Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Hello!

Hol lehet megváltoztatni a skrilles befizetési címemet unibeten? Mert régi már nem él és így nem tudok befizetni skrill-ről..

Idézetet írta: inter08 Dátum szeptember 18, 2013, 17:05:53
Hello!

Hol lehet megváltoztatni a skrilles befizetési címemet unibeten? Mert régi már nem él és így nem tudok befizetni skrill-ről..

Ügyfélszolgálaton keresztül lehet csak. Kérni fognak egy csomó dokumentumot, hogy igazold magad, meg képeket a skrilledről.

#1142 szeptember 23, 2013, 16:31:28, Powell
Titeket beenged az unibet? Állandóan sikertelen belépést ír,de már a f..szom tele van,hogy náluk mindig van valami.egy paddy poweren sosincs ilyen vagy betfair vagy bárhol máshol.

Technikai probléma van náluk 30 perc még megjavítják akit érdekel!!
16:30-tól számolva

Idézetet írta: Powell Dátum szeptember 23, 2013, 16:20:46
Titeket beenged az unibet? Állandóan sikertelen belépést ír,de már a f..szom tele van,hogy náluk mindig van valami.egy paddy poweren sosincs ilyen vagy betfair vagy bárhol máshol.

Most chateltem a supporttal, azt írta, hogy "Technikai probléma van, a kollegák már dolgoznak a probléma elhárításán".


1500 Ft bónuszt kap, aki aktiválja az ajánlatot, és 7500 Ft értékben játszik a South Park nyerőgépen! Most fejeztem be, elég jól adott, 9-ből lett 55 €, plusz az 1500 Ft bónusz (készpénz). Egyébként nagyon nagy játék, szétröhögtem magam rajta, van kula bá, aki telesz*rozza a monitort wildekkel  ;D, és a szabadjátékban is akárhányszor Stan lehányta a csaját, mindig jöttek a wildek! Jelmondat nem is lehetett volna más, mint: Gyerünk, hányjad tele, hányjad csak!  ;D

Van még olyan bónuszjáték, amikor Cartman hippiket keres a bokorban, Kennyt egy utván kell végigvinni és minden lépés után vagy pénzt kap vagy mondjuk sokszorozót a következő pár lépésre vagy pedig halálfejet(ekkor a 3útvonal közül kell elkerülni a kocsit, fejére ráeső páncélszekrényt, madarat stb.. óriási) Van még Kyle-os. Ott ingyen pörgetéseket ad és ha feljön Ike az utolsó sorban akkor jön a repül a bab játék.. :)

És még van egy ilyen Cartmanes extra.. a 2.,3.,4.sorban végig beadja a wildot és elkezdi pörgetni és ha szerencséd van mikor megáll akkor az egészet lefedi..

Kulábás wildokon kívül van még Terrence és Philip fingva bead pár wildot.. :D


Aki néz SP-ot az jót szórakozik rajta..

Kapott valaki mostanában befizetési bónuszt?
Nekem jött egy 50%-os 10000-ig emailben, de kicsit ellentmondásos pontokat találtam a felhasználási feltételekben...

-"A bónuszt 6x szükséges megjátszani mérkőzés előtti fogadáson, 7x élő fogadásokon, 25x a kaszinóban, élő kaszinóban, és 20x a játékokban."
-"A 10,000Ft jutalom bónusz megszerzéséhez 60,000Ft értékben kell fogadást tenned, azaz ekkora összeget kell megforgatnod"

Ha az utóbbit kell csak teljesíteni akkor minden oké, ugyanaz mint a kezdőbónusz, viszont az első pontnál elég kemények a feltételek... Valaki meg tudná mondani, hogy miként működik náluk ez a befizetési bónusz?(tudom az ügyfélszolgálat igen, de "nyaralnak", és csak 3-ig szól...)

Idézetet írta: ricsi110 Dátum szeptember 30, 2013, 19:43:40
Kapott valaki mostanában befizetési bónuszt?
Nekem jött egy 50%-os 10000-ig emailben, de kicsit ellentmondásos pontokat találtam a felhasználási feltételekben...

-"A bónuszt 6x szükséges megjátszani mérkőzés előtti fogadáson, 7x élő fogadásokon, 25x a kaszinóban, élő kaszinóban, és 20x a játékokban."
-"A 10,000Ft jutalom bónusz megszerzéséhez 60,000Ft értékben kell fogadást tenned, azaz ekkora összeget kell megforgatnod"

Ha az utóbbit kell csak teljesíteni akkor minden oké, ugyanaz mint a kezdőbónusz, viszont az első pontnál elég kemények a feltételek... Valaki meg tudná mondani, hogy miként működik náluk ez a befizetési bónusz?(tudom az ügyfélszolgálat igen, de "nyaralnak", és csak 3-ig szól...)

:bash:
Természetesen az első sor feltételei közé képzelj oda 1-1 "vagy" szócskát.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 30, 2013, 19:48:05
:bash:
Természetesen az első sor feltételei közé képzelj oda 1-1 "vagy" szócskát.
Köszönöm, sejtettem, hogy valami nem kerek annál a pontnál. :D

Ti be tudtok lépni?


Sziasztok!
Nem tudok belépni, kifizetés előtt bekérték az adatokat és ok  és indok nélkül zárolták a számlám, a rajta levő pénzzel együtt. Járt már valaki így?
Tudok valamit tenni?

Elküldted amit kértek és utána zároltak, vagy csak azért zároltak mert még nem azonositottad magad? Bónuszod volt? Multi-acc, stb?

Sziasztok
Nektek sem engedi, hogy belépjetek a számlátokra?