Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Most akartam feltölteni pénzt Skrillen keresztül az unibetre, de akkor inkább hagyjam ne, hogy baj legyen belőle? Nem is rakják már vissza a Skrill befizetési opciót?

Sikerült valakinek reaktiválni a Skrill befizetést?
Egy tanulságos beszélgetés az Ügyfélszolgálattal
(szerintük nem lehet befizetni):


Istvan belépett a beszélgetésbe
Istvan:
Üdvözöljük az Unibetnél! Istvan vagyok, miben segíthetek?
Csaba: üdvözlöm
Csaba: hallottam, hogy a Skrill-el valami változtatás történt az Unibetnél, adna erről valami
felvilágosítást?
Istvan: Igen, természetesen
Istvan: A Skrill/ Neteller befizetési lehetőség sajnos biztonsági okokból megszűnt a magyar piacon, kérem tekintse meg az egyéb befizetési opciókat a Számlám/ Befizetés menüpont alatt.


Elnézést a kellemetlenség miatt!

Csaba: de nem szűnt meg, mert van olyan ismerősöm, aki tud rá kifizetést végezni, illetve van aki befizetni is tud róla
Istvan: Kérhetem felhasználónevét?
Csaba: természetesen
Csaba: de előbb kérem válaszoljon az általánosságban feltett kérdésre, mert az első válasza ezek szerint valótlanság volt, és ha a felhasználónevem alapján akar válaszolni akkor ezek szerint tudatosan állított valótlant az imént
Istvan: Sajnos tévedésről van szó, nem állítok valótlanságot, az információ az Unibet által közölt hivatalos válasz.
Istvan: Elnézést kérek ha valótlannak tűnik.
Istvan: Más játékos Unibet számlájáról nem tudok információt szolgáltatni, kérem javasolja az illetékeseknek hogy lépjenek velünk kapcsolatba és válaszolunk az esetleges kérdésekre.
Istvan: Elnézést kérek ha nem szeretné megadni a felhasználónevét hogy ellenőrizhessem az Unibet számláját
Istvan: Segíthetek más valamiben kérem?

Csaba: miért lépnének ők kapcsolatba, nem nekik kell válaszolni, hanem nekem van kérdésem, amire viszont még nem kaptam választ...
Csaba: mitől függ az, hogy Skrill-re/Skrill-ről tudok-e fizetni?
Istvan: Elnézést kérek ha nem válaszoltam volna a kérdésre
Istvan: Az opció nem elérhető a magyar piacon biztonsági okok miatt

Csaba: Tehát Ön azt állítja, hogy Mo-ról játszó magyar játékos nem tud kifizetést végezni az Unibet számlájáról Skrill-re?
Csaba: Senki?
Istvan: Tekintve hogy az Unibet számlája nem került felfedésre ez az információ amit tudok mondani a kérédben, a magyar piacon nem elérhető a skrill vagy neteller wallet be-kifizetésre, nem az ügyfélszolgálat állítása hanem az Unibet hivataos válasza az Ön számára.

Csaba: és ha megadom a felhasználónevemet akkor változik az Unibet hivatalos válasza, vagy miért kérte az imént "ellenőrzésre"?
Istvan: Sajnos nem tudok garanciát vállalni hogy változna az Unibet hivatalos válasza, az Ügyfélszolgálat számára könnyebb a munka ha azonosítja az ügyfelet, mindenesetre ha Ön ezt titokban kívánja tartani akkor tiszteletben tartjuk a döntését.

Csaba: az ügyfélszolgálat számára az könnyítené a munkát, ha őszinte lenne, nem kétkulacsos játékokat játszana
Csaba: ha végzek kifizetést Skrill-ről utána lesz lehetőségem a befizetésre is onnan?
Csaba: igazából ez érdekelne
Istvan: az Ön számára azért elérhető még a kifizetési opciónál, hogy ha esetleges egyenleggel rendelkezik akkor kifizetésre tudja kérni és nem kell bankszámlát használni
Csaba: mármint Skrill-re
Istvan: nem fog aktiválódni befizetésnél a kifizetést követően
Csaba: értem
Csaba: köszönöm, viszlát
Istvan: szívesen!
Istvan: Kellemes napot kívánok!

Csaba: egy kérdés még
Istvan: parancsoljon
Csaba: hogyan lehet ezt a beszélgetést naplózva kimenteni?
Istvan: elküldöm e-mailben
Csaba: rendben, akro várom
Csaba: akkor
Istvan: *******@*****.com
Csaba: igen
Istvan: remek
Istvan: Minden jót kívánok!

Csaba: akkor mégis sikerült beazonosítani ;)
Istvan: végül sikerült, elnézést kérek
Istvan: :)
Csaba: azért ez nem csak a részemről lebukás
Csaba: ;)
Csaba: kemény
Csaba: várom az emailt, viszlát
Istvan: Nincs mi miatt lebuknunk kérem,
Istvan: küjdöm a beszélgetést
Istvan: I hope that I was able to help you today. Please re-contact us if you require further assistance.


(Persze az ígért email azóta sem jött meg, de hát na.... lassú a posta Pesten :) )

Vicc az egész ügyfélszolgálat.Mióta netellert és skrillt nem lehet használni,azóta egy forintot se fizettem be oda,és addig míg ezt nem oldják meg,nem is tervezem.

István egy hazudós alkat, ugyanis én minden további probléma nélkül tudnék skrill/netellerről befizetni, most csináltam a screenshotot :



Te honnan csatlakozol unibethez? Illetve milyen domaint írsz be, használsz valamit az eléréshez?
Csak látom nálad angolul van, könnyen lehet hogy emiatt tudsz befizetni.

#1490 augusztus 20, 2014, 18:00:13, dzoli
https://www.unibet.com/start

Szerk : Igen, ez lehet az oka.. van még egy másik számlám, ott hiába írom be a fenti linket, belépés után már hu1.unibet.com, magyarul van, és persze skrill/neteller nincs.

Idézetet írta: bendehal Dátum augusztus 20, 2014, 17:56:38
Te honnan csatlakozol unibethez? Illetve milyen domaint írsz be, használsz valamit az eléréshez?
Csak látom nálad angolul van, könnyen lehet hogy emiatt tudsz befizetni.

Idézetet írta: don187 Dátum augusztus 20, 2014, 17:09:20
Sikerült valakinek reaktiválni a Skrill befizetést?
Egy tanulságos beszélgetés az Ügyfélszolgálattal
(szerintük nem lehet befizetni):


...

Mit szerettél volna ezzel a beszélgetéssel bizonyítani?!

Idézetet írta: dzoli Dátum augusztus 20, 2014, 17:49:40
István egy hazudós alkat, ugyanis én minden további probléma nélkül tudnék skrill/netellerről befizetni, most csináltam a screenshotot :

Nem hiszem, hogy hazudik. Ő a hivatalos verziót mondja... Én beszéltem angol ügyfélszolgálattal is, ők is ugyanezt mondták és én nem is tudok Skrillen keresztül befizetni. Így viszont számomra felejtős az iroda...

Én se fizettem azóta be,és nem is fogok..Van pár long termem még bent,ha jön,veszek ki mindent,és még a nevüket is elfelejtem...

Én is kemény leszek és nem fizetek be hozzájuk.
Legalábbis az első normális bónuszajánlatot megvárom.   ;D

Aki az Unibet segítségével váltott eurót forintra (lényegében középárfolyamon...), annak igazán nagy veszteség a netes pénztárcák tiltása, de szerintem ez nem érzelmi kérdés, ott kell játszani, ahol valami miatt megéri.
Ráadásul az a nagyobb büntetés nekik, ha ott (is) játszom. hehe


Idézetet írta: drogos Dátum augusztus 20, 2014, 20:51:13
Nem hiszem, hogy hazudik. Ő a hivatalos verziót mondja... Én beszéltem angol ügyfélszolgálattal is, ők is ugyanezt mondták és én nem is tudok Skrillen keresztül befizetni. Így viszont számomra felejtős az iroda...

Mondjuk inkább azt, hogy nem voltak pontosak a közölt információi.  :)
Tudta ő is, hogy a kifizetés működik még a Skrillel/Netellerrel befizető ügyfelek számára, de még sem akarta elmondani vagy nem mondhatta el.
"a magyar piacon nem elérhető a skrill vagy neteller wallet be-kifizetésre, nem az ügyfélszolgálat állítása hanem az Unibet hivataos válasza az Ön számára."

Lehet, hogy neki is kínos vagy csak ez mögé bújik.

Az is kiderült, hogy azonosítás nélkül is lehet csevegni, de ez az állítás sem fedte teljesen a valóságot:
"az Ügyfélszolgálat számára könnyebb a munka ha azonosítja az ügyfelet, mindenesetre ha Ön ezt titokban kívánja tartani akkor tiszteletben tartjuk a döntését."

...miközben chatelés közben István már pontosan tudta, hogy kivel beszél.

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 20, 2014, 22:24:01
Én is kemény leszek és nem fizetek be hozzájuk.
Legalábbis az első normális bónuszajánlatot megvárom.   ;D

Aki az Unibet segítségével váltott eurót forintra (lényegében középárfolyamon...), annak igazán nagy veszteség a netes pénztárcák tiltása, de szerintem ez nem érzelmi kérdés, ott kell játszani, ahol valami miatt megéri.
Ráadásul az a nagyobb büntetés nekik, ha ott (is) játszom. hehe


Mondjuk inkább azt, hogy nem voltak pontosak a közölt információi.  :)
Tudta ő is, hogy a kifizetés működik még a Skrillel/Netellerrel befizető ügyfelek számára, de még sem akarta elmondani vagy nem mondhatta el.
"a magyar piacon nem elérhető a skrill vagy neteller wallet be-kifizetésre, nem az ügyfélszolgálat állítása hanem az Unibet hivataos válasza az Ön számára."

Lehet, hogy neki is kínos vagy csak ez mögé bújik.

Az is kiderült, hogy azonosítás nélkül is lehet csevegni, de ez az állítás sem fedte teljesen a valóságot:
"az Ügyfélszolgálat számára könnyebb a munka ha azonosítja az ügyfelet, mindenesetre ha Ön ezt titokban kívánja tartani akkor tiszteletben tartjuk a döntését."

...miközben chatelés közben István már pontosan tudta, hogy kivel beszél.

Persze hogy tudta hogy kivel beszél.Szerintem már a beszélgetés elején tudta,mivel ahhoz kötelező nevet és e-mailt megadni,hogy beszélhess velük....Én nem váltottam amúgy eurót forintra,vagy fordítva,pusztán nem szeretném ha a jövőben banki átutalással lehessen pl pénzt kivenni..lehet hívni óvatosságnak is,de sajnos ilyen vagyok.Ahogy a kártyámról sem szeretnék közvetlenül oda befizetni hasonló okok miatt.A bónuszhoz kedves Knapp meg még jó sokat fogunk várni,már régóta nem osztogatják olyan sűrűn mint a platformváltoztatás előtt....

Nekem úgy tűnt, hogy a vb-n minden nap volt bónuszszerzési lehetőség, a vb előtt meg még feltöltési is. Talán kétszer is.

Nekem 10 x 1500 ft is jó egyszeri 15,000 helyett.

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 20, 2014, 22:49:54
Nekem úgy tűnt, hogy a vb-n minden nap volt bónuszszerzési lehetőség, a vb előtt meg még feltöltési is. Talán kétszer is.

Nekem 10 x 1500 ft is jó egyszeri 15,000 helyett.
Ez így van,viszont akkor arra is emlékezz hogy a vb előtt kb 2 hónappal volt a profilváltás,és se a vb előtt ( kivétel a vb előtti feltöltési bónusz) Se a vb után nem volt szinte semmilyen promóciójuk....valóban,a vb alatt több volt,és volt olyan ami engem is megfogott,és inspirált egy kis saját tőke befektetésére,de ha komolyabban belegondolsz vb csak 4 évente van..ha beleveszed az eb-t is,akkor rövidül a promóciós időszak 2 évre....Na de ha mindent egybevetünk,és a szívedre teszed a kezed,nem mondhatod,hogy hemzseg az oldal a sportfogadó promócióktól és a bónuszoktól...Az csak hab a tortán hogy elvették a netes be és kifizetési lehetőségeket,ezzel csak úgymond egy újabb szintre süllyedt le az iroda,oda,ahova már sem én,sem egyetlen értelmes sportfogadó nem követi őket..

A profilváltásnak nem tudom, hogy van-e köze a bónuszokhoz, ez inkább a következő időszakban dől el, de pont a vb előtt volt a Roland Garros promójuk (!), amelynek a jóváírása még a vb-be is belecsúszott. (15,000 ft bónusz járt, ha fogadtál 90,000-ért teniszre)
A vb ideje alatt minden nap volt élő fogadás promójuk, a vb előtti akciókban is voltak használható ingyen fogadások és ugye feltöltési bónusz is. (ahogy a kézilabda világesemények előtt is szokott lenni, idén januárban is volt)

Messze nem volt minden iroda ilyen bőkezű, kb. 60,000 ft-nyi "ajándék" volt összeszedhető náluk csak az idei évben
Oké, az ingyen pörgetéseik használhatatlanok, azokat már le sem játszom.

Ha versenyben akarnak maradni a többi irodával és van miből, akkor lesznek promóik továbbra is.
Remélem, hogy magyar ügyfelek számára is...

Másnál is elérhetetlen az oldal technikai probléma miatt?