Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum november 25, 2014, 09:58:19
SAJNÁLJUK...
... oldalunk jelenleg nem elérhető. Ha a technikai fennakadás bármilyen problémát okozott számodra, add meg felhasználónevedet (ügyelj a kis és nagybetűk használatára)lejjebb.Ügyfélszolgálatunk jelenleg is elérhető az [email protected] címen, ha bármilyen kérdésed van.

Nekem még ennyi sem jön be,csak annyi,hogy az oldal nem elérhető,ellenőrízzem az internet kapcsolatomat..mintha megszűnt volna a domain vagy ilyenek....

Idézetet írta: szalist Dátum november 25, 2014, 10:08:09
Nekem még ennyi sem jön be,csak annyi,hogy az oldal nem elérhető,ellenőrízzem az internet kapcsolatomat..mintha megszűnt volna a domain vagy ilyenek....

Karbantartást végeznek.

Az mobilos felület használható (más kérdés, hogy BL-re ott sem lehet fogadni jelenleg...)

sziasztok!

úgy hallotam, hogy az unibetnél a be- és kifizetéseknál is felszámolnak kezelési költéget, levonnak a pénzedből. ez igaz?  :o erről tud vki vmit? vki meg tudja erősíteni vagy cáfolni ?

előre is köszi

Idézetet írta: hilles Dátum november 25, 2014, 11:38:52
sziasztok!

úgy hallotam, hogy az unibetnél a be- és kifizetéseknál is felszámolnak kezelési költéget, levonnak a pénzedből. ez igaz?  :o erről tud vki vmit? vki meg tudja erősíteni vagy cáfolni ?

előre is köszi

Skrill egyenlőre magyaroknak nincs, kártyásnál pedig 2.5%. Átutalást nem tudom, de szerintem ott nincs.

Idézetet írta: hilles Dátum november 25, 2014, 11:38:52
sziasztok!

úgy hallotam, hogy az unibetnél a be- és kifizetéseknál is felszámolnak kezelési költéget, levonnak a pénzedből. ez igaz?  :o erről tud vki vmit? vki meg tudja erősíteni vagy cáfolni ?

előre is köszi

Befizetés Neteller-ről ingyenes, kártyásnál van kezelési költség.
Kifizetés mindkettőnél ingyenes.
(+ árfolyam ingadozás, ha nem egyforma  a pénznem)

Idézetet írta: Django Dátum november 25, 2014, 12:35:33
Befizetés Neteller-ről ingyenes, kártyásnál van kezelési költség.
Kifizetés mindkettőnél ingyenes.
(+ árfolyam ingadozás, ha nem egyforma  a pénznem)

Már aki tud netellerről befizetni :D :D ;D

Nézzetek be hozzájuk.Én a múlt heti kézis promóból járó 3000-nek néztem utána (26.-ig írják jóvá) és egy mára szóló 1500 Ft-os fogadásbiztosítást találtam.

Gondolom a leállás miatti kárpótlásként megjelent az elérhető ajánlatok között egy 1500 ft-os bónusz... 
Nézzetek rá, mert csak ma érvényes. (helyesebben csak ma lehet aktiválni, 30 napig érvényes)

Nem lehet, hogy ez inkább a hétvégi 3 győzelemért járó freebet. Kérdezni is akartam, hogy nem 3K-ról volt szó?  :)

Idézetet írta: drogos Dátum november 25, 2014, 17:28:16
Nem lehet, hogy ez inkább a hétvégi 3 győzelemért járó freebet. Kérdezni is akartam, hogy nem 3K-ról volt szó?  :)

Reméljük nem az!

Itt van hozzá a leírás:

"Ahhoz, hogy a bónusz aktiválódjon, a bónuszt el kell fogadnod a Számlám, bónuszajánlatok menüpont alatt.
- Ezután az első fogadásod lesz a kockázatmentes fogadás.
- A kockázatmentes fogadás mérkőzés előtti és élő fogadásokra vonatkozik.
- A fogadás visszatérítése 100%-os 1500Ft értékig.
- A minimum tét 1500Ft.
- Ha a fogadásod nagyobb összegű, mint a kockázatmentes fogadás értéke, akkor is a kockázatmentes fogadás értékében térítjük vissza az összeget.
- A kockázatmentes fogadás csak egy összegben elhelyezhető.
- Az Unibet általános fogadási szabályai érvényesek.
- A fogadás lezárulása után az összeg automatikusan jóváíródik a számládon.
- Ha a fogadást megnyered, a bónusz lezárul, nem használható fel újra.
- Az elvesztett összeg bónuszként kerül jóváírásra a számládon.
- A bónuszt mérkőzés előtti és élő fogadásokon 6-szor, kaszinóban és játékokban 25-ször, élő kaszinóban pedig 35-ször kell megforgatni.
- Ha a fogadásod veszít, a megforgatási követelményeket 30 napon belül kell teljesítened.
- Csak azok a fogadások számítanak bele a megforgatási követelményekbe, amelyek oddsa minimum 1.40.
- Mérkőzés előtti és élő fogadások kombinációja nem számít bele a megforgatási követelményekbe."

Idézetet írta: drogos Dátum november 25, 2014, 17:28:16
Nem lehet, hogy ez inkább a hétvégi 3 győzelemért járó freebet. Kérdezni is akartam, hogy nem 3K-ról volt szó?  :)

Nem. Ez az üzenet jött róla, elvileg mindenkinek:

IdézetSzeretnénk elnézést kérni a mai nap során tapasztalt kellemetlenségekért. Mostanra minden rendszerhibát elhárítottunk és minden a megszokott módon fut. Azok a játékosok, akiknek egyéni problémájuk van, kérjük lépjenek kapcsolatba velünk.
November 25-én nagyjából 8 és 16 óra között ügyfeleink nem tudták elérni az Unibet weboldalát. A problémát egy hardver meghibásodása okozta, és bár azóta megjavítottuk, mégis elfogadhatatlannak tartjuk a problémát.
Jószándékunk jeléül minden játékosunknak 1500Ft-os kockázatmentes fogadást írtunk jóvá, amit november 25. 22:50-ig lehet felhasználni.
Az ajánlat elfogadásához látogass el a Számládon belül a Bónuszajánlataimhoz és fogadd el azt! Ezt követően az első fogadásod lesz kockázatmentes!
Üdvözlettel,
Az Unibet csapata

Idézetet írta: benson Dátum november 25, 2014, 18:50:39
Nem. Ez az üzenet jött róla, elvileg mindenkinek:

Köööööszönjük széééépen Unibet csapat! :-)

Jól emlékszem, hogy a kockázatmentes fogadás mehet kombira is, ugye?  ???