Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Bónusz pörgető NAV-os, az eszem elmegy  :D

Ma adott 5 free spins-t a Gonzora... :)

Nekem semmi..kaptál róla e-mailt?

Nem. Egy külföldi fórumon láttam.

Nekem nem adott free spint

Bazze, nem tudok belépni az unibetre, mert ha beírom a keresőbe, egy geci casinós oldal jön be. Valami Maria pont com... Vírus lehet, vagy mi a tököm??? de ugyanez van akkor is, ha a vb2014.com-ra akarok belépni, és még 2-3 oldalnál. Hogyan tudnék ettől a szartól megszabadulni. Más nem találkozott vele?

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 26, 2014, 15:12:15
Bazze, nem tudok belépni az unibetre, mert ha beírom a keresőbe, egy geci casinós oldal jön be. Valami Maria pont com... Vírus lehet, vagy mi a tököm??? de ugyanez van akkor is, ha a vb2014.com-ra akarok belépni, és még 2-3 oldalnál. Hogyan tudnék ettől a szartól megszabadulni. Más nem találkozott vele?

www. -ot írsz elé? Nekem is volt már hasonló gebaszom, de ha tisztességgel kiírtam a teljes címet, akkor behozta az oldalt.

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 26, 2014, 15:12:15
Bazze, nem tudok belépni az unibetre, mert ha beírom a keresőbe, egy geci casinós oldal jön be. Valami Maria pont com... Vírus lehet, vagy mi a tököm??? de ugyanez van akkor is, ha a vb2014.com-ra akarok belépni, és még 2-3 oldalnál. Hogyan tudnék ettől a szartól megszabadulni. Más nem találkozott vele?

Cookie-t, böngésző cache-t törölni, vagy futtasd a CCleanert és megteszi ue-t mindennel.
Ha bekaptál egy vírust vagy trójait és nem bízol a jelenlegi vírusírtódban akkor futtasd a Dr. Web Cure it! nevű alkalmazást (telepítés nem szükséges, ez egy egyszerhasználatos víruskereső/gyilkoló - oroszok csinálják, nagyon ott van).

Egyébként nekem is volt 5 ingyen pörkölt ma a Gonzo-n.

FASZA...mindenkinek volt csak nekem nem???

Nekem is beadta az 5 ingyEn pörit, mobilról pörgettem  :beerchug: :redchug:



Nálatok bejön az oldal? Nekem nem. Már is blokkolták volna? :(

Idézetet írta: kompalor Dátum június 27, 2014, 21:00:58
Nálatok bejön az oldal? Nekem nem. Már is blokkolták volna? :(

nálam sem jön a rohadt életbe

Idézetet írta: Al Bundy Dátum június 27, 2014, 21:03:38
nálam sem jön a rohadt életbe

Nálam működik, be is tudok lépni.