Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Sziasztok!

Ezer éve nem írtam a fórumra csak böngészem és olvasom! Az is elég néha.  :D 
A lényeg hogy most utaltam az Unibethez és meg is kaptam a bónuszt is egyből.

unibeten a főoldalra ha belépek, ott fenn a bónuszaim feliratnál megjelenik egy kis 2-es. belépek a bónuszaim neüpontba, ott is írja, hogy önnek két új bónusza van. kattintok, de semmi bónuszt nem látok... Viccesek

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 09, 2013, 12:17:43
unibeten a főoldalra ha belépek, ott fenn a bónuszaim feliratnál megjelenik egy kis 2-es. belépek a bónuszaim neüpontba, ott is írja, hogy önnek két új bónusza van. kattintok, de semmi bónuszt nem látok... Viccesek
Nekem meg egy 1-es van fent a bonusz mezőben,
De nincs elérhető bónusz..

Nekem meg bezzeg basznak bónuszokat adni.. Olvasom hogy nektek dobálják dögivel,de én már egy éve semmilyen reload bónuszt kaptam.. hát menjenek a kurva anyjukba. Pedig én még a befizetés összegét is elbuknám..

Elvileg 6000 ezres bónuszt osztogattak. Barátnőm számláján annyi van.. Persze én nem kaptam aki játszik náluk azért.. :D :bash:

Nálam sincs semmi

Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 09, 2013, 17:01:55
Nálam sincs semmi
Valaki bepróbálkozhatna....
Befizet 6.000-et hzha 12.000 lesz  ;)

    
Emil jött ma. :ok:
Múlt héten kiutaltam minden zsét.  :beerchug:
   
      

"Kedves!
Mi az Unibetnél mindig figyelünk arra, hogy ügyfeleinket jutalmakkal kényeztessük. Ennek újra eljött az ideje, és most személyre szóló bónuszt kapsz, hogy a kedvenc termékeiden játszhass!

Ha most utalsz pénz a számládra, az összeget megduplázzuk 6000Ft értékig. Dupla bónusz, dupla öröm, dupla nyeremény!

A bónuszt a számládon belül a Bónuszaim menüben fogadhatod el befizetés előtt, és itt értesülhetsz a bónuszhoz kapcsolódó felhasználási feltételekről is.

Sok szerencsét és jó játékos kívánunk!"

Szokott valaki szórakozni ezzel a hétfői ingyen bingóval?Azt irják,hogy:Az ingyen játékokból származó nyeremények a játékosok készpénz egyenlegében jelennek meg.Olyan 1hónapja játszottam először,nyertem 1,60eurot de csak a bingo bónusz egyenlegemhez tették a nyert összegemet.

Én már nyertem ott.Egyből kivehető

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 05, 2013, 20:59:48
Elküldted amit kértek és utána zároltak, vagy csak azért zároltak mert még nem azonositottad magad? Bónuszod volt? Multi-acc, stb?

Elküldtem mindent. Bónuszom nem volt csak jackpotom. Van egy ikertestvérem, de az nem multi-acc..., csak a születési dátum és a lakcím egyezik. Azóta bekérték a tesóm (volt egy kifizetése nem nagy összeg: 200€) adatait is, beküldte , és másnap utalták is a pénzt.

#1166 október 18, 2013, 20:24:02, Coraggio
Másnál is tré az élő fogadás?




chatet kezdeményeztem és a support azt mondta a problémán dolgoznak.

valaki tudna esetleg segíteni hogy ennél van új felhasználóknak bónusz ? (romániai felhasználóknak) és ha van milyen kiforgatási követelmények vannak?

Engem az érdekelne hogy mennyit kell befizetni a 10000 ft bónuszt megkapjam!!??

Idézetet írta: djbaby92 Dátum november 18, 2013, 08:33:42
Engem az érdekelne hogy mennyit kell befizetni a 10000 ft bónuszt megkapjam!!??

10.000 forintot.