Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Szóval nem csak nálam rossz. :)

Köszi!

Idézetet írta: inter08 Dátum április 13, 2014, 10:36:41
Nem vették le csak gondolom az első befizetésed lesz az oldalra ezért nem fizethetsz be skrillel.

de de , sajnos kivettek a SKRILL-es kifizetest.   es mar 3 eve hasznalom az unibet-et, tehat nem elso be vagy kifizetes

Maximum neked vették le. Nekem ott van az még..

Kérdezz rá chaten valamelyik magasan kvalifikált emberüktől. Mondjuk Istvántól..

Idézetet írta: barnex Dátum április 14, 2014, 15:20:22
de de , sajnos kivettek a SKRILL-es kifizetest.   es mar 3 eve hasznalom az unibet-et, tehat nem elso be vagy kifizetes

Működik a skrilles kifizetés :great:

Idézetet írta: Gake Dátum április 14, 2014, 15:43:06
Működik a skrilles kifizetés :great:

Romaniaba nem mukodik, kivettek...

sziasztok!

nemrég regisztráltam Unibetre és azt akarom megkérdezni, hogyan kell kombinációs fogadást csinálni. pl. hogy kell feladni egy 3/4 es szelvényt?

Idézetet írta: bojer Dátum április 15, 2014, 15:09:36
sziasztok!

nemrég regisztráltam Unibetre és azt akarom megkérdezni, hogyan kell kombinációs fogadást csinálni. pl. hogy kell feladni egy 3/4 es szelvényt?
A Fogadószelvényedre kiválasztod a 4 meccset, ott rákattintasz a "rendszer"-re és kiválasztod a "4 triplák" pontot. Akkor felhozza mind a 4 variált szelvényt. Tétet beírod, pl. 4 x 1000 és fogadsz. Minden ilyen tipusú szelvényt a "rendszer" alatt tudod feladni.

Idézetet írta: LosGabos Dátum április 15, 2014, 15:51:53
A Fogadószelvényedre kiválasztod a 4 meccset, ott rákattintasz a "rendszer"-re és kiválasztod a "4 triplák" pontot. Akkor felhozza mind a 4 variált szelvényt. Tétet beírod, pl. 4 x 1000 és fogadsz. Minden ilyen tipusú szelvényt a "rendszer" alatt tudod feladni.
köszönöm!

Sziasztok!

Mióta nem lehet az unibeten összefogadni (egy kombiba) élő fogadást és nem élőfogadást?

ThyűűűŰ de jó :ok:
Húsvétra megdobtak 15.000ft 100%-os bonusszal :great:
Legalább lesz értelme a Batkomos kuponoknak ;)

Nézzen be mindenki gyorsan  a bonuszajánlatokba..
:beerchug:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum április 15, 2014, 19:49:56
Nézzen be mindenki gyorsan  a bonuszajánlatokba..
:beerchug:

Benéztem, semmi.

Netelleres befizetésre is jár a bónusz??

Nekem sincs semmi,e-mailt is kaptatok róla?Milyen bónusz?

Idézetet írta: Maestro90 Dátum április 16, 2014, 15:21:57
Nekem sincs semmi,e-mailt is kaptatok róla?Milyen bónusz?

Én nem kaptam róla emailt. 100%os bónusz 15000ft-ig.