Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Végre működik a kifizetés lányok! :D

Idézetet írta: trader88 Dátum március 24, 2014, 14:24:39
Nos, én speciel nem gondolom, hogy direkt tennék az irodák. Viszont az igen fura számomra, hogy mióta az eszemet tudom, mindig a kifizetéssel kapcsolatban lehet "technikai hibáról" hallani. Egyszer a befizetési rendszer is bemondhatná már az unalmast! ;D

Szerintem azt nem szeretnéd, főleg ha lenne egy jó tipped, s pont emiatt nem fogadhatnál.  ;)

Közben bennünket is értesítettek a gondról.

A következőt írták: "egy technikai fennakadás, van az IBANok és a Magyar bankszámlák párosításánál és a payments csapatunk most dolgozik az elhárításán."

Tehát türelem rózsát terem, s amint látom már meg is oldották a gondokat.  :ok:

Idézetet írta: Milan Dátum március 24, 2014, 19:52:43
Szerintem azt nem szeretnéd, főleg ha lenne egy jó tipped, s pont emiatt nem fogadhatnál.  ;)

Egyik sem jó, mondhatni mindkettő kellemetlen, viszont ha ez előállna, opcionálisan van még kb. 7 iroda, amit használok, ahol meg tudnám tenni a szipi-szupi tippet. ;D

Amúgy mint mondottam volt én bírom őket nagyon, ugyan előfordulnak ilyenek, de egy korrekt team, mint azt az irodák értékelésénél meg is írtam Nektek! ::)

Jó lenne, ha stabilizálnák már az oldalt, ho ezért hol azért technikai szünet.  :bash: :bash: :noway: :noway:

üdv. mindenkinek!

belföldi utalásnál mennyi idő alatt megy át az utalt összeg leghamarabb? úgy értem mindenképpen(2-5 nap) az átfutási idő? volt már esetleg olyan hogy hamarabb is átment a pénz?
köszi

Idézetet írta: bojer Dátum április 10, 2014, 10:34:18
üdv. mindenkinek!

belföldi utalásnál mennyi idő alatt megy át az utalt összeg leghamarabb? úgy értem mindenképpen(2-5 nap) az átfutási idő? volt már esetleg olyan hogy hamarabb is átment a pénz?
köszi

Banki nyitvatartási időben maximum 4 órán belül a célszámlán van az átutalt összeg belföldi utalásnál.
Tehát elvileg ha pont az előtt adod a megbízást, ahogy a bankod egyébként is rendezné az elmúlt 4 óra megbízásait, akkor pár percen belül is átmehet a pénz. (pl. 15:55-kor adsz megbízást, a bankod meg 16 órakor utal, akkor nem kell várnod 4 órát, ha viszont 16:05-kor adod meg, akkor másnap reggel fog teljesülni. Tudtommal nem egységes az átutalási rend, banktól függ, hogy mely időpontokban dolgozza fel a tranzakciókat.)

Ezt kicsit bonyolítja, hogy itt most nem az Unibet saját számlájára utalsz, hanem egy pénzforgalmat bonyolító cég gyűjtőszámlájára és majd ők jelzik valamikor az Unibetnek, hogy te már befizettél hozzájuk.
Aztán az Unibet meg erre a hírre jóváírja a befizetésedet.

Szóval az utalásod megérkezése után van még két lépés, ami lehet automatizált is, viszont ha egyiknél vagy mindkettőnél manuális beavatkozás van, vagy automatizált ugyan, de csak bizonyos időszakonként van elszámolás, akkor ugyanúgy eltarthat napokig a folyamat.
(pl. ha a pénzforgalmat bonyolító cég csak naponta egyszer jelzi, hogy mennyi pénz érkezett hozzá, illetve ha az Unibet csak naponta egyszer írja jóvá a befizetéseket, akkor ebből simán lehet 2 nap csúszás, hiába tartott csak pár percig maga az utalás.)

Leegyszerűsítve kérdésedre a válasz: elvileg simán pár óra alatt is a számládra kerülhet a pénz, de ez alapvetően nem a belföldi átutalás gyorsaságától függ, ki kell tapasztalni, hogy melyik iroda mennyit pöcsöl vele.


Múlt hónapban utaltam rá 100 ft-ot   ;D
Hétfőn délelőtt utaltam szerda este rajta volt.

üdv. Knapp!

köszi a gyors választ!

Tudja valaki miert vettek ki az Unibetnel a Skrill be- es kifizetes lehetoseget?

Idézetet írta: barnex Dátum április 13, 2014, 09:55:44
Tudja valaki miert vettek ki az Unibetnel a Skrill be- es kifizetes lehetoseget?

Nem vették le csak gondolom az első befizetésed lesz az oldalra ezért nem fizethetsz be skrillel.

M az hogy elsőre nem fizethetek be skrillel. Mi ez a hülyeség? Ez valami újítás, amiről lemaradtam?

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 13, 2014, 11:03:13
M az hogy elsőre nem fizethetek be skrillel. Mi ez a hülyeség? Ez valami újítás, amiről lemaradtam?

Gondolom a bónusz miatt nem lehet elsőre befizetni skrillel. Már tavaly vége óta van ez.

Hali!

Unibet ezt írja ki:


500 Szerver hiba

A szerverünk nem válaszol. Az okozott kellemetlenségért elnézésedet kérjük. Próbáld a következőt:
1.Az oldal újrafrissítése segíthet.
2.Menj vissza  és próbáld újra

Kapcsolatba léphetsz velünk a [email protected] címen


MIt tegyek? :/

már 1 órája ez van...

Azt tedd, amit én (és még gondolom, jó páran), várakozz!  ::)