálgatom, ez  nekem általában negatív összeget ír be :)  vagy ez eddig is létezett, de csak most vettem észre?  ;D

az utóbbi időben a kifizetésekkel kapcsolatban is akadozik valami(vagy csak nálam?? :)), legutóbbi NETellerre kért kifizetési kérelmemem(maximális összeg) már 3-4 napja ülnek..

bár nem gyakran használom az oldalt, de a tavalyi évben mintha minden gördülékenyebben ment volna...

a fejlesztés visszafejlődésnek tűnik, ez alapján egyértelműen a nem ajánlott kategória

Ez így van...Néha olyan érzésem van mintha nem lenne elég keretjük a kifizetésekre ezért várnak 1-2 napot,míg összegyűlik...

Ma egyszer csak ott termett 10k Ft a számlámon. Azt írják bónusz...De mire is? Nem fizettem be annyit, és a bónuszok felsorolásánál sem találtam ilyet.
Egyébként ezeket a bónuszokat nem lehet soha kivenni, vagy mi erre a szabály?