Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


3000 Ft-os élő fogadásbiztosítás a Vardar-Veszprém meccsre is.Csak úgy szórják közénk a pénzt!Nagyon derék dolog.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum november 14, 2014, 17:20:04
3000 Ft-os élő fogadásbiztosítás a Vardar-Veszprém meccsre is.Csak úgy szórják közénk a pénzt!Nagyon derék dolog.

Szerintem van egy sejtésük hogy ma hoppon maradunk.  :redchug:

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum november 14, 2014, 17:20:04
3000 Ft-os élő fogadásbiztosítás a Vardar-Veszprém meccsre is.Csak úgy szórják közénk a pénzt!Nagyon derék dolog.

Mivel egyszerre csak egy aktív bónuszunk lehet, ezért érdemes előbb a Veszprém meccs alatt elérhetőt kihasználni, hiába érkezik meg előbb a másik ajánlat!

A magyar-finn után (esetleg) járó fogadásbiztosítást egy héten keresztül el lehet majd érni ("A kockázatmentes fogadásokat 2014.11.17. 19:00-ig (CET) írjuk jóvá a játékosok számláján. A kockázatmentes fogadásokat 2014.11.23. 23:59-ig (CET) lehet aktiválni."), míg ugye a veszprémit csak a meccs ideje alatt lehet aktiválni.


Idézetet írta: Knapp Dátum november 14, 2014, 17:45:04
Mivel egyszerre csak egy aktív bónuszunk lehet, ezért érdemes előbb a Veszprém meccs alatt elérhetőt kihasználni, hiába érkezik meg előbb a másik ajánlat!

A magyar-finn után (esetleg) járó fogadásbiztosítást egy héten keresztül el lehet majd érni ("A kockázatmentes fogadásokat 2014.11.17. 19:00-ig (CET) írjuk jóvá a játékosok számláján. A kockázatmentes fogadásokat 2014.11.23. 23:59-ig (CET) lehet aktiválni."), míg ugye a veszprémit csak a meccs ideje alatt lehet aktiválni.
Pont ezen golyóztam én is .Kösz.

Idézetet írta: benson Dátum november 13, 2014, 20:31:20
Előbb fogadsz a meccs előtt (esetleg levéded máshol), aztán szurkolsz a magyar góloknak, ez a legegyszerűbb verzió.
A másik lehetőség, hogy arra fogadsz, hogy nem lesz magyar gól 3.20 oddson 3000 Ft-ért, de nem véded sehol. Ha mégis lesz, akkor a profitod attól függ, mennyi lesz. Ha csak 1, akkor lényegében buksz, hiszen egy 3000 Ft-os kockázatmentes fogadásból ki tudsz hozni kb. 1800-2400 Ft profitot, ha nagyon jó párosítást találsz, akkor talán ennél is többet, de a 3000 már a csoda kategória. 2 gólnál már min. ki tudod hozni összességében nullára, a felett meg pár száz Ft profittal. 0 magyar gólnál meg értelemszerűen nyersz 6600 Ft-ot.
Én az első verziót javasolnám.

Nekem is az első verzió a szimpatikus, de azért továbbgondoltam, amit leírtál:
a "nem lesz magyar gól" a meccs alatt folyamatosan növekvő szorzóval levédhető lesz, amennyiben nincsen gólunk. Ha sokáig nincs gólunk, akkor már ez önmagában hasznot hoz majd.

(Játszható ugyanakkor a "hazai csapat nem szerez gólt az 1. félidőben" 1.58-ért is, ami szintén fedezhető élőben, amíg nullán állunk.)

Ha pedig gyorsan gólt szerzünk, akkor a "magyar csapat 1,5 (vagy 2,5) alattra" is fogadhatunk, hogy garantáltan kivegyünk pénzt a fogadásbiztosításból!
Az első percekben szerzett gól után kb. akkora lesz az 1,5 gólunk alatt-ra a szorzó, mint kezdésnél a 0,5 alattra... (3-as odds körüli)
Persze ha egyből elbukjuk a 3000 ft-os alaptétet, akkor ebből sem lesz pár száz forintnál több hasznunk, de ezzel a módszerrel is nehéz mínuszban zárni ezt a promóciót.


Megoldás lehet az is, hogy már meccs előtt a "hazai csapat 1,5 alattra" (1.43-as szorzó jelenleg) teszünk simán 3000 ft-ot.
Ha nincs gólunk, 1290 ft haszonnal zárunk. (fogadás nyer, fogadásbiztosítás nincsen)
Ha 1 gólunk lesz, akkor jön az 1290 ft plusz a 3000 ft-os fogadásbiztosítás haszna... (összesen kb. 3090-3390 ft profit *)
Ha 2 gólunk lesz, akkor elbukjuk a 3000 ft-os tétet, de a 4500 ft-os "fb" ezt kb. fedezi, nulla körül jövünk ki, pár 100 ft mínusz vagy plusz. (- 300 és + 150 ft között *)
Ha 3 vagy több gólunk lesz, akkor az elbukott 3000 ft-ért cserébe 6000 ft fogadásbiztosítás jön... (profit 600-1200 ft *)

Természetesen ez a módszer is "cifrázható" élő over fogadásokkal vagy akár azzal, hogy a magyar csapat pontos góljainak számára fogadunk. (pl. a pont két gólt szerzünk opciót megtámogatjuk pár száz forinttal)
A lehetőségek száma végtelen...  :)

(* úgy számoltam, hogy a fogadásbiztosításból kinyerhető profit 60-70%)



Idézetet írta: Knapp Dátum november 14, 2014, 18:28:29

Megoldás lehet az is, hogy már meccs előtt a "hazai csapat 1,5 alattra" (1.43-as szorzó jelenleg) teszünk simán 3000 ft-ot.
Ha nincs gólunk, 1290 ft haszonnal zárunk. (fogadás nyer, fogadásbiztosítás nincsen)
Ha 1 gólunk lesz, akkor jön az 1290 ft plusz a 3000 ft-os fogadásbiztosítás haszna... (összesen kb. 3090-3390 ft profit *)
Ha 2 gólunk lesz, akkor elbukjuk a 3000 ft-os tétet, de a 4500 ft-os "fb" ezt kb. fedezi, nulla körül jövünk ki, pár 100 ft mínusz vagy plusz. (- 300 és + 150 ft között *)
Ha 3 vagy több gólunk lesz, akkor az elbukott 3000 ft-ért cserébe 6000 ft fogadásbiztosítás jön... (profit 600-1200 ft *)

Aki véletlenül ezt a módszert választotta, annak most a relatív maximum jött ebből a promóból.

Ma 19:00 Veszprém kézi BL 3000 ingyen fogadás.

Idézetet írta: Maestro90 Dátum november 15, 2014, 18:55:11
Ma 19:00 Veszprém kézi BL 3000 ingyen fogadás.

Már bocsánat, de ez nem ingyenes, csak kockázatmentes. Nem mindegy!

Nektek a magyar meccs utáni kockázatmentest jóváírták már? Vagy csak mindenkinek holnap írják jóvá?

Idézetet írta: forzainter Dátum november 16, 2014, 12:39:05
Nektek a magyar meccs utáni kockázatmentest jóváírták már? Vagy csak mindenkinek holnap írják jóvá?

Valószínűleg holnap fogják...

Jóváírták a magyar-finn bónuszt.Knapp,bónuszpénzből tett fogadás után is megadták.

Megjött már,megjött Gera ajándéka  :D Erősen gondolkodok azon hogy most nem variálok és hajtok tuti pénzre hanem megteszem a magyar-orosz 2,5 undert az Interwettenen 1,75-ért (akiket sújt 5%-al az Iw. annak Marathon 1,72) és ellnefogadom a Unibeten az ajándékkal.Dupla vagy semmi de nekem most nagyon tetszik ez a tipp.Mi nem tudunk 1-nél több gólt lőni,szerintem az oroszok meg nem hajtják agyon magukat.

Idézetet írta: snooker Dátum november 10, 2014, 10:53:05
Sziasztok!

Moneybookers kártyával lehet befizetni?

Nem lehetséges.

Másnak se jön be az oldal??Késő este frissítés miatt nem volt elérhető,ma meg be se jön egyáltalán

SAJNÁLJUK...
... oldalunk jelenleg nem elérhető. Ha a technikai fennakadás bármilyen problémát okozott számodra, add meg felhasználónevedet (ügyelj a kis és nagybetűk használatára)lejjebb.Ügyfélszolgálatunk jelenleg is elérhető az [email protected] címen, ha bármilyen kérdésed van.