Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: lalalagirl Dátum december 23, 2013, 15:01:13
És akinek nem Ft-ban van? Mondjuk nem tudom hol van ez a bónusz felület.
Tökm1, mert tegnapi az ajánlat.

Idézetet írta: gerlin Dátum december 23, 2013, 15:48:30
Tökm1, mert tegnapi az ajánlat.
Oké, ha aktuális lesz (ilyen) -gondolom ma nincs semmi értelmes-, akkor visszatérünk rá. :)


Idézetet írta: lalalagirl Dátum december 23, 2013, 16:06:25
Oké, ha aktuális lesz (ilyen) -gondolom ma nincs semmi értelmes-, akkor visszatérünk rá. :)
Ez a mai ajánlat:

Játssz karácsonyi freerollunkon és nyerj készpénzt! Végezz az első 50 helyen, és tömd meg a zsebet a karácsonyi bevásárlás után.

Időpont: december 24. 18:00
A verseny neve: Santa's Christmas giveaway
Hol? Póker kliens> Tournaments >Specials
Jelszó: christmasishere

Nyereményalap:

1. hely            €500
2. hely            €300
3. hely            €200
4-5. hely        €100
6-10. hely      €50
11 -25. hely   €20
25 -  50. hely €10

Itt ugye nincs az a baromság a kifizetéseknél, mint a bet365-nél? Vagyis ha többféle befizetésem volt már (pl. Skrill és bankkártya), akkor a kifizethető összegre nincs kifizetési típusonkénti korlát?

Idézetet írta: benson Dátum december 26, 2013, 12:02:35
Itt ugye nincs az a baromság a kifizetéseknél, mint a bet365-nél? Vagyis ha többféle befizetésem volt már (pl. Skrill és bankkártya), akkor a kifizethető összegre nincs kifizetési típusonkénti korlát?

Oda kéred ki, ahová szeretnéd.

Idézetet írta: benson Dátum december 26, 2013, 12:02:35
Itt ugye nincs az a baromság a kifizetéseknél, mint a bet365-nél? Vagyis ha többféle befizetésem volt már (pl. Skrill és bankkártya), akkor a kifizethető összegre nincs kifizetési típusonkénti korlát?

Elvileg bárhonnan bárhova mehet a pénz, még azt sem figyelték, hogy játszottál-e vele egyáltalán, viszont most egy skrillre kért kifizetés 4 napig tartott náluk...
Netellerrel fizettem be, arra gyanakodtam, hogy ebbe belekötnek.
Mostanában kicsit sűrűn változnak náluk a Felhasználási feltételek, korábban azt már elrejtették a szabályzatban, hogy költséget számíthatnak fel a kiutalásért. (bár díjtételt még nem láttam sehol)

Magyar ügyfélszolgálat persze nincsen dec. 31-ig, 3 nap után jött erről egy magyar nyelvű sablon email a reklamációmra.
Azt írták, hogy ha sürgős a dolog, akkor írjak angolul. Mondjuk az angol ügyfélszolgálat címét nem, találtam sehol, úgyhogy ugyanoda küldtem és ma ki is utalták a pénzt, talán ennek hatására.


Idézetet írta: Knapp Dátum december 26, 2013, 13:49:22
Elvileg bárhonnan bárhova mehet a pénz, még azt sem figyelték, hogy játszottál-e vele egyáltalán

Ez részben igaz. Gyakran használom az Unibetet akkor, ha viszonylag gyorsan pénz kellene skrillre és csak a bankszámlámon van pénz. Befizetés kártyával, pár fogadás és pénz ki skrillre. De volt már olyan, hogy a kiutalásomat törölték. (nem kérdeztem rá az ügyfélszolgálatnál, de úgy emlékszem, hogy akkor tényleg csak 1-2 fogadtam és azt könnyen kevésnek találhatták; nyilván nem akartam erre felhívni a figyelmet ezért nem kérdezősködtem)

Idézetet írta: Latzka Dátum december 26, 2013, 15:02:56
Ez részben igaz. Gyakran használom az Unibetet akkor, ha viszonylag gyorsan pénz kellene skrillre és csak a bankszámlámon van pénz. Befizetés kártyával, pár fogadás és pénz ki skrillre. De volt már olyan, hogy a kiutalásomat törölték. (nem kérdeztem rá az ügyfélszolgálatnál, de úgy emlékszem, hogy akkor tényleg csak 1-2 fogadtam és azt könnyen kevésnek találhatták; nyilván nem akartam erre felhívni a figyelmet ezért nem kérdezősködtem)

Egyszer nálam is törölték, két óra múlva, mikor észrevettem, újra elindítottam és akkor már megcsinálták...
Eddig 7-8 alkalommal vittem így át pénzt netellerről skrillre, többször egyetlen fogadás nélkül, azonnali kifizetéssel a befizetés után.
Persze ilyet már én is csak "végszükség esetén" csinálok, de meglepően toleránsak.
Mondjuk az elképzelhető, hogy a mostani 4 napig tartó skrill kifizetésemmel "álltak bosszút", de aki canbet-en edződik (37 napja várom a pénzt), annak ez meg sem kottyan.  :D

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy akinek már bekérték a személyi/lakcímkártya fotót kifizetés előtt, meddig tartott amíg engedélyezték a kifizetést? Több éve van itt számlám, de kb 2 éve nem fizettem be, azelőtt volt több kiutalásom is, pár tízezer forint, viszont most először kértek képeket.  Most bet365-ről jöttem vissza, mert ott lekorlátozták a téteket... tehát kicsit be vagyok fosva, mert lassan 2 napja semmi, a chaten csak annyit mondanak, hogy még nem kaptak visszajelzést, viszont 1m forintról van szó, amire most nagy szükségem lenne...

Idézetet írta: dinnyemuki Dátum január 08, 2014, 20:42:58
Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy akinek már bekérték a személyi/lakcímkártya fotót kifizetés előtt, meddig tartott amíg engedélyezték a kifizetést? Több éve van itt számlám, de kb 2 éve nem fizettem be, azelőtt volt több kiutalásom is, pár tízezer forint, viszont most először kértek képeket.  Most bet365-ről jöttem vissza, mert ott lekorlátozták a téteket... tehát kicsit be vagyok fosva, mert lassan 2 napja semmi, a chaten csak annyit mondanak, hogy még nem kaptak visszajelzést, viszont 1m forintról van szó, amire most nagy szükségem lenne...

Nekem 5 nap volt, mire elfogadták (ez volt fél éve).
Akkor már 4 éve volt náluk számlám több tucat banki kiutalással mégis csak ekkor merült fel bennük, hogy a következőnél ugyan mutatkozzak már be rendesen, úgyhogy nem jelent semmit a várakozási idő, ne aggódj, ha nem fogadtál/játszottál szabályba ütközően, akkor megkapod a pénzed.

Viszont volt már, hogy egy hét alatt kétszer kellett lehívnom tőlük, az első kiutalás bennragadt majdnem két hétig, a második pedig két nap alatt megjött, szóval az Earthport leterheltségétől is függhet sokminden (Skrillről én eddig ide csak befizettem főleg...).

Idézetet írta: junglefever Dátum január 08, 2014, 21:14:34
Nekem 5 nap volt, mire elfogadták (ez volt fél éve).
Akkor már 4 éve volt náluk számlám több tucat banki kiutalással mégis csak ekkor merült fel bennük, hogy a következőnél ugyan mutatkozzak már be rendesen, úgyhogy nem jelent semmit a várakozási idő, ne aggódj, ha nem fogadtál/játszottál szabályba ütközően, akkor megkapod a pénzed.

Viszont volt már, hogy egy hét alatt kétszer kellett lehívnom tőlük, az első kiutalás bennragadt majdnem két hétig, a második pedig két nap alatt megjött, szóval az Earthport leterheltségétől is függhet sokminden (Skrillről én eddig ide csak befizettem főleg...).

Köszönöm a válaszod. Akkor hasonló cipőben járok mint te, mert nekem is számtalan kifizetésem volt már, viszont jóval kisebb összegek, és évekkel ezelőtt. Csak kicsit furcsa volt, hogy más irodáknál fél nap alatt megcsinálják, itt meg több napot kell várni.

Új Skrill számlám lett, megváltozott az email cím is hozzá természetesen.
Eddig meg tudtam azt csinálni, hogy abaqoos/bankkártyás feltöltés után kikértem unibetről (akár forgatás nélkül) a pénzt skrillre, és megérkezett általában aznap/másnap. Így számomra gyorsabb volt skrillre pénzt tenni, mint akárhogy máshogy, sajnos a Maestro kártyám miatt egyből, skrillre nem tudok pénzt tenni.

Most úgy állok, hogy a skrillre juttatandó pénzem egy részét utalással elküldtem, de sok munkanap amíg megérkezik, így azt tervezem, hogy ha megjött, akkor befizetek 4000huf-t unibetre az új skrillről, utána kártyával feltolom a maradék összeget, majd ezt kikérném skrillre. Így napokat nyernék. Szerintetek ebbe így nem fognak belekötni?
Volt már olyan, hogy a kifizetésemet (ami igazából csak átfutott rajtuk) visszadobták, de ha újra kikértem skrillre akkor kifizettek. Általában simán megoldható, de most új a skrill számla, nem tudom ilyenkor nem néznek e manuálisan valamit... tudtok valami hivatalos szabályt, hogy ilyet lehet e? Nem akarom azt, hogy befizetek pár10ezer forintot, és nem engedik utána kifizetni egyből...

Idézetet írta: spmx Dátum január 08, 2014, 22:17:07
Új Skrill számlám lett, megváltozott az email cím is hozzá természetesen.
Eddig meg tudtam azt csinálni, hogy abaqoos/bankkártyás feltöltés után kikértem unibetről (akár forgatás nélkül) a pénzt skrillre, és megérkezett általában aznap/másnap. Így számomra gyorsabb volt skrillre pénzt tenni, mint akárhogy máshogy, sajnos a Maestro kártyám miatt egyből, skrillre nem tudok pénzt tenni.

Most úgy állok, hogy a skrillre juttatandó pénzem egy részét utalással elküldtem, de sok munkanap amíg megérkezik, így azt tervezem, hogy ha megjött, akkor befizetek 4000huf-t unibetre az új skrillről, utána kártyával feltolom a maradék összeget, majd ezt kikérném skrillre. Így napokat nyernék. Szerintetek ebbe így nem fognak belekötni?
Volt már olyan, hogy a kifizetésemet (ami igazából csak átfutott rajtuk) visszadobták, de ha újra kikértem skrillre akkor kifizettek. Általában simán megoldható, de most új a skrill számla, nem tudom ilyenkor nem néznek e manuálisan valamit... tudtok valami hivatalos szabályt, hogy ilyet lehet e? Nem akarom azt, hogy befizetek pár10ezer forintot, és nem engedik utána kifizetni egyből...
Az unibet elmenti a Skrill email címedet,ez nem fog változni vszínű ha befizetsz az újról(régen így volt).Fel kell venni a kapcsolatot ügyfsz.-al.Meg fogják változtatni.
Forgatás nélküli pénzt kivenni:vszínű engedik de tutit nem lehet mondani.Ajánlom figyelmedbe a Netellert ahol lehet maestro-val is befizetni.

Idézetet írta: pukk Dátum január 09, 2014, 00:44:33
Az unibet elmenti a Skrill email címedet,ez nem fog változni vszínű ha befizetsz az újról(régen így volt).Fel kell venni a kapcsolatot ügyfsz.-al.Meg fogják változtatni.
Forgatás nélküli pénzt kivenni:vszínű engedik de tutit nem lehet mondani.Ajánlom figyelmedbe a Netellert ahol lehet maestro-val is befizetni.

Az oké, de ha netellerről fizetek be akármelyik irodához, akkor nem fogom tudni az új skrillemre kikérni a pénzt, és nekem ezt kéne :(
Mondjuk nem ismerem ezt a rendszert, de feltételezem így van.

Idézetet írta: spmx Dátum január 09, 2014, 01:03:16
Az oké, de ha netellerről fizetek be akármelyik irodához, akkor nem fogom tudni az új skrillemre kikérni a pénzt, és nekem ezt kéne :(
Mondjuk nem ismerem ezt a rendszert, de feltételezem így van.
Hát igen a legtöbb irodánál így van.