Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: iLogic Dátum október 02, 2014, 22:00:23
3.-ra kiadott egy freeroll jegyet. Összességében majdnem 10 dolláromba került, de az érzésért megérte :D Most megyek és vállon veregetem magamat.

Azt ugye tudod,hogy azt a jegyet kevesebb pénzből,küldetéssel is megkaphattad volna ;D

#1576 október 03, 2014, 12:58:56, alexthebest
Idézetet írta: iLogic Dátum október 02, 2014, 22:00:23
3.-ra kiadott egy freeroll jegyet. Összességében majdnem 10 dolláromba került, de az érzésért megérte :D Most megyek és vállon veregetem magamat.

Nekem is  :D De én jól jártam, mert freerollon nyertem 4 eurós cashgame jegyet, aztán azzal gyűltek a spinre. A jegyből meg lett 12 közben  :)

Amúgy ha ma 8 órakor kértem ki skrillre, az mikor érkezik meg, hétfő? Vagy kedd?  ???

Szerk.: már kint van...  ??? én úgy emlékeztem sokkal lassabbak.

Sziasztok!

Unibetre tervezek befizetni,erdekelne a velemenyetek.A skrilles probleman kivul van e valami hatranya?Egyaltalan erdemes-e ide befizetni,ha nem akkor melyik irodat ajanlanatok a bet365 utan?

Koszi elore is!

Idézetet írta: nida1 Dátum október 15, 2014, 11:55:27
Sziasztok!

Unibetre tervezek befizetni,erdekelne a velemenyetek.A skrilles probleman kivul van e valami hatranya?Egyaltalan erdemes-e ide befizetni,ha nem akkor melyik irodat ajanlanatok a bet365 utan?

Koszi elore is!

Van.Néha 10 mp-ig is eltart mire egy élő fogadást jóváhagynak..Mondanom sem kell ezek után ugye,hogy kombi élő fogadást szinte lehetetlen náluk rakni.Ráadásul semmi bónusz nem jön onnan  már hónapok óta,hiába fogad az ember ott folyamatosan.A kifizetés viszont viszonylag gyors.

Idézetet írta: szalist Dátum október 15, 2014, 12:57:21
Van.Néha 10 mp-ig is eltart mire egy élő fogadást jóváhagynak..Mondanom sem kell ezek után ugye,hogy kombi élő fogadást szinte lehetetlen náluk rakni.Ráadásul semmi bónusz nem jön onnan  már hónapok óta,hiába fogad az ember ott folyamatosan.A kifizetés viszont viszonylag gyors.

Nekem jött tegnap bónusz (2 év óta először és sz.rt se értem vele a 25X-ös wagering miatt..)

Kedves Zoltan!
Ezen a napon nem egy, hanem két bónuszt írtunk jóvá számodra! Az első egy szabadon felhasználható, 600 Ft értékű bónusz, amit 25 alkalommal kell megforgatnod a kaszinóban, azt követően pedig készpénzzé válik!

Ez azonban nem minden! Fizess be most és megduplázzuk azt, egészen 7500 Ft értékig!

Idézetet írta: luckyzoz Dátum október 15, 2014, 13:24:38
Nekem jött tegnap bónusz (2 év óta először és sz.rt se értem vele a 25X-ös wagering miatt..)

Kedves Zoltan!
Ezen a napon nem egy, hanem két bónuszt írtunk jóvá számodra! Az első egy szabadon felhasználható, 600 Ft értékű bónusz, amit 25 alkalommal kell megforgatnod a kaszinóban, azt követően pedig készpénzzé válik!

Ez azonban nem minden! Fizess be most és megduplázzuk azt, egészen 7500 Ft értékig!

Ilyen e-mailek nemigazán repkednek errefelé...

A román-magyar alatt volt 1000 ft-os élő fogadásbiztosítás.
(szerintem nem csak azon a meccsen lehetett felhasználni, mert 30 napos lejáratot írtak rá...)

Szerintem nincs olyan nagy gond a bónuszaikkal, elég rendszeresen eszükbe jut valami.

Idézetet írta: Knapp Dátum október 15, 2014, 15:16:44
A román-magyar alatt volt 1000 ft-os élő fogadásbiztosítás.
(szerintem nem csak azon a meccsen lehetett felhasználni, mert 30 napos lejáratot írtak rá...)

Szerintem nincs olyan nagy gond a bónuszaikkal, elég rendszeresen eszükbe jut valami.

Hát nemtudom,a magyar promón kívül utoljára vb alatt volt bármiféle bónuszom,befizetési meg talán pont azelőtt még a tenisz grand slam alatt....A legjobban az idegesít,hogy semmilyen befiztési bónusszal nem dobnak meg,ráadásul bármelyik másik ország ingyen megkapja azt az ingyen pörgetéseket az új gépekre,amiért a magyaroknak 3000-ért kell játszaniuk.Addig biztos be nem fizetek hozzájuk,míg nem csábítanak erre,addig inkább játszok máshol...

Idézetet írta: luckyzoz Dátum október 15, 2014, 13:24:38
Nekem jött tegnap bónusz (2 év óta először és sz.rt se értem vele a 25X-ös wagering miatt..)

Kedves Zoltan!
Ezen a napon nem egy, hanem két bónuszt írtunk jóvá számodra! Az első egy szabadon felhasználható, 600 Ft értékű bónusz, amit 25 alkalommal kell megforgatnod a kaszinóban, azt követően pedig készpénzzé válik!

Ez azonban nem minden! Fizess be most és megduplázzuk azt, egészen 7500 Ft értékig!

Ilyet én is kaptam tegnap! Bár kaszinóbónusznak írják, a teljesítés feltételeinél (hogy adott piacon még mennyit kell megforgatnod) láttam ilyet, hogy mérkőzés előtti fogadás. Tehát sportfogadásra is fel lehet használni? Sajnos mire ezt megláttam meg elgondolkoztam rajta, már nem volt meg az a 600 forint.
Mondjuk chat-en azt mondták, hogy csak kaszinóban lehet felhasználni, ki tudja... :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum október 15, 2014, 15:37:31
Ilyet én is kaptam tegnap! Bár kaszinóbónusznak írják, a teljesítés feltételeinél (hogy adott piacon még mennyit kell megforgatnod) láttam ilyet, hogy mérkőzés előtti fogadás. Tehát sportfogadásra is fel lehet használni? Sajnos mire ezt megláttam meg elgondolkoztam rajta, már nem volt meg az a 600 forint.
Mondjuk chat-en azt mondták, hogy csak kaszinóban lehet felhasználni, ki tudja... :)

Mindig ezt mondják,de valójában fogalmuk sincs róla,hogy sportfogadáson is fel lehet ;D ;D

Idézetet írta: szalist Dátum október 15, 2014, 15:36:23
Hát nemtudom,a magyar promón kívül utoljára vb alatt volt bármiféle bónuszom,befizetési meg talán pont azelőtt még a tenisz grand slam alatt....A legjobban az idegesít,hogy semmilyen befiztési bónusszal nem dobnak meg,ráadásul bármelyik másik ország ingyen megkapja azt az ingyen pörgetéseket az új gépekre,amiért a magyaroknak 3000-ért kell játszaniuk.Addig biztos be nem fizetek hozzájuk,míg nem csábítanak erre,addig inkább játszok máshol...

A szomszéd témában azt írtad, hogy a fogadásbiztosításokat azért nem használod ki, mert egyszer lejárt a forgatásra megadott határidő és törölték a nyereményedet.
Azt is mondtad, hogy arbolni nem tudsz/nem akarsz.

Ez oké, de ha ezek miatt elmész olyan akciók mellett, amelyekhez még befizetni sem kell, az ne legyen már az unibet hibája!  :)

#1586 október 25, 2014, 12:14:22, benedek185
Idézetet írta: szalist Dátum október 15, 2014, 15:44:35
Mindig ezt mondják,de valójában fogalmuk sincs róla,hogy sportfogadáson is fel lehet ;D ;D

Mondjuk azt nem tudom, hogy ott hányszor kéne megforgatni, mivel arra nem vonatkoznak a részvételi feltételek...  :)

Idézetet írta: szalist Dátum október 15, 2014, 15:36:23
Hát nemtudom,a magyar promón kívül utoljára vb alatt volt bármiféle bónuszom,befizetési meg talán pont azelőtt még a tenisz grand slam alatt....A legjobban az idegesít,hogy semmilyen befiztési bónusszal nem dobnak meg,ráadásul bármelyik másik ország ingyen megkapja azt az ingyen pörgetéseket az új gépekre,amiért a magyaroknak 3000-ért kell játszaniuk.Addig biztos be nem fizetek hozzájuk,míg nem csábítanak erre,addig inkább játszok máshol...

Kaptam én már tőlük 1500 forintos hűségbónuszt, sőt befizetési bónuszt is x ezer forintig. A 10 ezer forintos kezdőbónuszuk is szerintem nagyon jó ajánlat volt (igaz annak már sok éve), bár nem tudom, hogy az egyáltalán még elérhető-e náluk. Vannak bónuszaik azért, az, hogy ki kap, ki nem kap, azt úgy se mi fogjuk eldönteni.. felesleges ezen kiakadni.  :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum október 15, 2014, 16:22:43
Kaptam én már tőlük 1500 forintos hűségbónuszt, sőt befizetési bónuszt is x ezer forintig. A 10 ezer forintos kezdőbónuszuk is szerintem nagyon jó ajánlat volt (igaz annak már sok éve), bár nem tudom, hogy az egyáltalán még elérhető-e náluk. Vannak bónuszaik azért, az, hogy ki kap, ki nem kap, azt úgy se mi fogjuk eldönteni.. felesleges ezen kiakadni.  :)

Nem akadok,ki félreértesz.Csak közben küldözgetik az ajánlataikat,hogy ilyen szorzó,olyan meccs.Nehézkessé vált már onnan a ki/befizetés,ráadásul a piacon ennél sokkal jobb oddsokat is lehet találni máshol.Engem pl Vb-nél kifejezetten a bónuszuk vonzott oda.

Ha elfogadjatok a 600 penzt akkor az aktiv bonuszoknal kiirja min lehet forgatni es mennyi van meg vissza.
Sportfogadason is lehet elvileg, de nem ma lesz, mire kipergetitek azt garantalom - vmi nagyon lehetetlen osszeg volt ott nekem tegnap.