Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Vasárnap kértem banki kifizetést,hétfőn jeleztek hogy elutalták.Ilyenkor hétfőn vagy kedden megszoktam kapni ugyebár.Erre kedden kapom az emailt hogy befizetése sikeres,megnézem hogy mivan,hát a pénzem "visszakanyarodott" banki befizetés formájában  és ott csücsül a számlán :)
Hát nincsenek a toppon mostanában az biztos

unibet kb mint a bwin, jelen állapotban mindkettő erősen kerülendő. persze csak annak, aki nem csip-csup nyereményeket szeretne utalgatni :)

engem ezek is és bwin is kétszer szopatott meg egymás után...egészségemre váljék.

Ma jött egy promó levél unibetéktől kb.4órája:

"Kedves XY!
Játssz legalább 10 kört valódi pénz módban népszerű Piros Kaszinó játékaink egyikén február 20-án és mi másnap 5 ingyen pörgetést adunk Wild Turkey nyerőgépünkön.  Csak jelentkezz be Unibet számláddal február 21-én 13:00 után, és ingyen pörgetéseid már várni fognak a Wild Turkey játékon!"

Nem késtek vele csak egy nappal...  ;D  ;D

Idézetet írta: Ricsy05 Dátum február 21, 2013, 18:42:56
Ma jött egy promó levél unibetéktől kb.4órája:

"Kedves XY!
Játssz legalább 10 kört valódi pénz módban népszerű Piros Kaszinó játékaink egyikén február 20-án és mi másnap 5 ingyen pörgetést adunk Wild Turkey nyerőgépünkön.  Csak jelentkezz be Unibet számláddal február 21-én 13:00 után, és ingyen pörgetéseid már várni fognak a Wild Turkey játékon!"

Nem késtek vele csak egy nappal...  ;D  ;D
Én tegnap kaptam, de én sem mentem vele sokra :) Kb ez az iroda szintje ;)

Sziasztok!

Igényeltem ezt az 1500Ft kaszinó bónuszt amit a Starbust nyerőgépen lehet játszani mobilról,na most én hiába lépek be mobilról a kaszinóba a bónusz sehol.A kérdésem ez csak azoknak jár akik már fizettek be az unibethez vagy ez befizetés független tehát mindenkinek jár,vagy előtte kell a kaszinóban valamennyi pénzt megforgatni?
Én nem értem ennek a bónusznak a lényegét:(

Ez egy olyan bónusz,hogy a saját pénzedből kell kipörgesd,és csak utána kapod meg.Anno le is oltottam a supportot,hogy hülyének néztek vagy mi???

Akkor inkább kihagyom mert szerintem ez így nem korrekt az unibet részéről!

sziasztok!!!

kérdésem a következő:

vendég csapat pontot szerez ? igen -nem.     ez mit jelent egy focimeccsen??? hogy döntetlen vagy nyer???

Idézetet írta: RVN10_NL Dátum február 25, 2013, 13:37:43
sziasztok!!!

kérdésem a következő:

vendég csapat pontot szerez ? igen -nem.     ez mit jelent egy focimeccsen??? hogy döntetlen vagy nyer???

valószínű igen...bár nem értem egészen, ha van olyan hogy duplaesély, akkor ezt minek teszik bele  ;D  vagy gólra értik, hogy szerez e gólt az adott csapat....bár a gól önmagában még nem jelent pontot....attól függ hogy értik ezt az unibetnél

köszönöm a választ!!! én sem értem teljesen..  ha vki esetleg tudja mi ez pontosan írja meg! thx

Idézetet írta: chriss87 Dátum február 25, 2013, 13:57:47
valószínű igen...bár nem értem egészen, ha van olyan hogy duplaesély, akkor ezt minek teszik bele  ;D  vagy gólra értik, hogy szerez e gólt az adott csapat....bár a gól önmagában még nem jelent pontot....attól függ hogy értik ezt az unibetnél

ez a faszság csak az unibetnél van és a gólra vonatkozik.

Talán webfordítóval készült a magyar verzió...   ;D
Mondjuk úgy is érdekes, hogy a fogadási előzményekben a "tegnap" helyett "holnap" szerepel.

Kérdezni szeretném hogy másnál sem jön be az Unibet oldala ,vagy csak nekem nem engedelmeskedik ?  :-\


Nekem a mai napon rosszalkodott igen sokat. Másnak is?