Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


aha eléggé :D Én a negatív szériát jól tolerálom, úgymond nem kezdek el vagdalózni ellenben ha megy a szekér akkor mindent rakok :S:S

Sziasztok, élő fogadásnál a delay 15 mp, ami nagyon sok és kb használhatatlanná teszi az egész 'live betting' szekciót. Ti is tapasztaltatok hasonlót? Mi lehet az oka? (Eddig 7-8 mp volt.)

Én is tapasztaltam délután, tenisznél nagyon idegesítő. Nem egyedi a problémád tehát... remélem nem lesz tartós.

Sziasztok!
Aki fennt van unibeten az megnézné hogy nála el e indul a roulette pro nevű kaszinó alkalmazás?
Nálam nem tud kapcsolódni a kiszolgálóhoz tegnap óta, és csak ennél az egynél csinálja ezt.

Sziasztok új ügyfél vagyok az Unibetnél de valamiért nem tudok Skrillel befizetni. Ez mitől van , hiszen kint van az oldalukon hogy lehet úgy fizetni?

Mennyit?Egyezik a skrill email a regisztrált emaillel? Hol akadsz el? Átirányít a skrill oldalára?

#1356 június 10, 2014, 12:31:37, bendehal
Idézetet írta: gergo Dátum június 10, 2014, 11:59:59
Sziasztok új ügyfél vagyok az Unibetnél de valamiért nem tudok Skrillel befizetni. Ez mitől van , hiszen kint van az oldalukon hogy lehet úgy fizetni?

Első befizetésnek bankártyával vagy banki utalásas kell történie. Web pénztárcás befizetési opcó ezután jelenik meg. Számlám deviza módosításánál is szükség volt újboli kártyás befizetésre, hogy megjelenjenek a web pénztárcás befizetési lehetőségek.


Helló!

nem biztos hogy itt kellene kérdeznem, de hátha tud valaki segíteni.

Unibeten hol tudok fogadni arra,hogy 4.5 sárga laptól több v. kevesebb lesz a meccsen? Már végignéztem az összes lehetséges fogadási opciókat (büntetők, szögletek azok megvannak) de sehol nem találom!


Lapok szerinti pontszámot látok ott, kb majdnem ugyanaz

Van esetleg valakinek mostanában tapasztalata arról, hogy az Unibet milyen dokumentumokat kér az első kifizetés előtt? (Ha kér egyáltalán.)

Köszönöm a válaszokat.

Idézetet írta: hubika88 Dátum június 14, 2014, 12:39:29
Lapok szerinti pontszámot látok ott, kb majdnem ugyanaz

Köszi szépen!

azt megtaláltam csak nem tudom az értékeket. Pl: 1 sárga lap az mennyi pontot ér? és 1 piros?

Sziasztok!

5 free spins a Lights-on :) Nekem 9 centet adott :(

Sok szerencsét! :)



én se kaptam szerintem ez nem is szól mindenkinek az ingyen pöri