Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: benedek185 Dátum szeptember 21, 2014, 14:12:18
Az addig oké, hogy megszűnt a Skrilles/Netelleres befizetés, de ki lehet-e rá fizetni, mert nekem feltünteti a skrilles opciót kifizetésnél, Netellerreset szintúgy.

Arról volt szó, hogy amíg van skrillel, netellerrel befizetett pénz a számlán, addig hagynak oda kifizetni, de utána eltűnik majd ez az opció.

#1546 szeptember 21, 2014, 16:38:30, benedek185
Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 21, 2014, 14:27:33
Arról volt szó, hogy amíg van skrillel, netellerrel befizetett pénz a számlán, addig hagynak oda kifizetni, de utána eltűnik majd ez az opció.

Értem én, de nekem 0, azaz nulla Ft van a számlámon, mégis felhozza ezt az opciót.  :D  :D  :D

Idézetet írta: benedek185 Dátum szeptember 21, 2014, 14:31:05
Értem én, de nekem 0, azaz nulla Ft van a számlámon, mégis felhozza ezt az opciót.  :D  :D  :D

Akkor mi a kérdés?   :D
Ráérsz ezen akkor rágódni, ha lesz bent pénzed!

Az tényleg érdekes kérdés, hogy megmaradnak-e a kifizetési opciók egy "másmilyen" befizetésed után is.

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 22, 2014, 00:30:22
Akkor mi a kérdés?   :D
Ráérsz ezen akkor rágódni, ha lesz bent pénzed!

Az tényleg érdekes kérdés, hogy megmaradnak-e a kifizetési opciók egy "másmilyen" befizetésed után is.

Megmaradnak.Én azóta kártyáról már többször fizettem be,ès skrillre vettem ki.

Csak befizetni nem lehetséges, ki viszont igen.  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 22, 2014, 10:00:36
Csak befizetni nem lehetséges, ki viszont igen.  :beerchug:
Tehát ha befizetek akárhogy akkor kikérhetem netellerre ha nem bukom el azon nyomban? :D (ahogy szoktam)

Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum szeptember 22, 2014, 11:06:45
Tehát ha befizetek akárhogy akkor kikérhetem netellerre ha nem bukom el azon nyomban? :D (ahogy szoktam)

Igen

Ezennel kivonulok az UNIBET-ről. Miért kellett a Skrilles befizetést megszüntetni? Én abakossal nem kinlódok, túlbonyolított faszság, ennyi erővel simán is utalhatok, de az meg sok idő. Hát ennyi volt  :fakk2:

Idézetet írta: Lacapi Dátum szeptember 26, 2014, 17:22:14
Ezennel kivonulok az UNIBET-ről. Miért kellett a Skrilles befizetést megszüntetni? Én abakossal nem kinlódok, túlbonyolított faszság, ennyi erővel simán is utalhatok, de az meg sok idő. Hát ennyi volt  :fakk2:

Már vagy fél éve le van tiltva :D :D

Idézetet írta: Lacapi Dátum szeptember 26, 2014, 17:22:14
Ezennel kivonulok az UNIBET-ről. Miért kellett a Skrilles befizetést megszüntetni? Én abakossal nem kinlódok, túlbonyolított faszság, ennyi erővel simán is utalhatok, de az meg sok idő. Hát ennyi volt  :fakk2:

Az abaqoos nem olyan gáz, de csak akkor ha állandóan tartasz rajta pénzt.
Amikor pénteken délután vagy vasárnap kapsz egy bónuszajánlatot vagy éppen egy tippjáték miatt kéne befizetned, akkor nem tudsz elszaladni egy bankfiókba, hogy feltöltsd az abaqoost, pedig egyből mehetne is tovább a pénz az irodához.
Mondjuk a tököm sem akar bankfiókba rohangálni, de ha van a közelben, akkor az banki nyitvatartási időben az gyorsabb megoldás a feltöltéshez.

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 26, 2014, 21:15:46
Az abaqoos nem olyan gáz, de csak akkor ha állandóan tartasz rajta pénzt.
Amikor pénteken délután vagy vasárnap kapsz egy bónuszajánlatot vagy éppen egy tippjáték miatt kéne befizetned, akkor nem tudsz elszaladni egy bankfiókba, hogy feltöltsd az abaqoost, pedig egyből mehetne is tovább a pénz az irodához.
Mondjuk a tököm sem akar bankfiókba rohangálni, de ha van a közelben, akkor az banki nyitvatartási időben az gyorsabb megoldás a feltöltéshez.

Csak ki tart állandóan pénzt abaqooson?? ;D ;D

Idézetet írta: szalist Dátum szeptember 26, 2014, 21:41:44
Csak ki tart állandóan pénzt abaqooson?? ;D ;D

Na ez az, hogy csak az Unibet miatt megéri-e...
Ráadásul mikor előjönnek egy 25%-os, 15,000 ft-os bónusszal, akkor éppen 60,000-nek kéne lennie a számlán...

Nem tudom én miért lehetek kiváltságos helyzetben, de én egyelőre be tudok fizetni skrillen unibetre.

Idézetet írta: Coraggio Dátum szeptember 27, 2014, 21:11:45
Nem tudom én miért lehetek kiváltságos helyzetben, de én egyelőre be tudok fizetni skrillen unibetre.
Nálam is megy a  ki/be fizetés Skrillen Netelleren.Érdeklődve olvasom hogy van akinél le van tíltva.Eurós a számlám lehet azért?

Kösz ettől bizony jobban érezük magunkat.
:beerchug: