Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában



Aki még be tud lépni...gyorsan szedjen ki minden pénzt! :/

Én se tudok belépni, remélem ez csak valami ideiglenes szopatás. Múltkori 120 euros freebetem bukó lett vissza térítették, nem foglalkoztam forgatással mert tudtam jobb beteket is más irodánál. Meg  mert blokkolás 15 nap múlva lesz szóval van időm gondoltam én. Azóta 2 fogadásom volt náluk 240$ lehet fenn bónuszban. Ha holnap is ez lesz, akkor open vpn-nek utána nézek. De gondolom nem minden szolgáltató blokkolt ha egyáltalán blokkolt, először haverokat körbe kérdezem.


nálam invitl van haveromnál digi de nála sem müxik az oldal

Én külföldi proxyváltoztatóról az oldalt behozza,de nem enged belépni

Nekem se jön be a magyar oldal.
De a unibet.co.uk oldalról be tudtam lépni

Én külföldi IP-t használok és simán működik, magyarról nekem sem megy.

Nálam t-mobil mobilnettel simán bejön és be is tudtam lépni.

Nálam minden oké. Magyar oldal bejön ugyanúgy ahogy szokott. Fogadások, minden oké. (UPC van egyébként.)

Most már nálam is jó. Huhh, szerencsére...

#1406 június 27, 2014, 22:21:18, benson
Szerintem a netszolgáltatóknak a blokkolt oldalra valamilyen tájékoztató szöveget ki kellene biggyeszteni, úgyhogy amíg ilyet nem láttok, más lehet az ok. Persze lehet hogy a kicsik ezzel sem szarakodnak.

Idézetet írta: Al Bundy Dátum június 27, 2014, 21:31:34
nálam invitl van haveromnál digi de nála sem müxik az oldal

Nálam is digi, és itt megy. Ebből is gondolnám, hogy valami más lehet mögötte.

Több fogadásom is volt a kellő összegben, amelyet ki is értékeltek a post gamel freeroll előtt és közben, mégsem aktiválódott a versenyjegyem a napi versenyre! Volt már ilyen István kolléga ígérte, hogy kivizsgálják, azóta sem érkezett válasz és ez a probléma ismét megismétlődik!!! Miért van akció, ha utána nem működik a dolog?! Felháborító! Átbasszák így az ügyfeleket! Egyre süllyed a színvonal ...

Elvileg minimum 1500Ft-ért kell fogadni vb meccsre és a fogadás megtétele után egyből megkapod a Freeroll belépőt.(szerintem csak mérkőzés előtti fogadás számít és egy összegben kell megfogadni)
Egy alkalommal én sem kaptam belépőt amikor 1500Ft-ért fogadtam, lehet Euró árfolyamon számol, ezért jobb 1550Ft vagy 1600Ft értékben fogadni.

Idézetet írta: forzainter Dátum június 29, 2014, 20:16:17
Több fogadásom is volt a kellő összegben, amelyet ki is értékeltek a post gamel freeroll előtt és közben, mégsem aktiválódott a versenyjegyem a napi versenyre! Volt már ilyen István kolléga ígérte, hogy kivizsgálják, azóta sem érkezett válasz és ez a probléma ismét megismétlődik!!! Miért van akció, ha utána nem működik a dolog?! Felháborító! Átbasszák így az ügyfeleket! Egyre süllyed a színvonal ...

Igen, velem is ez volt. A magyar nyelvű ügyfélszolgálattal nem érdemes beszélni - túl sok mindent nem csinálnak, max. biztosítanak róla, hogy majd utánanéznek az ügynek... Az angolon kérdeztem rá a dologra, és ők leírták, hogy tényleg a forint-euró árfolyam a probléma, ti., hogy 5 euró több, mint 1500 ft. (Valamint a magyarázattal együtt jóvá is írták nekem az aznapi versenyjegyet.)

De valóban ennyi a megoldás, azóta 1600 ft-al fogadok, és mindig ott van rendben a ticket...