Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Maestro90 Dátum június 29, 2013, 13:15:24
Sziasztok,én is kaptam 15.000-es 100%-os ajánlatot,viszont nem teljesen tudom ebből kivenni a forgatási  feltételeket.Ha jól értelmezem,akkor csak a bónusz összegét kell megforgatni 10-szer sportfogadás piacon,tehát 150.000 tétet kell elhelyezni,vagy a befizetést is és 300.000-et?Tudna vki segíteni? :cya:köszönöm

150.000! Én is ugyanezt a bónuszt kaptam nemrégiben...

Én is megkaptam a feljebb említett bónuszt.

Ha jól értelmezem akkor ha csinálok egy kombi szelvényt 3 eseményből aminek az eredő oddsa nagyobb mint 1,2 akkor 110%-ban számítják bele a forgatásba?

Idézetet írta: Ricsy05 Dátum június 30, 2013, 12:16:11
Ha jól értelmezem akkor ha csinálok egy kombi szelvényt 3 eseményből aminek az eredő oddsa nagyobb mint 1,2 akkor 110%-ban számítják bele a forgatásba?

Elvileg igen. Bár szerintem enyhén vicces, hogy milyen gyengén jutalmazzák a kombi fogadásokból eredő nagyobb kockázatot. :)

Idézetet írta: Tigris Dátum június 30, 2013, 13:20:08
Elvileg igen. Bár szerintem enyhén vicces, hogy milyen gyengén jutalmazzák a kombi fogadásokból eredő nagyobb kockázatot. :)

A legtöbb iroda nem is tesz különbséget a single és gyűjtőfogadások között, vagy amelyik igen, ott sem "jutalmazva" van a kombifogadás, hanem mondjuk tiltva a szóló. A minimum odds is elég kedvező, az pedig, hogy egy tét 110%-osan forgassa a bónuszt, igen dicséretes dolog az irodától, még ha nem is tartozik a kedvenceim közé.

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum június 30, 2013, 14:03:19
A legtöbb iroda nem is tesz különbséget a single és gyűjtőfogadások között, vagy amelyik igen, ott sem "jutalmazva" van a kombifogadás, hanem mondjuk tiltva a szóló. A minimum odds is elég kedvező, az pedig, hogy egy tét 110%-osan forgassa a bónuszt, igen dicséretes dolog az irodától, még ha nem is tartozik a kedvenceim közé.

Az igaz. Ellenben a legtöbb iroda meg tudja fogalmazni pontosan a feltételeket, és nem ír az egyik helyen 30 napot, pár sorra lejjebb meg 60-at. :D
(Mellesleg én inkább választom pl. az 5-ször 1.5-ös megforgatást, mint a 10-szer 1.2-eset, ill. alattit, és a 110% akárhogy is nézem, nem túl ösztönző.)

Nektek mennyi volt a leghosszabb kifizetési idő Unibeten?
Június 26.-án utaltam ki pénzt, de még mindig nem érkezett meg, mondjuk még nem járt le a 10 nap, de eddig max a 3. nap mindig a számlámon volt a pénz!

Idézetet írta: bbazsi85 Dátum július 03, 2013, 19:38:26
Nektek mennyi volt a leghosszabb kifizetési idő Unibeten?
Június 26.-án utaltam ki pénzt, de még mindig nem érkezett meg, mondjuk még nem járt le a 10 nap, de eddig max a 3. nap mindig a számlámon volt a pénz!
Banki kiutalásnál nekem is volt már hogy elhúzodott pár napig,kb 4-5 munkanap ,rákérdeztem technikai problémák :).Mindenesetre nem ez a normális 1-2 nap általában.

Az ajánlatok között,van ma egy ilyen ha a Starburst játékon 6000-et megforgastz,akkor kapsz 1500 Ft bónuszt.Megéri ezt elkezdeni,valaki ismeri ezt a játékot?

Idézetet írta: Maestro90 Dátum július 12, 2013, 14:19:47
Az ajánlatok között,van ma egy ilyen ha a Starburst játékon 6000-et megforgastz,akkor kapsz 1500 Ft bónuszt.Megéri ezt elkezdeni,valaki ismeri ezt a játékot?

Ha a 6000 ft megforgatásakor legalább 1500-t elbuksz (azaz csak 4500-t kapsz vissza) akkor csak az idődet cseszted el.
Statisztikailag megússzuk pár száz forint mínusszal, de ugyanúgy lehet ebből 2-3000 ft veszteség is.
Persze sok ezer forintot nyerhetünk is...

Érdekes, hogy bejelentkezés előtt az angol verzióban 10 ingyen pörgetést ír ugyanerre a játékra mára.

Idézetet írta: Knapp Dátum július 12, 2013, 14:42:08
Ha a 6000 ft megforgatásakor legalább 1500-t elbuksz (azaz csak 4500-t kapsz vissza) akkor csak az idődet cseszted el.
Statisztikailag megússzuk pár száz forint mínusszal, de ugyanúgy lehet ebből 2-3000 ft veszteség is.
Persze sok ezer forintot nyerhetünk is...

Érdekes, hogy bejelentkezés előtt az angol verzióban 10 ingyen pörgetést ír ugyanerre a játékra mára.

Nem szeretem az ilyen jellegű játékokat,erre lettem volna kíváncsi,hogy milyen a játék mechanikája és 6000 tét alatt,kb mennyit gombolnak le rólam,de inkább hagyom,mert ismeretlen terület.

Idézetet írta: Knapp Dátum július 12, 2013, 14:42:08
Ha a 6000 ft megforgatásakor legalább 1500-t elbuksz (azaz csak 4500-t kapsz vissza) akkor csak az idődet cseszted el.
Statisztikailag megússzuk pár száz forint mínusszal, de ugyanúgy lehet ebből 2-3000 ft veszteség is.
Persze sok ezer forintot nyerhetünk is...

Érdekes, hogy bejelentkezés előtt az angol verzióban 10 ingyen pörgetést ír ugyanerre a játékra mára.
Furdalt a kiváncsiság így én is megnéztem és tényleg 10 ingyen pörgetés van az angol verzióban valamint a norvégban,a németben is.Gondolom a többi skandinávra is vonatkozik.A lengyelen viszont ugyanez,mint a miénk.Kelet-Közép Európa hátrányosan megkülönböztetett magyarán.

Idézetet írta: Maestro90 Dátum július 12, 2013, 16:16:03
Nem szeretem az ilyen jellegű játékokat,erre lettem volna kíváncsi,hogy milyen a játék mechanikája és 6000 tét alatt,kb mennyit gombolnak le rólam,de inkább hagyom,mert ismeretlen terület.

Elvileg 3,9% a ház haszna ezen a játékon:
http://thepogg.com/slots/

Irtis nagyon jól összefoglalta a legfontosabb dolgokat a tipico témában:
(április 27, 2013, 02:36:51 am CEST )

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3617.420.html

Kis tétekkel érdemes pörgetni, hogy jobban megközelíthessük a gép átlagos visszaadási rátáját. ("nagy számok törvénye")
Bár ahol nagy bónuszok (jackpotok) vannak, ott a gép több pénzt tart vissza, így Big Win-ek nélkül messzebb lehetünk a kívánt eredménytől.

Ez persze csak elmélet, a Starburst játéknál is meg kéne nézni, hogy mekkora a minimum tét (úgy, hogy minden vonalat megjátszunk) illetve hogy halmoz-e bónuszokat.

Próba,szerencse.Hát kipbróbáltam 0,1 Euros tételekkel 200-szor,ami igencsak reprezentatív.Hát nem 96% lett a kifizetés hanem kb 75,amit valahogy sejtettem is.5 Euro lement,pont ami a bónusz értéke,szóval nullszaldós lett a dolog.

Az Unibet megint egy új promót dobott ki!A Júliusi sportfieszta mellé most minden minden nap más ajándék(Naptár szerű).A mai nap 50%-os feltöltési bónusz 10.000 Ft-ig :beerchug:Lassan olyan jók,mint  a Sportingbet...nyomjátok :ok:

Így van, ez nagyon szép ajándék!

Arra vigyázzatok, hogy az aktív bónuszok törlődnek az új elfogadásával!
Elvileg a bónuszból megtett fogadásokat is törlik - egyszer jártam már így - ha közben elfogadsz egy másik bónuszt.