Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Mennyi volt mostanában a banki kifizetés hosszúsága? Még hétfőn kértem le, de még mindig, sehol semmi ???

Idézetet írta: Latzka Dátum július 04, 2014, 16:13:53
Mennyi volt mostanában a banki kifizetés hosszúsága? Még hétfőn kértem le, de még mindig, sehol semmi ???

En is hetfon kertem le, es mar kedden rajta Volt a szamlamon

Idézetet írta: Latzka Dátum július 04, 2014, 16:13:53
Mennyi volt mostanában a banki kifizetés hosszúsága? Még hétfőn kértem le, de még mindig, sehol semmi ???

Az elmúlt hét csütörtökön kértem két helyre, a bankszámlámon pénteken már ott volt, :D a skrillen ma reggel. >:(
Nem tudom melyikük tökölt ennyit.

Idézetet írta: forzainter Dátum június 29, 2014, 20:16:17
Több fogadásom is volt a kellő összegben, amelyet ki is értékeltek a post gamel freeroll előtt és közben, mégsem aktiválódott a versenyjegyem a napi versenyre! Volt már ilyen István kolléga ígérte, hogy kivizsgálják, azóta sem érkezett válasz és ez a probléma ismét megismétlődik!!! Miért van akció, ha utána nem működik a dolog?! Felháborító! Átbasszák így az ügyfeleket! Egyre süllyed a színvonal ...

Jóváírták!  ;)

Hogyan lehetne ebből a kockázatmentes fogadásból visszafogadással a legtöbb pénzt kivenni? A Brazil-Német meccsen elég magasak a szorzók, ott lehet valamit okoskodni?! Érdekelne a véleményetek, tapasztalatotok.

Idézetet írta: forzainter Dátum július 05, 2014, 11:44:09
Hogyan lehetne ebből a kockázatmentes fogadásból visszafogadással a legtöbb pénzt kivenni? A Brazil-Német meccsen elég magasak a szorzók, ott lehet valamit okoskodni?! Érdekelne a véleményetek, tapasztalatotok.

A kockázatmentes fogadásokkal, ingyen tétekkel, freebet-ekkel kapcsolatosan, bárhogy is hívják, ugyanaz a célravezető megoldás:
felteszed egy magas (lehetőleg legalább 3-as) szorzóra a biztosított összeget és a várható nettó nyereményt (teljes nyeremény mínusz tét) lefedezed máshol.

Ezzel alapból 60-70%-át tudod zsebre tenni garantáltan a kockázatmentes fogadásnak, de határ a csillagos ég, ha jó szorzópárt találsz.

A gyakorlatban egy 3-as szorzó egy 1.5-ös szorzóval lefedezve, ahol 1500 ft a kockázatmentes:

1500 x 3 = 4500, a nettó nyeremény 3000 ft (4500 mínusz tét)

Ezt a 3000 ft-ot kell lefedezni:
3000 / 1.5 = 2000 ft, tehát máshol ennyit kell erre a szorzóra feltenni.

így a garantált haszon mindkét esetben 1000 ft
(ez az 1500 ft-os alaptét 66,67%-a)

Irodán belül is le lehet játszani, mondjuk arra fogadsz alapból, hogy 1,5 alatt lesz a gólok száma vagy hogy döntetlen lesz a meccs és ha 5-10-15 percig nincs gól, akkor az "ellentétes" szorzók már megemelkednek annyira, hogy hasonló összeget kivehessünk a projektből.

Azért írtam, hogy nincs felső határ, mert ha pl. a végeredmény 0:0-ra tesszük a pénzt (mondjuk 9-es szorzón), majd szünetben vissza tudunk fogadni 1.3-as szorzón (persze csak akkor, ha addig nincs gól), akkor:

1500 x 9 = 13500, 12000-t kell fedezni
12000/1.3 = 9230

garantált haszon innentől: 2770 ft

Veszíteni meg nem lehet vele, mivel a kockázatmentes pénzzel "nyitottuk a pozíció".

Egyébként azért néztem be ide, hogy felhívjam az unibet humorérzékére a figyelmet!
Kb. minden 3. belépési kísérletnél kiírja, hogy "Pillanatnyilag nincs Élő esemény"   

Erre is kiterjedt a blokkolás?Hogy lehet mostantól elérni?
Köszönöm annak aki segít
A chris pc anonymous proxy-t nem engedi a gépem letölteni, úgyhogy más segítség kellene

Idézetet írta: prigioni1 Dátum július 16, 2014, 12:04:45
Erre is kiterjedt a blokkolás?Hogy lehet mostantól elérni?
Köszönöm annak aki segít
A chris pc anonymous proxy-t nem engedi a gépem letölteni, úgyhogy más segítség kellene

nekem it betölti : https://hu1.unibet.com/start


Idézetet írta: szalist Dátum július 16, 2014, 12:31:48
nekem ott se

Probalj meg masik bongeszot, illetve probald meg torolni a sutiket.  :cya:

Idézetet írta: bah Dátum július 16, 2014, 13:02:50
Probalj meg masik bongeszot, illetve probald meg torolni a sutiket.  :cya:

Nálam se tölti be. Lehet, hogy egyik internetszolgáltató alaposabb volt a másiknál.

Nem,sajnos blokkolták,de már megoldottam..ennyit a blokkolásról..

Újra elérhető bizonyos linken.

A hivatalos weboldal (magyar) mostantól ez: http://hu1.unibet.com

Ezt használjátok!

Gondolom mindenki kapott ilyen mail-t, de azért bemásolom

A továbbiakban kérjük használd a hu1.unibet.com címet szolgáltatásunk elérésére, mely 100%-ban egyezik meglévő oldalunkkal. Mentsd el a címet a könyvjelzőkbe, hogy könnyedén hozzáférhess!

Amennyiben így sem éred el az oldalt, töröld a cookie-kat a böngésző beállításaiban, ez megoldja a problémát.

Ha bármi kérdésd van a fentiekkel kapcsolatban, kérjük vedd fel velünk a kapcsolatot!

Elérhetőségünk:
[email protected]


Biztosítunk róla, hogy pénzed a biztonságban van nálunk és az bármikor hozzáférhető lesz és ha bármikor hasonló probléma adódik, akkor mobil alkalmazásainkon keresztül biztosan elérhetsz minket.

A Unibet Group Plc a NASDAQ OMX Stockholm Értéktőzsdén jegyzett vállalat. Jelenleg az Unibetnek több mint 8,6 millió játékosa van, több mint 100 országból és több mint 900 alkalmazottja.

Az Unibet az EGBA (Európai Játék és Fogadási Szervezet), valamint RGA (Online Játék Szervezet) tagja és az általa bonyolított játékok tiszt! ességes, felelősségteljes feltételeit az eCOGRA tanúsítja.

Üdvözlettel,
Az Unibet csapata